Тетяна Малєва

Щоб дати учневі іскорку тепла,/Files/images/pedagogi/Т.Я.Мал..jpg
учитель повинен запалити в собі сонце.
Народна мудрість.

Проблемне питання «Формування у школярів ціннісного ставлення до мистецтва,
прилучення їх до культури і духовності рідного краю.»

Мету своєї роботи вбачаю у тому, щоб виховати високоморальну, соціально активну особистість.

/Files/images/uchn/DSCN6488.JPG Вважаю, що моральна культура та соціальна зрілість є дуже важливими складниками життєвої компетентності сучасної молодої людини. Свою роботу спрямовую на формування у дітей особистісних рис громадян Української держави, розвиненої духовності, фізичної досконалості, моральної, художньо- естетичної, трудової, екологічної культури, виховання шанобливого ставлення до родини, формування навичок здорового способу життя.

Хто виховує хороших людей, той і перемагає. Учитель повинен піднятися до розуміння того, що кожна дитина, кожен учень – це Особистість, яку ми повинні відчути серцем, підтримати в разі необхідності.
Головне - створити в людині Людину.
Це як збудувати храм, що завжди не просто.

За індивідуального підходу до учнів важлива така якість педагога, як глибока віра в людину, в те, що у кожного учня є щось хороше, яке так далеко заховане, що тяжко його знайти. Але ми на те і вчителі – «творці дитячих душ», щоб все добре, хороше знайти у наших вихованців, допомогти їм і направити у широкий шлях, що називається «Життям»./Files/photogallery/2158/Вишивка досл.р-та (1).jpg Тетяна Яківна Малєва, учитель музичного мистецтва та Євгеній Анатолійович Уманець, учитель образотворчого мистецтва, як керівники роботи авторів: Отточка Вероніка Анатоліївна, учениця 10 класу, Мисан Дарина Вікторівна, учениця 10 класу, Селедець Денис Олександрович, учень 8-А класу, Тарасюк Анастасія Андріївна, учениця 8-А класу, взяли участь у Всеукраїнській краєзнавчій експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» провівши дослідження та підготували роботу «Вишиванко, моя вишиванко, українців перлина свята»
Переглянути світлини дослідження ТУТ…

"Бавилась смерть в математику"

/Files/photogallery/2059/трагізм Голодомору (6).jpg 23 листопада учні 6-А класу разом з класним керівником Тетяною Малєвою відвідали міську бібліотеку для дітей. Година скорботи "Бавилась смерть в математику" перегорнула сторінки страшних трагічних подій української історії, розповіла про трагізм, який ховається за словом "голодомор". Учні прочитали уривки з віршів, переглянули фільм "Голодомор", ознайомились з викладкою літератури "Голодомор очима болю і вустами гніву" та вшанували пам'ять померлих запаленими свічками та хвилиною мовчання.
Перегляньте ці світлини…

/Files/images/pedagogi/малєва (1).jpeg/Files/images/pedagogi/малєва (2).jpeg/Files/images/pedagogi/малєва (3).jpeg/Files/images/pedagogi/малєва (4).jpeg

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.