Оксана Анатоліївна Власюк

Класний керівник 1-А класу, що навчається за проектом Інтелект України
запрошує до свого блогу
«Якщо вчитель поєднує в собі любов до справи і до учнів, він – справжній учитель» (Л.Толстой)
Приємна новина!!!
/Files/photogallery/1784/грамота Лауреат.jpg Оксана Анатоліївна Власюк лауреат ІІІ (заключного) етапу ХІ Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2016 духовно-морального спрямування» в номінації «Використання інноваційних технологій на уроках духовно-морального спрямування».
ВІТАЄМО! ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!
Перегляньте кілька світлин з Острога.
АНКЕТА/Files/images/оксана Анат.Власюк.JPG
учасника всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2016 із предметів духовно-морального спрямування»

1. Прізвище, ім’я та по батькові Власюк Оксана Анатоліївна
2. Ел.-пошта (e-mail) – ksuniksksuniks@gmail.com.
3. Які навчальні заклади закінчили, у якому році, спеціальність за дипломом
Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А. Ю. Кримського;
Національний університет імені Лесі Українки. Спеціальність – вчитель початкових класів, керівник дитячого художнього колективу.
4. Місце роботи (повна назва, адреса, телефон закладу, ел.-пошта (e-mail) Нововолинська гімназія Нововолинської міської ради
міста Нововолинська Волинської області вул.Кауркова, 4-А,тел.03344 4-92-09 e-mail:novgimnasium@ukr.net,абоnogish@ukr.net.
5. Стаж роботи: загальний - 13років, у тому числі педагогічний - 9 років.
6. Кваліфікаційна категорія. Спеціаліст ІІ категорії.
7. Звання
8. Державні нагороди, відзнаки (обов’язково рік нагородження)
9. Класи, в яких викладаєте. 4 клас
10. Мова викладання. Українська
11. Проблема (тема), над якою працюєте. «Формування комунікативних компетентностей у дітей молодшого шкільного віку».
12. Інноваційні форми роботи та технології, що використовуються. Метод проектів, роботи в парах та групах, захист ідей, дискусії, інтерактивні прийоми.
13. Навчальна література, якою користуєтеся при підготовці до уроку. Навчальні програми, підручники, посібники
18. Ваше педагогічне кредо «Якщо вчитель поєднує в собі любов до справи і до учнів, він – справжній учитель.» (Л.Толстой)
19. Опишіть (у формі короткої замітки обсягом до однієї сторінки) власний особистісний і педагогічний портрет
У своїй педагогічній діяльності завжди спираюся на мудрі повчання Василя Сухомлинського, який, зокрема, сказав: «Кожна мить тієї праці, яка називається вихованням, – це створення майбутнього і погляд у майбутнє».

/Files/images/О.А.Власюк Луцьк конкурс 1.jpg Ще з дитинства міряла стати педагогом, тому не було жодного сумніву щодо вступу в педагогічний коледж, а потім – і в університет. Дев’ять років працюю у Нововолинській гімназії, де мене оточують усміхнені діти, досвідченні колеги. Моє життя сповнене любові, радості, бо кожен день у школі дарує щирі, допитливі погляди моїх учнів, надихають упевнено йти вперед, не зупинятися на досягнутому.
На мою думку, навчання – це мистецтво, а вихованці – це Божий дар. Завдання педагога побачити, розкрити в дитині все краще, дати імпульс до творчості, допомогти знайти себе.

/Files/images/О.А.Власюк Луцьк конкурс (2).jpg Моя мета – запалити в дитині той вогник, який би наповнив її бажанням до знань, до нових відкриттів та звершень.
Щоб зробити навчання цікавим і продуктивним, використовую інноваційні форми, методи і прийоми роботи, які допомагають учням відкрити свої здібності, можливо, й талант.

/Files/images/О.А.Власюк Луцьк конкурс (3).jpg На уроках, виховних годинах, позакласних заходах намагаюся створити умови для виховання в учнів морально-етичних, загальнолюдських цінностей, сформувати у школярів моральні якості: чуйність, чесність, справедливість, щедрість, товариськість, уміння співпереживати, поважати оточуючих.

Презентація досвіду виховної роботи Власюк Оксани Анатоліївни.

Запрошуємо переглянути Мастер-клас учителя-конкурсанта

УРОК 4 клас Тема. Найкращий дар. Мудрість Царя Соломона.
Мета: поглиблювати знання про суть такої цінності, як мудрість; ознайомити із притчею «Цар Соломон»; пояснити, що мудрість є дорожчою за всі багатства; Ознайомитися повністю...

УРОК 4 клас Тема: Сила наших слів. Мета: розкрити зміст поняття «слово», пояснити, що слово по-різному осідає в душі людей; розбудити у дітей пошану до Божого Слова, бажання його слухати,.. Ознайомитися повністю...

/Files/images/4-В клас.JPG Завітайте до 4-В класу, погляньте які ми хороші!

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.