/Files/images/pedagogi/Ю.Парчук.jpg "ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ"
1-А клас


Любі мої школярики 1-А класу.

/Files/photogallery/1962/1-А Інтелект 17 р 1.jpg Ще вчора ви були маленькими хлопчиками і дівчатками, бігали по калюжах, грали з м’ячем, запускали літачки у небо,
а сьогодні – перший день вашого нового життя! Ви стали старші, розумніші, і хоча ви все ще діти, але з сьогоднішнього дня
/Files/photogallery/1962/1-А Інтелект 17 р 8.jpg у вас з’явилися нові дорослі обв’язки: ходити до школи, вчити уроки, уважно слухати. Бажаю розкрити всі таємниці, щоб стати розумною людиною, знайти багато нових друзів. Нехай батьки вами пишаються!

З 1 вересня вас! З днем Знань!
Ваша вчителька Юлія Геннадіївна та чудові фото нашого першого дня…

Ми любимо нашу мову!

/Files/photogallery/2006/1-А ДУПМ (14).jpg/Files/photogallery/2006/1-А ДУПМ (9).jpg 9 листопада стало найцікавішим для учнів 1-А класу. Адже цього дня відзначають день української мови і писемності. Їх чекали різноманітні пізнавальні заходи, які сприяли розвитку творчої активності. Не могли не згадати і віршів основоположника української літературної мови – Т.Г. Шевченка. Діти залюбки декламували поезії , вислови, співали пісні про мову, малювали малюнки, розгадувати кросворди та виготовляли вироби, що символізувало їхню любов до української мови.
Погляньте на ці світлини…

Цікаво про важливе

/Files/photogallery/1998/пож.безп (1).jpg/Files/photogallery/1998/пож.безп (4).jpg Чи знаєте ви, як потрібно поводити себе при пожежі? А учні 1-А класу знають! Адже цей тиждень у нашій школі був присвячений пожежній безпеці. Щодня дітей чекало щось цікавеньке і повчальне. Ми розгадувати загадки, кросворди, малювали малюнки, створювали свою книжкову протипожежну виставку, виготовляли колаж, переглядали мультфільми про пожежників. А ще, наші старші друзі з 4-А класу показали сценку, у якій лисеняток навчили як потрібно поводитися з сірниками і електроприладами.

Якщо й вам цікаво, перегляньте наші світлини…

Міжнародний день миру – це важливе свято для всього населення планети.
І в честь цього дня учні 1-А класу виготовили газету з символом миру – жовто-блакитним голубками.
Ми бажаємо, щоб на усій планеті панували спокій, щастя і добро!

/Files/images/1-a_yuparchuk/Д.М.1-А.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 86

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.