Колектив закладу

1. Янюк Олег Миколайович Директор Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
2. Насонова Марія Євгеніївна Заступник директора з навчально-виховної роботи Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
3. Гапонюк Світлана Миколаївна Заступник директора з навчально-виховної роботи Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
4. Нестерук Лілія Романівна Учитель української мови і літератури Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
5. Кондратюк Ганна Віталіївна Учитель української мови і літератури Спеціаліст
6. Степанюк Микола Іванович Учитель української мови і літератури Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
7. Малєва Тетяна Яківна Учитель музичного мистецтва Старший учитель
8. Хахула Світлана Володимирівна Учитель початкових класів Спеціаліст І категорії
9. Комісарчук Віра Василівна Учитель зарубіжної літератури Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
10. Касянчук Ірина Анатоліївна Учитель англійської та німецької мов Спеціаліст ІІ категорії
11. Кантор Інна Миколаївна Учитель хімії Спеціаліст І категорії
12. Калмикова Мар’яна Анатоліївна Учитель біології Спеціаліст ІІ категорії
13. Петрович Анатолій Кіндратович Учитель фізики Спеціаліст вищої категорії
14. Бишта Олександр Володимирович Учитель географії, Спеціаліст вищої категорії, старший учитель
15. Житнецька Наталія Андріївна Учитель інформатики Спеціаліст вищої категорії
16. Кот Оксана Григорівна Учитель історії, правознавства Спеціаліст І категорії
17. Уманець Олена Євстахіївна Учитель математики Спеціаліст вищої категорії, старший учитель
18. Ковальчук Тетяна Миколаївна Учитель математики Спеціаліст вищої категорії
19. Ступчик Зоя Романівна Учитель англійської мови Спеціаліст вищої категорії, старший учитель
20. Решетовська Вікторія Петрівна Учитель англійської мови Спеціаліст вищої категорії, старший учитель
21. Кулик Світлана Йосипівна Учитель англійської та німецької мови Спеціаліст вищої категорії
22. Довгайчук Мар’яна Олександрівна Учитель англійської мови Спеціаліст ІІ категорії
23. Тереля Ольга Романівна Учитель англійської мови Спеціаліст І категорії
24. Махонько Світлана Адамівна Учитель початкових класів Спеціаліст вищої категорії, старший учитель
25. Остапюк Валентина Іванівна Учитель початкових класів Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
26. Редько Степанида Миколаївна Учитель початкових класів Спеціаліст вищої категорії
27. Войтович Ірина Геннадіївна Учитель початкових класів Спеціаліст вищої категорії, старший учитель
28. Власюк Оксана Анатоліївна Учитель початкових класів Спеціаліст вищої категорії, старший учитель
29. Станько Юлія Борисівна Учитель початкових класів Спеціаліст І категорії
30. Туровець Ірина Василівна Учитель початкових класів Спеціаліст ІІ категорії
31. Поплавська Марина Валеріївна Учитель початкових класів Спеціаліст вищої категорії
32. Веремеєнко Катерина Іванівна Учитель української мови і літератури Спеціаліст
33. Уманець Євген Анатолійович Учитель образотв. мистецтва, труд навч. Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
34. Солтис Світлана Володимирівна Учитель фізичної культури Спеціаліст ІІ категорії
35. Петрович Олександр Володимирович Учитель фізичної культури Спеціаліст ІІ категорії
36. Глинь Борис Романович Учитель фізичної культури Спеціаліст І категорії
37. Редько Богдан Вікторович Вчитель інформатики Спеціаліст ІІ категорії
38. Дмитрук Ірина Миколаївна Педагог-організатор Соціальний педагог Спеціаліст ІІ категорії
39. Романова Олена Петрівна Учитель фізики Спеціаліст ІІ категорії
40. Тарасюк Віта Анатоліївна Учитель початкових класів Спеціаліст ІІ категорії
41. Яценко Наталія Василівна Учитель історії та правознавства Спеціаліст І категорії
42. Парчук Юлія Геннадіївна Учитель початкових класів Спеціаліст І категорії
43. Шиян Людмила Володимирівна Учитель математики Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
44. Хахула Володимир Григорович Практичний психолог Спеціаліст
45. Шевчик Зоряна Анатоліївна Учитель математики Спеціаліст
46. Доскоч Марія Ігорівна Учитель початкових класів Спеціаліст ІІ категорії
47. Боднар Наталія Андріївна Учитель інформатики Молодший спеціаліст
Сумісники
48. Ільїна Тетяна Володимирівна Учитель інформатики Спеціаліст вищої категорії
49. Зіркевич Ольга Миколаївна Учитель біології і основ здоров’я Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
50. Вдовенко В’ячеслав Віталійович Учитель німецької мови Спеціаліст І категорії
51. Цибульська Оксана Вікторівна Учитель української мови і літератури Спеціаліст
Декретна відпустка:
52. Романюк Яна Віталіївна Практичний психолог Спеціаліст ІІ категорії
53. Матіюк Юлія Віталіївна Учитель німецької мови Спеціаліст вищої категорії
54. Боцьон Світлана Учитель початкових класів Спеціаліст
55. Книжатко Інна Олександрівна Учитель початкових класів Спеціаліст вищої категорії
56. Федчук Мар’яна Учитель інформатики Спеціаліст
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.