Раді вітати на сайті ЛІЦЕЮ №8!

/Files/images/гімназія на карті міста.jpg

Адреса: 45400 м.Нововолинськ
вул. Кауркова, 4 А, тел. 03344 4-92-09
e-mail: novgimnasium@ukr.net, або nogish@ukr.net
знайти нас на КАРТАХ GOOGLE ...

/Files/images/Інтелект України-на сірому.jpg /Files/images/НУШ.jpg /Files/images/Проект - Шк. тер.П.Л..jpg

На поетичному небосхилі ліцею засіяла нова зірочка.

Вона з 9-А класу. Це Софія Слимак. Що хвилює її?
Читайте! Може, воно найде відгук у ваших серцях.

/Files/images/grono_kalinove/Вірші Софії Слимак.jpg

переглядайте розділ "Гроно калинове"...

Другий дистанційний чемпіонат з інтелектуально-розвиваючих ігор “КРОКС”
старшокласників Волині пам’яті випускника ліцею Миколи Королька

03 грудня 2021 року учні Нововолинського ліцею №8 команда «ЛІДЕР» у складі Мисан Дарини, Осадчука Владислава, Касьян Оксани, Біляка Богдана, Мациборук Дарини, Монця Арсена, Петрова Дениса взяли участь в другому відкритому чемпіонаті з інтелектуально-розвиваючих ігор “КРОКС” (Кмітливі, Розумні, Організовані, Культурні, Спритні) пам’яті випускника ліцею Миколи Королька. Цьогоріч в змаганнях взяли участь 14 команд з навчальних закладів Волині, Тернопільської та Одеської областей.
Вітаємо команду з І місцем.
Ви показали хороші знання з історії України, з життя славетних українців, мистецтва України в Європейському просторі, питання зі шкільної програми, логіки, на ерудицію, різноманітні питання про планету Земля.
Так тримати!!! Ви молодці!!!
Керівник команди: Ірина Дмитрук.

У І семестрі 2021/2022 навчального року команди юних інтелектуалів ліцею № 8 брали участь
в наступних турнірах, конкурсах, олімпіадах:

/Files/images/uchn/грамоти юн.Інформ..jpg Турнір юних інформатиків - І місце у І (міському) та ІІ (обласному) етапах;
Турнір юних правознавців - ІІ місце у І (міському) етапі;
Турнір юних математиків - ІІ місце у І (міському) етапі;
Турнір юних географів - ІІІ місце у І (міському) етапі.
/Files/images/uchn/грамота Каміла Шаль.jpg ХХІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.
Конкурс «За нашу свободу».
Конкурс юних гумористів «Гумор і сміх об’єднує всіх».
/Files/images/uchn/грамоти За нашу свободу 1.jpg/Files/images/uchn/грамоти За нашу свободу 2.jpg
ОЛІМПІАДИ:
З української мови та літератури. З історії. З хімії.
Переглянути інформацію повністю…

СЕРГІЙ ШКАРЛЕТ ПРИВІТАВ УКРАЇНЦІВ ІЗ ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

/Files/images/Вітання міністра з Дн.Гідності.jpg Уже 7 років поспіль 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Події 2013-2014 рр. назавжди закарбовані в історії країни. Разом збережімо найцінніший здобуток української нації, який загартовувався під час протестів на Майдані Незалежності, а саме, готовність розбудовувати вільну, демократичну та суверенну державу, якою в майбутньому пишатимуться нащадки.
ДЕТАЛЬНІШЕ...

Мова – це серце нації

/Files/images/grono_kalinove/День укр.мови 2021 (1).jpg/Files/images/grono_kalinove/День укр.мови 2021 (3).jpg У рамках декади української мови 11 листопада в актовій залі ліцею для учнів 9-11 класів відбувся урочистий захід до Дня української писемності та мови, який проходив під гаслом «Мова – це серце нації». У програмі свята декламувалися поетичні та прозові твори про рідну мову, інсценізувалися уривки із життя творців слов’янської азбуки Кирила та Мефодія, із біографії поетеси-патріотки Олени Теліги, із легенди Сергія Плачинди про мову , звучала жива українська пісня, переглядалися актуальні відеоролики.
Заступник директора з виховної роботи Світлана Гапонюк подякувала ліцеїстам 10, 9-А, 8-А класу та організаторові /Files/images/grono_kalinove/День укр.мови 2021 (2).jpg дійства Миколі Степанюку за якісний захід.
Переглянути презентацію до свята "День української писемності та мови"

Нововолинський ліцей № 8. День української писемності та мови

Перегляньте – і ви станете ближчими до солов’їної мови!

День української писемності 2021 /Files/images/bbloteka/День Укр.пис.-21.jpg


/Files/images/pedagogi/Самолюк Л.В..jpg Інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції
Володимир-Волинського районного відділу поліції ГУНП
у Волинській області, лейтенант поліції САМОЛЮК ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА,
тел.0673904323

/Files/images/grono_kalinove/До Дня Покрови - 2021 р..jpg


/Files/images/pedagogi/14.10.2021 МОН.jpg 14 жовтня 2021 року, у День захисників і захисниць України, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет привітав відважних українців та українок, які беруть участь у захисті суверенітету й територіальної цілісності України.

ПРИВІТАННЯ СЕРГІЯ ШКАРЛЕТА З
ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ


/Files/photogallery/2183/Олімп.урок 2021 (1).jpg/Files/photogallery/2183/Олімп.урок 2021 (11).jpg Олімпійський урок на березі міського озера

Учні 7-А класу Нововолинського ліцею 8 під керівництвом учителя фізичної культури Ірини Криворучко взяли участь в "Олімпійському уроці", який було проведено в рамках Всеукраїнського Олімпійського тижня.
ДЕТАЛЬНІШЕ на сторінці 7-А класу -

"Диспозитив" І місце “КРОКС”/Files/images/uchn/КРОКС І місце 2021.jpg

/Files/images/uchn/Диспозитив команда.jpg Учні Нововолинського ліцею №8 команда "Диспозитив" у складі: Максима Лопоши, Іллі Грицака, Дарини Корець, Дарини Мисан та Богдана Біляка взяли участь у змаганні КРОКС, присвяченому пам’яті ім. М.Королька, який загинув на Сході України. Обласний відкритий чемпіонат “КРОКС” старшокласників Волині пам’яті випускника ліцею Миколи Королька спрямований на забезпечення потреб особистості у творчій самореалізації, здобуття юнацтвом додаткових знань, умінь, навичок за інтересами, інтелектуальний і духовний розвиток, підготовку їх до активної професійної та громадської діяльності, а також на створення системи пошуку, розвитку, підтримки юних талантів і обдарувань для формування творчої та наукової еліти у різних галузях суспільного життя. Цього року чемпіонат проходив у онлайн режимі, участь взяли 14 команд із різних куточків України. Вітаємо команду нашого ліцею із зайняти І місцем!!! Учні показали прекрасні знання з історії, мистецтва та спорту нашої держави. Так, тримати!


В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам'ятає людство.
У перші березневі дні початкова школа Нововолинського ліцею №8 вшанувала Тараса Шевченка, слово якого і нині живе під сонцем України.
Перегляньте ці світлини –
Перегляньте ці відео фрагменти –

Зустріч з письменницею Дарою Корній

19.02.2021 року за сприяння Нововолинської міської бібліотеки у міському Палаці культури відбулася зустріч з письменницею Дарою Корній. Жінка відома як прозаїк, авторка міського фентезі, лауреат Премії імені Лесі Українки Кабінету Міністрів України в галузі дитячої літератури 2020 року, що, за її словами, є найпочеснішим, адже Леся Українка – улюблена письменниця львівської літераторки, тому й тур Дари Корній по Волині організовано саме перед великим для українців святом – 150- річчям від Дня народження славетної землячки. Учні 10 класу відвідали захід і неначе побували у творчій майстерні авторки, адже вона розповідала, що пише, як пише і чому пише, ділилася новими напрацюваннями, говорила про плани на майбутнє.

Десятикласники діляться враженнями про захід:/Files/photogallery/2171/ДК зустріч 19.02 (2).jpg
Вероніка: «Незвичайна людина та цікава персона»;
Давид: «Дуже сподобався захід, із захопленням слухав письменницю»;
Дмитро: «Багато дізнався про життя письменниці, про її книги. Мені сподобалося»;
Яна: «Письменниця, яка вкладала події у свої книги з реального життя, зацікавлювала своїми творами; вона палка шанувальниця Лесі Українки, яка теж писала для дітей; найбільшу увагу приділяє міфічним героям»;
Юлія Базилевич: «Письменниця привернула увагу захоплюючою розповіддю про своє життя, написання творів і дуже зацікавила цим, мені б хотілося прочитати декілька її книг»;
Юлія Зуб: «Захід був захоплюючим, письменниця багато розказала про свої книги, чим заінтригувала. Із задоволенням пішла б ще раз»;
Софія: «Майстриня слова просто захопила розповідями; мені сподобалося»;
Богдан: «Було цікаво послухати людину, яка прямо зараз творить нову українську літературу»;
Дарина: «Мене ніколи не приваблювали українські міфічні герої, але після прослуханого з радістю б прочитала кілька її книг. Письменниця є справжньою патріоткою держави, і це дуже приємно слухати. Хочеться, щоб таких людей ставало більше. Буду слідувати такому прикладу»;
Анна: «Це був дуже корисний досвід. Зазвичай ми уявляємо письменників тихими, замкнутими, але Дара Корній справді яскрава особистість. Мені дуже сподобалося спілкування з нею».

Максим з Юлею Зуб записали на відео ті слова письменниці, які найбільше їх вразили, оскільки у авторки є твори про сучасні важкі події.
Переглянути відео фрагменти –
Переглянути світлини –

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови 2021

Учні 6-А та 7-А класів долучились до святкування.

Зиму проводжаємо – весну зустрічаємо!

/Files/photogallery/2168/День Стрітення 2021 (1).jpg/Files/photogallery/2168/День Стрітення 2021 (6).jpg 15 лютого наш народ відзначає свято Стрітення Господнє. За народними повір'ями цього дня Зима зустрічається з Весною.
Школярі молодших класів Нововолинського ліцею 8 ознайомилися із традиціями українського народу, особливостями святкування Стрітення.
Дійство вдалося на славу!
Атмосфера була незабутньою!
Перегляньте ці світлини -
Нововолинський ліцей №8. Учні молодших класів та Свято Стрітення

ЗАСІДАННЯ НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА "ІНТЕЛЕКТ"

/Files/images/uchn/В.Винницький захист.jpg 11 лютого відбулося засідання наукового товариства "Інтелект" у Нововолинському ліцеї №8 для учнів 8-11 класів, які бажають брати участь у написанні науково-дослідницьких робіт та керівників секцій. З метою заохочення та зацікавлення учнівської молоді закладу учень 9 класу Василь Винницький презентував свої здобутки під час написання роботи з історії України. Детальніше...

#SID2021 #SaferInternetDay
#ДеньБезпечногоІнтернету

/Files/images/blogi_zastavki/Безпечний Інтернет.png 9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (SaferInternetDay) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».
Перебіг подій #SID2021 – ДЕТАЛЬНІШЕ…

УВАГА!!!

Шановні учасники освітнього процесу відповідно до листа МОН України від 05.08.2020 №1/9-420 «Щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному році» в ліцеї №8 впроваджуються обмежувальні заходи щодо уникнення скупчення учнів під час входу/виходу в приміщення закладу. Учні будуть входити/виходити у ліцей №8 відповідно до схеми.
/Files/photogallery/2139/запуск класів по кольорових зонах 1.jpg /Files/photogallery/2139/запуск класів по кольорових зонах 2.jpg
/Files/photogallery/2139/схема руху 1.jpg /Files/photogallery/2139/схема руху 2.jpg
Відвідування ліцею №8 сторонніми особами та батьками учнів ЗАБОРОНЕНО.

Якщо все ж таки виходите з дому – дотримуйтесь простих правил, так вбережете себе та близьких

/Files/images/pedagogi/протокол 1 вихід з дому.jpg/Files/images/pedagogi/протокол 2 повернення.jpg/Files/images/pedagogi/протокол 3 спільне проживання.jpg


Про всі попередні події ви можете дізнатись відвідавши АРХІВ ПОДІЙ

Дякуємо School Champion за наш сайт!

Питання? Відповідь!

  • SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'Eduv_novgimnasium.c_Statistic' doesn't exist
Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.