ХОЧУВСЕЗНАЙКИ#1-А

Науково-педагогічний проект
"ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ"


"У нашій школі ˗ цікаво!!!"
Вчимося по-новому!

/Files/photogallery/2047/1-А СУПЕР (18).jpg/Files/photogallery/2047/1-А СУПЕР (1).jpg Щоденні ранкові зустрічі у колі друзів, цікаві вправи з цеглинок LEGO, письмо по манній крупі, викладання літер та чисел із дроту, шнурівок, макаронних виробів, природних матеріалів, малювання крейдою на шкільному подвір'ї,.. Так, це можливо!
Саме так, навчаються маленькі учні 1-А класу за науково-педагогічним проектом "Інтелект України".
Погляньте на ці світлини...

З Днем народження, мій 1- А клас!

/Files/photogallery/2045/1-А перш.дзвін. (17).jpg/Files/photogallery/2045/1-А перш.дзвін. (2).jpg Сьогодні вперше пролунав шкільний дзвінок, вперше несміливі дівчатка і хлоп’ятка переступили поріг Країни Знань і стали справжніми школярами. Це був для нас дивовижний день! Ми виконували цікаві завдання, садили своє деревце, яке ростиме разом з нами, отримували подарунки і мудрі настанови від одинадцятикласників. Я впевнена, що попереду нас чекає ще багато цікавих днів.
Перегляньте наші світлини, вам сподобається!

Ще один крок до нової української школи…

/Files/images/1-a_voytovich/новий 1-А (1).jpg/Files/images/1-a_voytovich/новий 1-А (2).jpg Навчання промайнуло як одна мить. На кожного з нас чекали: новизна знань, море емоцій, нові знайомства.
Дякуємо організаторам за отриманий багаж знань, який будемо впроваджувати у творчому процесі.
/Files/images/1-a_voytovich/новий 1-А (3).jpg Чекаю вас, мої першачки на святкову лінійку та перший урок

/Files/photogallery/2042/Хочу-знайки (1).jpg/Files/photogallery/2042/Хочу-знайки (4).jpg Теплий травень зустрів майбутніх першачків 1-А класу гімназії, що навчатимуться за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».
Дошкільнята вперше спробували себе в ролі учнів, вперше виконали цікаві завдання від Незнайка та Кнопочки, вперше…
Але нові відкриття, нові перемоги, нові знайомства, нові друзі чекатимуть на маленьких чомучків уже зовсім скоро, 1-го вересня.
Перегляньте ці світлини, ми там прекрасні...
Кiлькiсть переглядiв: 114

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.