"ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ"
1-А клас/Files/images/1-a_yuparchuk/Тарасюк Віта.JPG Любі мої школярики 1-А класу.

Ще вчора ви були маленькими хлопчиками і дівчатками, бігали по калюжах, грали з м’ячем, запускали літачки у небо,
а сьогодні – перший день вашого нового життя! Ви стали старші, розумніші, і хоча ви все ще діти, але з сьогоднішнього дня
у вас з’явилися нові дорослі обв’язки: ходити до школи, вчити уроки, уважно слухати. Бажаю розкрити всі таємниці, щоб стати розумною людиною, знайти багато нових друзів. Нехай батьки вами пишаються!

З 1 вересня вас! З днем Знань!
Ваша вчителька Віта Анатоліївна Тарасюк та чудові фото нашого першого дня…

Перші кроки до бібліотеки

/Files/photogallery/2028/в бібл (37).JPG/Files/photogallery/2028/в бібл (39).JPG Бібліотека – книги храм.
І знань безмежне море і надія.
Палкий вогонь незгасних поривань,
що наше серце й душу гріє.

20 березня учні 1-А класу побували у шкільній бібліотеці. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів. Малеча з радістю розглядала стелажі, де зібрано багато казок. Учні слухали розповіді бібліотекаря, відповідали на запитання, відгадували загадки, розказували прислів’я і пригадували правила користування книгою./Files/photogallery/2028/в бібл (5).JPG

Юні актори 3-Б класу влаштували присутнім справжнє свято. Першокласники з цікавістю спостерігали за казковими персонажами, які несподівано з’являлися. Пізніше, юні читайлики отримали медалі і стали читачами бібліотеки.

Свято вдалося захопливим і сподобалося усім присутнім!
А ви перегляньте ці світлини…

ЧАРІВНІ ПТАХИ

/Files/photogallery/2027/вигот.Чар (12).JPG Походжає гордо, ич,/Files/photogallery/2027/вигот.Чар (11).JPG/Files/photogallery/2027/вигот.Чар (8).JPG
Розмальований павич.
Хай там день чи темна ніч,
Він надутий, наче сич.
В чому ж справа, в чому річ?
Запишався наш павич!
перегляньте наші творчі доробки...

Перші ПЕРЕМОГИ!
ПЕРШЕ місце у міській олімпіаді з християнської етики/Files/images/1-a_yuparchuk/М.Цісар.jpg

Вітаємо Марійку Цісар ученицю 1-А класу за зайняте І місце у міській олімпіаді з християнської етики, яка відбулася 15 березня.
Бажаємо їй і надалі тільки перемог. Нехай щастить тобі, маленька зірочко!

Герої Андерсена в 1-А

/Files/photogallery/2023/В гості казка (4).jpg/Files/photogallery/2023/В гості казка (3).jpg Ми вміємо не лише навчатися, але й відпочивати. Це неодноразово доводять учні 1-А і 4-А класів. І сьогодні до першачків на годину спілкування в гості завітала казка. А ви любите казки? Бо ми так!!! На нас чекала неймовірна подорож з героями Ганса Крістіана Андерсена «Крижане серце». Фантастичні пригоди перенесли дітлахів у неймовірний вир подій. З посмішкою на обличчі, піснею в душі і казковим настроєм герої і глядачі закінчили навчальний тиждень.

Суперово було!.. Погляньте сюди…
Нововолинська гімназія. Казка Крижане серце від 4-А для 1-А

Маленькі, найперші, але сходинки вгору

/Files/images/1-a_yuparchuk/1-А. І-й семестр (2).jpg/Files/images/1-a_yuparchuk/1-А. І-й семестр (1).jpg Чудовий настрій, море позитивних емоцій, зустріч з казковими героями саме так зустрів місяць грудень учнів 1-А класу. І ось великі подвиги маленьких першачків , які вони зробили цими днями: неперевершені шедеври ялинок створені власноруч, декорація класної кімнати до новорічних свят , допомога воїнам АТО і на прикінці грудня на діток чекали приємні зустрічі і солодкі подарунки від Святого Миколая і дідуся Мороза.
/Files/images/1-a_yuparchuk/1-А. І-й семестр (3).jpg/Files/images/1-a_yuparchuk/1-А. І-й семестр (4).jpg

Ми любимо нашу мову!

/Files/photogallery/2006/1-А ДУПМ (14).jpg/Files/photogallery/2006/1-А ДУПМ (9).jpg 9 листопада стало найцікавішим для учнів 1-А класу. Адже цього дня відзначають день української мови і писемності. Їх чекали різноманітні пізнавальні заходи, які сприяли розвитку творчої активності. Не могли не згадати і віршів основоположника української літературної мови – Т.Г. Шевченка. Діти залюбки декламували поезії , вислови, співали пісні про мову, малювали малюнки, розгадувати кросворди та виготовляли вироби, що символізувало їхню любов до української мови.
Погляньте на ці світлини…

Цікаво про важливе

/Files/photogallery/1998/пож.безп (1).jpg/Files/photogallery/1998/пож.безп (4).jpg Чи знаєте ви, як потрібно поводити себе при пожежі? А учні 1-А класу знають! Адже цей тиждень у нашій школі був присвячений пожежній безпеці. Щодня дітей чекало щось цікавеньке і повчальне. Ми розгадувати загадки, кросворди, малювали малюнки, створювали свою книжкову протипожежну виставку, виготовляли колаж, переглядали мультфільми про пожежників. А ще, наші старші друзі з 4-А класу показали сценку, у якій лисеняток навчили як потрібно поводитися з сірниками і електроприладами.

Якщо й вам цікаво, перегляньте наші світлини…

Міжнародний день миру – це важливе свято для всього населення планети.
І в честь цього дня учні 1-А класу виготовили газету з символом миру – жовто-блакитним голубками.
Ми бажаємо, щоб на усій планеті панували спокій, щастя і добро!

/Files/images/1-a_yuparchuk/Д.М.1-А.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 280

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.