Підписатися на RSS

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ


Шановні батьки майбутніх першокласників!
Освітній науково-педагогічний проект «Інтелект України»

Ми маємо нагоду привітати Вас з Новим 2021 роком, якого так чекала Ваша малеча. Мабуть прихід Святого Миколая, для нас, дорослих, теж дуже важливо. Ми звертаємось до нього з проханням допомогти здійснити наші мрії, подарувати довгі роки здорового, щасливого життя, а подумки, розуміючи, що наші діти у 2021 році будуть долати нові вершини у своєму житті, стануть учнями, зустрінуться зі своєю Першою вчителькою! Як складуться стосунки у Вас і Вашої дитини з вчителькою, однокласниками! Ці питання дуже суттєві і важливі. Тут ми будемо Вам намагатися допомогти.

Але ще є дуже важливе питання, до якого причетні тільки Ви дорослі – батьки! Ви маєте обрати освітню програму за якою будуть навчатися Ваші діти. Сьогодні в освітньому просторі діють 10 державних освітніх програм, серед них дві Типові, які розроблені під керівництвом МОН України, інші 8 розроблені науковцями та вчителями-практиками, які базуються на найкращому світовому та європейському досвіді.

Наша освітня програма, яка має назву «Інтелект України», одна з них – успішно реалізується в Україні з 2008 року, має багато прихильників серед батьківської спільноти. В цьому році ми мали перших випускників і вони нас порадували успіхами при здачі ЗНО (бали 170-200), всі вступили до вишів на бюджетну форму навчання. Це наша гордість, щастя батьків, діти обрали різноманітні професії, але всі вони перспективні, на ринку праці, тому що ми приділяємо велику увагу природничо-математичній освіті (STEM-освіті).

Детально Ви зможете ознайомитися з проєктом на нашому сайті «Інтелект України».

Крім того, Ви будете отримувати інформацію, практичні поради, відповіді на Ваші питання – професійні зустрічі з психологом Проєкту Щербаковою Оленою Олександрівною, кандидатом психологічних наук, а також з лікарями Інституту охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України, його директором – професором Даниленко Георгієм Миколайовичем, доктором медичних наук.

А ми з січня місяця розпочнемо підготовку Вас і Ваших дітей до школи на нашому сайті (на окремих сторінках «Крокуємо до школи, вчимося бути учнями»). Раді будемо з Вами зустрітися.
Команда «Інтелекту України»
Чисте, гарне мовлення – ознака культурної людини. Проте, на жаль, нині мова дорослих, вивіски й рекламні щити і навіть засоби масової інформації рясніють словами та кальками з російської. Тож педагоги відчувають значні труднощі у формуванні в учнів грамотності, культури мовлення.
Радимо вам ознайомитись з довідником -
культура мовлення «Як парость виноградної лози, плекайте мову».
Цей довідник стане в пригоді й учителеві на уроках і в повсякденному спілкуванні з дітьми, їхніми батьками, колегами.

Шановні батьки, надаємо Вам можливість ознайомитись з пам'ятками на випадок виникнення надзвичайної ситуації. Штаб Цивільного захисту ліцею №8 нагадує, що дії при різних надзвичайних ситуаціях мають бути чіткими, злагодженими. Саме це і буде запорукою збереження життя й здоров'я наших вихованців. Ознайомитись з пам'ятками можна ТУТ...

Попередження дитячого травматизму
Шановні учні, вчителі, батьки!

Здоров'я - це найважливіше, що є в житті кожної людини.
Зміцнюйте та бережіть його! Методичні рекомендації з попередження дитячого травматизму. Правила поведінки для дітей шкільного віку.
У посібнику представлені поради для попередження дитячого травматизму. Як правильно себе поводити в школі, вдома, на вулиці, в транспорті.Поради батькам і вчителям. Що потрібно знати і робити, щоб не потрапити в складну ситуацію.

/Files/images/дитинка хороша.jpg Співдружність школи і сім’ї - вимога сьогодення.
Відомо, що для успішного формування особистості дитини необхідна єдність школи і сім’ї.

Як виховувати дітей, знає кожен, за винятком тих, у кого вони є. Патрік О'Рурк

Радимо прочитати:
- Як виховувати успішних дітей

/Files/images/комп і дитя.jpg Шановні батьки, У запропонованій розробці розкриваються практичні аспекти ролі комп’ютера в житті дитини. Ознайомтесь із правилами користування Інтернетом та правилами користування комп’ютером.

«Комп’ютер та Інтернет для дитини: користь чи небезпека?»

Батьки, чи готові ви до школи?

Швидко, мов весняні струмочки, збігають дні за днями, роки за роками. Здається лише вчора малюк вчився ходити,/Files/images/батьк.збори.jpg
вимовив перше слово, а сьогодні він стоїть на порозі школи.
Незабаром розпочнеться навчання. Яким воно буде для малюків?
Як, вони адаптуються у новому житті?
З яким настроєм почнуть шкільне життя?Питання, які непокоять усіх: і вас, і звичайно нас.
Для дитини вступ до школи — це переломний момент у її житті.
У дитини-школяра з’являється головне і обов’язкове заняття — навчання.
Можливо, у малюка й були раніше обов’язки, але їхнє виконання або невиконання залишалося сімейною справою.
Тепер уперше його оцінюють поза родиною. У родинному колі вона улюблена і обожнювана дитина, яка звикла до поблажливого ставлення до неї дорослих.
А переступивши шкільний поріг, стає однією з багатьох, де вчитель будує свої стосунки з усіма дітьми однаково:
делікатно, чуйно, але справедливо й вимогливо. На уроці не можна робити того, що заманеться, а потрібно лише те, що доручають.
Разом з тим потрібно уважно слухати пояснення вчителя, відповідати на запитання, писати палички із гачечками….
Сьогодні нам хотілося б поговорити не стільки про дітей, скільки про нас, дорослих, про наше ставлення до їхніх успіхів та невдач, подумати разом, чи розуміємо ми, що наша підтримка допоможе дитині вирішити шкільні проблеми.
На жаль, батьки часто болісно сприймають невдачі своїх дітей у навчанні, надмірно турбуються, іноді їх охоплює відчай через погану оцінку, отриману учнем, вони навіть не думають про те, що це тимчасове явище, що оцінка може бути суб'єктивною (вчитель теж помиляється), що учень втомився або не дуже зрозумів завдання, оскільки швидкий темп роботи зашкодив цьому.
Отже, виникає проблема: в класі труднощі, вдома — непорозуміння.
Як же краще налагодити взаєморозуміння учнів та батьків? Ось кілька порад - спробуйте... Щасти Вам.
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.