Історія Нововолинської гімназії

Про нас...

Нововолинська гімназія
Нововолинської міської ради Волинської області
вул. Кауркова, 4А, м. Нововолинськ Волинська область,45400
Рік заснування: 1994 р.

Директор ШИЯН ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА

Заступники директора:

Насонова Марія Євгеніївна - заступник директора з навчально-виховної роботи

Селедець Світлана Володимирівна - заступник директора з навчально-виховної роботи

Гапонюк Світлана Миколаївна - заступник директора з навчально-виховної роботи

Соловко Людмила Петрівна - заступник директора з господарської роботи

Методичне питання, над яким працює колектив із 2016 року:

Розвиток ключових компетентностей учнів та їх підготовка до успіху в сучасних умовах життя

Нововолинська гімназія Нововолинської міської ради за 24 роки досягла значних успіхів:

· Із 2006 року гімназія є опорною школою із застосування інформаційно-комунікаційних технологій.
· У 2006 році стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України» в номінації «Школа сучасних освітніх технологій».
· У 2007 і 2009 роках - учасник обласного конкурсу на краще наукове учнівське товариство.
· У 2010 році - переможець міського, обласного і учасник Всеукраїнського конкурсу «Школа майбутнього».

· Педагогічний колектив гімназії у квітні 2012 року долучився до мережевої професійної он-лайн-спільноти «Школи-новатори». Шкільне дослідження «Партнери в розвитку освіти» (PILSR) корпорації Майкрософт запропонувало засоби, які будь-яка школа чи система може використовувати для оцінювання інноваційних способів викладання та внесення вкладу в перебудову освіти відповідно до потреб учнів. У квітні 43 педагоги пройшли дослідження рівня інновацій у викладанні і навчанні. За результатами анкетування встановлено, що загальна оцінка показників інноваційних способів викладання за 5-бальною шкалою 2,93.

· Із 2011по 2015 рік гімназія мала статус експериментального навчального закладу регіонального рівня та під керівництвом Ясінської Н.В., завідувача кафедри теорії та методики викладання шкільних предметів Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидата педагогічних наук, доцента проводила дослідження за темою «Технології моделювання уроку в сучасному начальному закладі нового типу».

· У вебометричному рейтингу Sumy Web Rank :
у 2015 році 2015 серед 283 закладів гімназія зайняла 16 місце за роботу гімназійного сайту і отримала Диплом за місце у 10% кращих навчальних закладів України міських шкіл – учасників конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти;
у 2016 році – 4 місце серед 639 міських шкіл України;
у 2017 році – 9 місце серед 562 міських шкіл України.

• Із 2014 року гімназія працює у науково-педагогічному проекті «Інтелект України». Учні навчаючись за планами проекту набувають необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці, розвивають в собі пізнавальні процеси: сприйняття, пам'яті, мислення, уяви й уваги; якості особистості школяра — цілеспрямованість, працелюбність, організованість, охайність, наполегливість, волю.

· У 2017 році гімназія в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» стала учасником проекту «Школа-територія прав Людини». Ми розпочати активну діяльність щодо створення атмосфери поваги до прав людини в гімназії, здійснення шкільної політики відповідно до стандартів прав людини, удосконалення процедури прийняття рішень.

Гордість гімназії:

Ансамбль танцю «Барвінок», якому у 2013 році підтверджено почесне звання «Зразковий художній колектив»
(Наказ Міністерства освіти і науки України від 15.07.2014 № 827)
Ансамбль «Барвінок» – переможець міжрегіонального фестивалю «Паросток»,
обласного фестивалю хореографічного мистецтва «У вихорі танцю»;
учасник обласних звітів художньої самодіяльності;
у 2007 році учасник телевізійного конкурсу молодих виконавців «Прем’єр Ліга».

Колектив хору – переможець міських оглядів художньої самодіяльності, учасник обласних фестивалів.
У 2002 році колективу присвоєно звання «Зразковий художній колектив»
(наказ Міністерства освіти і науки України від 25.01.2002 року № 40);
у 2007 році підтверджено звання «Зразковий художній колектив»
(накази Міністерства освіти і науки України від 13.07.2007 року № 611, від 03.01.2013 року №3)
Нагрудним знаком «Відмінник освіти України» нагороджені:

Захарчук Євгенія Кузьмівна, учитель української мови та літератури (у 1996 році);
Дацюк Валентина Григорівна, учитель історії (у 1984 році);
Савюк Любов Павлівна, учитель біології (у 2005 році).

Нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» нагороджені:

Захарчук Євгенія Кузьмівна, учитель української мови та літератури (у 2006 році);
Дацюк Валентина Григорівна, учитель історії (у 2008 році).

Педагогічне звання «Вчитель-методист» за результатами атестації присвоєно:

Захарчук Євгенії Кузьмівні;
Степанюку Миколі Івановичу;
Савюк Любов Павлівні;
Остапюк Валентині Іванівні;
Решетовській Вікторії Петрівні;
Дацюк Валентині Григорівні;
Комісарчук Вірі Василівні;
Ступчик Зої Романівні;
Шиян Людмилі Володимирівні;
Насовій Марії Євгеніївні;
Гапонюк Світлані Миколаївні.

Педагогічне звання «Старший учитель» за результатами атестації присвоєно:

Бишті Олександру Володимировичу;
Махонько Світлані Адамівні;
Селедець Світлані Володиирівні;
Чапюк Оксані Миколаївн;
Малєвій Тетяні Яківні;
Уманцю Євгену Анатолійовичу;
Уманець Олені Євстахіївні.

За результатами атестації станом на 22.04.2019 року в гімназії працюють:
Спеціалісти вищої кваліфікаційної категорії:

1. Бишта Олександр Володимирович
2. Гапонюк Світлана Миколаївна
3. Дацюк Валентина Григорівна
4. Захарчук Євгенія Кузьмівна
5. Комісарчук Віра Василівна
6. Махонько Світлана Адамівна
7. Насонова Марія Євгеніївна
8. Остапюк Валентина Іванівна
9. Петрович Анатолій Кіндратович
10. Поліщук Віктор Миколайович
11. Решетовська Вікторія Петрівна
12. Савюк Любов Павлівна
13. Селедець Світлана Володиирівна
14. Степанюк Микола Іванович
15. Ступчик Зоя Романівна
16. Уманець Євген Анатолійович
17. Уманець Олена Євстахіївна
18. Чапюк Оксана Миколаївна
19. Шиян Людмила Володимирівна
20. Войтович Ірина Геннадіївна
21. Криворучко Ірина Василівна
22. Матіюк Юлія Віталіївна
23.Редько Степанида Миколаївна
24. Власюк Оксана Анатоліївна
25. Ковальчук Тетяна Миколаївна

Спеціалісти І кваліфікаційної категорії

1. Василевська Ірина Дмитрівна
2. Житнецька Наталія Василівна
3. Ільїна Тетяна Володимирівна
4. Кулик Світлана Йосипівна
5. Поплавська Марина Валеріївна
6. Тереля Ольга Романівна
7. Тодераш Ольга Василівна

Спеціалісти ІІ кваліфікаційної категорії

1. Кантор Інна Миколаївна
2. Тарасюк Віта Анатоліївна
3. Кот Оксана Григорівна
4. Парчук Юля Геннадіївна
5. Солтис Світлана Володимирівна
6. Туровець Ірина Василівна
7. Петрович Олександр Володимирович
8. Станько Юля Борисівна
9. Дмитрук Ірина Миколаївна
10.Галичук Олена Анатоліївна
11.Калмикова Маряна Анатоліївна
12.Книжатко Інна Олександрівна
13.Коханюк Інна Анатоліївна

Спеціалісти:

1. Довгайчук Мар’яна Олександрівна
2. Хомюк Олена Володимирівна
3. Яворський Сергій Валерійович
4. Денисюк Аліна Павлівна
5. Малєва Тетяна Яківна
6. Хахула Світлана Володимирівна
7.Власова Ірина Вячеславівна

Конкурс «Учитель року»

Рік Кількість переможців Прізвище ініціали Номінація
міський тур обласний тур Всеукр. тур
п л у п л у
2007 + + + --- - - - - + + + - - Уманець О.Є. Уманець Є.А. Степанюк М.І. Математика
Образ. мистецтво
Українська мова й літ.
2008 - - + - - + - - - - -- Савюк Л.П. Кучерук О.С. Біологія
Фізична культура
2009 + + - - - - - - + + - - Сахацька Л.Р. Решетовська В.П. Українська мова й літ. Англійська мова
2010 + - - - - + + - - - - - - - - - + - - - - - - - Уманець Є.А. Бишта О.В. Кульба О.В. Стовба Г.І. Трудове навчання Географія Математика Хімія
2011 + - - - + - - - - - - + - - - - - - - - + - - - + - - - - - Уманець Є.А. Войтович І.Г. Комісарчук В.В. Дацюк В.Г. Матіюк Ю.В. Образ. мистецтво
Початкова освіта
Світова література
Історія
Німецька мова
2012 - - - - + + + + - - - - - - - - - - - - - - + - - - - - Кашуба О.М. Журавель О.М. Кулик С.Й. Сторожук С.М. Сахацька Л.Р. Фізичне виховання
Українська мова і літ.
Англійська мова
Хімія
Етика
2013 - + - - - - Чапюк О.М. Музичне мистецтво
2014 - + + - - - - - - + - - Остапюк В.І. Бишта О.В. Початкова освіта Географія
2015 + - - - - + Степанюк М. І. Українська мова і літ.
2016 + + + - - + + + - Ступчик З. Р. Ковальчук Т. М. Власюк О. А. Англійська мова
Математика
Християнська етика
2017 -
-
+
+
- +
+
-
-
- - -
-
- - + + - - - - Житнецька Н. А. Калмикова М. А. ПоплавськаМ.В. Чапюк О. М. Інформатика
Біологія
Початкове навчання Музичне мистецтво
2018 +
+
+
- - -+ + + - Гапонюк С.М. Матіюк Ю.В. Криворучко І.В.
Українська мова і літ. Німецька мова
Фізична культурв
2019 + - - - + - Поліщук В.М. Захист Вітчизни

П- переможець, Л- лауреат, У- учасник

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.