Повернутися до звичайного режиму

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

/Files/images/ЛІЦ.8 ДЛЯ САЙТ.jpg Раді вітати Вас на сайті

ЛІЦЕЮ №8!

Адреса: 45400 м.Нововолинськ
вул. Кауркова, 4 А, тел. 03344 4-92-09
e-mail: novgimnasium@ukr.net, або nogish@ukr.net
знайти нас на КАРТАХ GOOGLE - ТУТ...

200 000 переглядів на 01.09.2018 р.


Тато, мама, я - спортивна сім'я/Files/images/uchn/Спорт.сімя - 2020.jpg

“Мама, тато, я - спортивна сім`я” - це справжнє свято для тих, хто любить спорт та активний відпочинок.
Воно об’єднує дітей та батьків. Це свято тих, хто піклується про своє здоров’я, та родини.

Тато, мама, я - спортивна сім'я. Найкращу спортивну сім`ю визначали у Нововолинському ліцеї №8

ДЕТАЛЬНІШЕ...

Колеги, друзі, до вашої уваги!

Проект "ПОЛОЖЕННЯ про академічну доброчесність Нововолинського ліцею №8".
Даний проект для обговорення всіма учасниками освітнього процесу.
Ознайомлюйтеся та подавайте свої пропопзиції.

/Files/images/uchn/Приз. ІІІ ет.олімп.19-20.jpg


ТРЕТЄ місце в конкурсі!!!
/Files/images/uchn/нат.Дума захист.jpg Вітаємо Наталію Думу, ученицю 10 класу, яка в II (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт – секція української мови – здобула ТРЕТЄ місце.
Осанна Наталі!!!

Науковий керівник дебютантки – Микола Іванович Степанюк


28 січня 2020 р. учителі ліцею: Ірина Войтович, Марія Насонова, Марина Поплавська, Світлана Селедець пройшли підвищення кваліфікації за напрямком «Розвиток професійних компетентностей», опанувавши програму тренінгу «Дидатктичні особливості компетентнісного уроку».
/Files/images/pedagogi/серт. 28.01.20. Войтович.jpg/Files/images/pedagogi/серт.28.0120. М.Насонова.jpg /Files/images/pedagogi/серт. 28.01.20. Поплавська.jpg/Files/images/pedagogi/серт. 28.01.20. Селедець.jpg

Засідання творчої групи учителів,
які працюють за науково-педагогічним проектом "Інтелект України"
/Files/images/pedagogi/Засідання Інт.Укр. 27.01.20.jpg 27 січня відбулося засідання творчої групи учителів, які працюють за науково-педагогічним проектом "Інтелект України".

Педагоги пригадали основні положення Концепції реалізації науково-педагогічного проекту "Інтелект України", плідно попрацювали над аналізом структури поліфункціонального уроку з позиції реалізації впровадження новітніх технологій.


ПРИЙНЯТО НОВИЙ ЗАКОН “ПРО ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ”

/Files/images/pedagogi/прийнято Закон про освіту.png “Цей Закон – це нові можливості для наших учнів, вчителів та освітніх управлінців, а також гарантії для батьків. У 2017 році був прийнятий Закон “Про освіту”, який передбачив багато потрібних нашій системі новацій, але знарядь для його втілення критично не вистачало. Закон “Про повну загальну середню освіту” – це реальні інструменти, які допоможуть втілити реформу. Попереду багато кропіткої роботи, ми до неї готові. Але нас замало, реальна школа – це не стіни і не закони, а перш за все вчителі, батьки та учні. Я закликаю всіх нас не зупинятися і разом працювати над побудовою Нової української школи – вона залежить від кожного із нас”, – відзначила Міністр освіти і науки України Ганна Новосад.

Якими є основні новації Закону для УЧНІВ, УЧИТЕЛІВ, БАТЬКІВ? детальніше...

Освітній науково-педагогічний проект «Інтелект України»
Шановні батьки майбутніх першокласників!

/Files/images/nush/Н.Р. з Інт.Укр. 2020.jpg

Ми маємо нагоду привітати Вас з Новим 2020 роком, якого так чекала Ваша малеча. Мабуть прихід Святого Миколая, для нас, дорослих, теж дуже важливо. Ми звертаємось до нього з проханням допомогти здійснити наші мрії, подарувати довгі роки здорового, щасливого життя, а подумки, розуміючи, що наші діти у 2020 році будуть долати нові вершини у своєму житті, стануть учнями, зустрінуться зі своєю Першою вчителькою! Як складуться стосунки у Вас і Вашої дитини з вчителькою, однокласниками! Ці питання дуже суттєві і важливі. Тут ми будемо Вам намагатися допомогти.

Але ще є дуже важливе питання, до якого причетні тільки Ви дорослі – батьки! Ви маєте обрати освітню програму за якою будуть навчатися Ваші діти. Сьогодні в освітньому просторі діють 10 державних освітніх програм, серед них дві Типові, які розроблені під керівництвом МОН України, інші 8 розроблені науковцями та вчителями-практиками, які базуються на найкращому світовому та європейському досвіді.

Наша освітня програма, яка має назву «Інтелект України», успішно реалізується в Україні з 2008 року, має багато прихильників серед батьківської спільноти. В цьому році ми мали перших випускників і вони нас порадували успіхами при здачі ЗНО (бали 170-200), всі вступили до вишів на бюджетну форму навчання. Це наша гордість, щастя батьків, діти обрали різноманітні професії, але всі вони перспективні, на ринку праці, тому що ми приділяємо велику увагу природничо-математичній освіті (STEM-освіті).

Крім того, Ви будете отримувати інформацію, практичні поради, відповіді на Ваші питання – професійні зустрічі з психологом Проєкту Щербаковою Оленою Олександрівною, кандидатом психологічних наук, а також з лікарями Інституту охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України, його директором – професором Даниленко Георгієм Миколайовичем, доктором медичних наук.

А ми з січня місяця розпочнемо підготовку Вас і Ваших дітей до школи на нашому сайті (на окремих сторінках «Крокуємо до школи, вчимося бути учнями»). Раді будемо з Вами зустрітися.
Команда «Інтелекту України»

Цікаво та важливо –
Про розвиток пізнавальної самостійності та формування ключових компетентностей
(ініціативність та підприємливість) учнів через проблемно-пошукову діяльність.

/Files/photogallery/2100/старт фото альбому.jpg 21 грудня педагоги ліцею №8 зустрілися в актовій залі, щоб обговорити проблему «Розвиток ініціативності та підприємницької компетентності учнів під час навчально-виховного процесу». Ця важлива тема неодноразово спливала в планах колективу, адже має за мету: обґрунтування основних аспектів підготовки педагогів до змін у сучасній освіти та пошук шляхів формування ключових компетентностей учнів основної школи.

У Вступному слові, Світлана Селедець, заступник директора ліцею наголосила, що згідно з рекомендаціями Європейського парламенту та Ради Європи щодо формування таких ключових компетентностей, Концепцією передбачено 10 ключових компетентностей: однією з яких є ініціативність і підприємливість, а найважливіша компетентність педагога ХХІ століття – забезпечити освітнє середовище, яке сприяє благополуччю кожної дитини і формує її багатий духовний світ.
Детальніше на сторінці Методичне намисто
Переглянути світлини педради…

Реалізація науково-педагогічного проекту «Інтелект України»
в Нововолинському ліцеї №8

/Files/images/колаж-7.jpg 11 грудня 2019 року на базі Нововолинського ліцею №8 був проведений обласний семінар-практикум «Поліфункціональний урок – крок до формування ключових компетентностей в умовах реформування освіти» в науково-педагогічному проекті «Інтелект України».

У семінарі взяли участь кандидат педагогічних наук, доцент, проректор із науково-методичної роботи ВІППО Валентина Вітюк, завідувач відділу природничих наук ВІППО Наталія Григор’єва; заступник начальника управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради Наталія Тарасенко; методисти міського методичного кабінету; директори закладів освіти, заступники директорів із НВР, педагоги з усіх куточків Волинської області (50 осіб).

Директор ліцею №8 Людмила Шиян ознайомила гостей із системою впровадження науково-педагогічного проекту «Інтелект України» в школі, адже в 2019/2020 навчальному році за проектом працює 9 класів (1-6 класи).

Учасники семінару мали можливість відвідати презентаційні уроки з предметів: «Я пізнаю світ», «Людина і світ», «Українська мова», «Читання», «Зарубіжна література», «Навчаємось разом» та «Географія» (вчителі Ірина Войтович, Марина Поплавська, Валентина Остапюк, Світлана Хахула, Інна Книжатко, Лілія Нестерук , Світлана Гапонюк, Ольга Тереля, Віра Комісарчук та Олександр Бишта).

Кандидат педагогічних наук, доцент, проректор із науково-методичної роботи ВІППО Валентина Вітюк та вчителі-коучі Лілія Нестерук, Ольга Тереля, Ірина Войтович під час підведення підсумків семінару наголосили, що науково-педагогічний проект «Інтелект України» забезпечує реалізацію основних пріоритетів Нової української школи, STEM-освіти та є інноваційною педагогічною системою, яка спрямована на розвиток інтелектуальної еліти української нації.

Переглянути світлини семінару-практикуму можна за цим посиланням


/Files/photogallery/2099/Collage Конф.Пр.Л..jpg Всеукраїнська конференція
"Система освіти у сфері прав людини в Україні: перспективи розвитку"

Права людини. Надважлива тема, яка розглядалася на конференції. Освітній дім прав людини в Чернігові і Олександра Козорог, і Сергій Буров. Громадська організація "Батьки-sos" і Роман Бондаренко, Віктор Громовий, і Роман Стецишин – державний експерт Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції, і Сергій Горбачов, освітній Омбудсмен – усіх хвилює питання дотримання прав людини у школах і університетах та проект Загальнодержавної програми освіти у сфері прав людини. Було цікаво й корисно та дуже приємно зустрітися з колегами по проекту "Школа-територія прав людини".

Детальніше на сторінці сайту "Школа - територія прав людини"


Армрестлінг-2019 маємо ІІІ місце, СЛАВА!

/Files/images/uchn/Армр. ІІІ м (3).jpg Щороку у ці листопадові дні в Нововолинську проходив турнір з армреслінгу на Кубок міського голови.
Армрестлінг або рукоборство (англ.Arm wrestling) – настільна боротьба однією рукою, де учасники змагання ставлять лікті на стіл, зчіплюють руки і намагаються пересилити один одного і тим самим покласти руку суперника на поверхню столу.

/Files/images/uchn/Армр. ІІІ м (1).jpg В урочистому відкритті заходу взяв участь перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський, який привітав учасників та побажав перемоги найсильнішим. Він висловив сподівання, що цей турнір у нашому місті стане традиційним: щорічно об’єднуватиме любителів армспорту.

/Files/images/uchn/Армр. ІІІ м (2).jpg До участі в змаганнях заявилося більше півсотні учасників. Захід проводиться у трьох вікових категоріях: серед школярів 9-11 класів, учнів професійно-технічних закладів і студентів вищих навчальних закладів та аматорів. В числі найпотужніших і наші ліцеїсти-силачі.

За результатами кількох поєдинків, ІІІ місце здобув Андрій Пухнавцев.
Нововолинський ліцей №8. Андрій Пухнавцев, ІІІ місце, армреслінг
ВІТАЄМО, ВІТАЄМО, ВІТАЄМО!!!

Військово-спортивне свято

14 жовтня ми зустрічали величне Свято Покрови, день Українського козацтва, День народження УПА, День Захисника України. Вшановуючи традиції нашого народу, старшокласники влаштували чудові військово-спортивні змагання. Обов'язковою умовою було участь в кожній з команд хоча б однієї дівчини. Цікаве, видовищне й динамічне дійство захопило не лише учасників. Команди відчайдушно змагалися за перемогу в кожному конкурсі, де оцінювалась не лише швидкість, а й правильність виконання та влучність. Під час змагань діти показали, як уміють достойно долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, артистичність, дружбу та взаємовиручку. Цей день приніс усім позитивні враження та неповторні емоції.

Нововолинський ліцей №8. Військово-спортивне свято до Дня Захисника України


#ДЯКУЄМОЗАХИСНИКАМУКРАЇНИ

НАРОД МІЙ Є, НАРОД МІЙ ЗАВЖДИ БУДЕ! НІХТО НЕ ПЕРЕМОЖЕ МІЙ НАРОД!..

Під цим гаслом старшокласники взяли участь у всеукраїнській акції #ДЯКУЄМОЗАХИСНИКАМУКРАЇНИ. Переглядалися відеоролики, читалися вірші та повідомлення з історії святкування дати 14 жовтня. Вчителі історії (Валентина Дацюк) та Захисту Вітчизни (Віктор Поліщук) звернули увагу на значимості свідомого ставлення й відношення до всіх цих чотирьох свят щирого Українця.

Нововолинський ліцей №8. Патріотичний урок-акція для старшокласників #ДЯКУЮЗАХИСНИКАМУКРАЇНИ


#ДЯКУЄМОЗАХИСНИКАМУКРАЇНИ

Наші найменшенькі ліцеїсти взяли участь у всеукраїнській акції, що відбулася напередодні величного свята Покрови,
Дня Українського козацтва, Дня народження УПА та Дня Захисника України.

Нововолинський ліцей 8 Акція #ДЯКУЄМОЗАХИСНИКАМУКРАЇНИ учні початкової школи


Перший раз в бібліотеку

/Files/images/bbloteka/1-А в біб (4).jpg/Files/images/bbloteka/1-А в біб (5).jpg "Від А до Я – читання щодня" – під такою назвою відбулась екскурсія до шкільної бібліотеки самих наймолодших школяриків – учнів 1-А класу (вчитель Валентина Остапюк). Діти у формі гри дізнались, що таке бібліотека, правила користування нею, переглянули мультики та поспівали пісеньки. Було дуже весело, цікаво та корисно!

/Files/images/bbloteka/1-А в біб (1).jpg/Files/images/bbloteka/1-А в біб (2).jpg/Files/images/bbloteka/1-А в біб (3).jpg


На старті 2019/2020 навчальний рік
День знань, квести, флешмоби у Нововолинському ліцеї №8

2 вересня дружня шкільна родина зібралася на подвір’ї, щоб цікаво та весело розпочати новий 2019/2020 навчальний рік. /Files/photogallery/2089/старт фото колаж.jpg/Files/photogallery/2089/старт 01.09.19 Н,Р, (18).JPG
Окрім традиційної лінійки (15 хв.), діти мали можливість узяти участь у флешмобах, квестах, іграх; продемонструвати свої знання
та вміння з математики, історії, української, англійської та німецької мов, географії, мистецтва, фізкультури та хореографії.
Учнів 1, 9 та 11 класів дзвінок покликав на перший урок.

Ось як це було –
Старт в новий навчальний рік

Квест «День ЗНАНЬ – 2019»

Нововолинський ліцей № 8 День ЗНАНЬ 19 Квест


Про всі попередні події ви можете дізнатись відвідавши АРХІВ ПОДІЙ


Наша адреса: 45400 м. Нововолинськ
вул. Кауркова, 4 А, тел. 03344 4-92-09
e-mail: novgimnasium@ukr.net, або nogish@ukr.net

Дякуємо School Champion за наш сайт!

/Files/images/гімназія на карті міста.jpg/Files/images/Новік.jpg

Наш ЛІЦЕЙ на мапі міста ...перегляньте... Нововолинськ із висоти пташиного польоту

Питання? Відповідь!

  • SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'Eduv_novgimnasium.c_Statistic' doesn't exist
Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.