Наша гордість

ГОРДІСТЬ Гімназії - УЧНІ, що об'єднані в товариство ІНТЕЛЕКТ

Познайомитись з ІНТЕЛЕКТОМ можна ТУТ

Ознайомитись з досягненнями гімназистів в олімпіадах, турнірах можна на сторінці КРАЩІ УЧНІ ГІМНАЗІЇ

Запрошуємо Вас ознайомитись з Передовим педагогічним досвідом учителів гімназії

За результатами олімпіад у ІІІ етапі переможцями
Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
у 2017/2018 навчальному році стали:
№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Клас Предмет Місце Учитель
1. Гладун Єлизавета Олександрівна 11 англійська мова ІІІ Ступчик Зоя Романівна, Решетовська Вікторія Петрівна
2. Попович Тетяна Володимирівна 9 англійська мова ІІІ Ступчик Зоя Романівна, Кулик Світлана Йосипівна
німецька мова ІІІ Матіюк Юлія Віталіївна
3. Бусько Марія Іванівна 10 німецька мова ІІ Матіюк Юлія Віталіївна
4. Микулич Катерина Ігорівна 10 історія ІІ Дацюк Валентина Григорівна
5. Лагуняк Олена Михайлівна 10 біологія ІІІ Савюк Любов Павлівна
6. Каптур Станіслав Михайлович 11 біологія ІІІ Савюк Любов Павлівна

Таблиця результатів
участі команд гімназії у міському та обласному етапах турнірів
2017/2018 н.р.
Турнір Юні математики Юні географи Юні хіміки Юні біологи Юні інформатики Юні історики Юні правознавці Юні журналісти Юні винахідники та раціоналізатори Юні економісти Юні Філософи та релігієзнавці Юні фізики Всього
Учитель, що готував команду Уманець О. Є., Ковальчук Т.М. Бишта О. В. Кантор І. М. Савюк Л. П. Ільїна Т. В. Дацюк В. Г. Кот О. Г. Комісарчук В.В. Петрович А. К, Коханюк І. А. Комісарчук В.В. Петрович А.К.
Командне місце ІІ ІІІ 5 І І І І оостаннє ІІІ І останнє остан нє 12/8/4
ПІП учня, який був у складі міської командив області Уманець Мирослав, ІІІ командне - область Бусько Марія, ІІ командне - область - Каптур Станіслав, учасники - область Ковальчук Вадим, учасники область Гладун Єлизавета, учасники - область Гладун Єлизавета,ІІ командне - область - Уманець Мирослав,ІІІ командне - область Тимощук Тетяна, Лучук Софія, учасники - область - -

Список
переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів
у 2017/2018 н.р.
Нововолинська гімназія
№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Клас Предмет Місце учня Прізвище та ініціали учителя
1. Борсук Дарина Сергіївна 4 Математика І Войтович І.Г.
2. Харів Дарина Русланівна 4 Українська мова і література ІІІ Войтович І.Г.
3. Дмитрук Анастасія Сергіївна 5 Математика ІІ Кульба О.В.
4. Петров Денис Олександрович 6 Математика ІІ Уманець О.Є.
5. Осадчук Владислав Володимирович 6 Математика ІІІ Уманець О.Є.
6. Цісар Анна Андріївна 9 Математика ІІ Шиян Л.В., Ковальчук Т.М.
Біологія ІІ Савюк Л.П.
7. Уманець Мирослав Євгенович 10 Математика ІІ Уманець О.Є.
Фізика ІІІ Петрович А.К.
8. Ошкалюк Артем Вікторович 8 Англійська мова ІІ Ступчик З.Р.
9. Попович Тетяна Володимирівна 9 Англійська мова ІІ Ступчик З.Р., Кулик С.Й.
Німецька мова І Матіюк Ю.В.
Українська мова і література ІІ Захарчук Є.К.
10. Микулич Катерина Ігорівна 10 Англійська мова ІІІ Ступчик З.Р.
Історія І Дацюк В.Г.
11. Бусько Марія Іванівна 10 Англійська мова ІІІ Ступчик З.Р.
Німецька мова І Матіюк Ю.В.
Історія ІІ Дацюк В.Г.
12. Гладун Єлизавета Олександрівна 11 Англійська мова І Ступчик З.Р. Решетовська В.П.
Історія ІІІ Дацюк В.Г.
Українська мова і література ІІ Нестерук Л.Р.
13. Ковальчук Вадим Віталійович 11 Астрономія ІІІ Петрович А.К.
Інформатика І Ільїна Т.В.
14. Лопоша Максим Андрійович 8 Біологія ІІ Калмикова М.А.
15. Сулік Володимир Володимирович 9 Біологія ІІІ Савюк Л.П.
16. Лагуняк Олена Михайлівна 10 Біологія І Савюк Л.П.
Українська мова і література ІІІ Захарчук Є.К.
17. Афоніна Еліза Віталіївна 10 Біологія ІІ Савюк Л.П.
18. Каптур Станіслав Михайлович 11 Біологія І Савюк Л.П.
19. Грицак Ілля Володимирович 8 Географія ІІІ Бишта О.В.
20. Луцюк Вікторія Вадимівна 9 Інформатика І Ільїна Т.В.
Історія ІІІ Дацюк В.Г.
21. Жигалюк Микола Олегович 10 Інформатика ІІІ Ільїна Т.В.
22. Вознюк Максим Вікторович 9 Історія ІІ Дацюк В.Г.
23. Нестерук Олександра Ігорівна 11 Правознавство ІІІ Кот О.Г.
24. Островська Анастасія Миколаївна 10 Правознавство ІІІ Кот О.Г.
25. Думич Тетяна Миколаївна 9 Правознавство ІІІ Василевська І.Д.
26. Карпінський Назар Костянтинович 9 Трудове навчання (технології) ІІІ Уманець Є.А.
27. Лучук Софія Василівна 11 Трудове навчання (технології) ІІ Малєва Т.Я.
28. Дейнека Оксана Володимирівна 9 Українська мова і література ІІІ Захарчук Є.К.

Переможців – 28
Призових місць – 40


СПИСОК
переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
у 2017/2018 навчальному році
№ з/п Прізвище, імя, по батькові учня Клас Предмет Місце Учитель
1. Гладун Єлизавета Олександрівна 11 англійська мова ІІІ Ступчик Зоя Романівна, Решетовська Вікторія Петрівна
2. Попович Тетяна Володимирівна 9 англійська мова ІІІ Ступчик Зоя Романівна, Кулик Світлана Йосипівна
німецька мова ІІІ Матіюк Юлія Віталіївна
3. Бусько Марія Іванівна 10 німецька мова ІІ Матіюк Юлія Віталіївна
4. Микулич Катерина Ігорівна 10 історія ІІ Дацюк Валентина Григорівна
5. Лагуняк Олена Михайлівна 10 біологія ІІІ Савюк Любов Павлівна
6. Каптур Станіслав Михайлович 11 біологія ІІІ Савюк Любов Павлівна

СПИСОК
переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
у 2016/2017 навчальному році
№ з/п Прізвище, імя, по батькові учня Клас Предмет Місце Учитель
1. Бусько Марія Іванівна 9 історія України ІІІ Дацюк Валентина Григорівна
німецька мова ІІІ Лебедь Софія Андріянівна
2. Гладун Єлизавета Олександрівна 10 англійська мова ІІІ Ступчик Зоя Романівна
3. Каптур Станіслав Михайлович 10 біологія ІІІ Савюк Любов Павлівна

Список
переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів
у 2016/2017 н.р.
Нововолинська гімназія
№ з/п Клас Прізвище, ім’я, по батькові учня Предмет Місце Прізвище та ініціали вчителя
1. 8 Попович Тетяна Володимирівна англійська мова І Кулик С.Й.
українська мова і література ІІІ Захарчук Є.К.
2. 9 Микулич Катерина Ігорівна англійська мова ІІІ Ступчик З.Р.
історія ІІ Дацюк В.Г.
3. 9 Бусько Марія Іванівна англійська мова ІІІ Ступчик З.Р.
німецька мова І Лебедь С.А.
історія І Дацюк В.Г.
4. 10 Гладун Єлизавета Олександрівна англійська мова І Ступчик З.Р. Решетовська В.П.
географія ІІІ Бишта О.В.
історія ІІІ Дацюк В.Г.
математика ІІІ Антонюк О.І.
українська мова і література ІІІ Нестерук Л.Р.
5. 8 Цісар Анна Андріївна біологія ІІ Савюк Л.П.
фізика ІІ Полікарчик В.В.
хімія ІІІ Кантор І.М.
6. 9 Лагуняк Олена Михайлівна біологія ІІІ Савюк Л.П.
географія ІІІ Бишта О.В.
українська мова і література ІІІ Захарчук Є.К.
7. 9 Уманець Мирослав Євгенійович біологія ІІІ Савюк Л.П.
математика ІІІ Уманець О.Є.
8. 10 Каптур Станіслав Михайлович біологія І Савюк Л.П.
фізика ІІІ Полікарчик В.В.
хімія ІІІ Кантор І.М.
9. 11 Якубчак Микола Андрійович географія ІІІ Бишта О.В.
10. 9 Мерчук Максим Миколайович інформатика ІІ Житнецька Н.А.
фізика ІІ Полікарчик В.В.
11. 10 Ковальчук Вадим Віталійович інформаційні технології ІІІ Житнецька Н.А.
12. 8 Вознюк Максим Вікторович історія ІІІ Дацюк В.Г.
13. 10 Слуцька Діана Дмитрівна історія ІІІ Дацюк В.Г.
правознавство ІІІ Кот О.Г.
14. 11 Мельничук Валерія Віталіївна історія ІІ Кот О.Г.
15. 11 Ничипорук Юлія Іванівна історія ІІІ Кот О.Г.
16. 4 Ковальчук Лука Віталійович математика ІІ Махонько С.А.
17. 5 Осадчук Владислав Володимирович математика І Уманець О.Є.
18. 5 Касьян Оксана Сергіївна математика ІІ Ковальчук Т.М.
19. 6 Кулик Анна Олександрівна математика ІІІ Уманець О.Є.
20. 7 Лопоша Максим Вадимович математика ІІІ Ковальчук Т.М.
фізика ІІ Полікарчик В.В.
німецька мова ІІ Матіюк Ю.В.
21. 9 Островська Анастасія Миколаївна правознавство ІІ Кот О.Г.
22. 9 Лебедєв Натан Леонідович правознавство ІІІ Кот О.Г.
23. 10 Нестерук Олександра Ігорівна правознавство ІІІ Кот О.Г.
24. 11 Дубенюк Богдана Володимирівна правознавство І Кот О.Г.
25. 5 Шевчук Анастасія Русланівна українська мова і література ІІІ Степанюк М.І.
26. 8 Дейнека Оксана Володимирівна фізика ІІІ Полікарчик В.В.
27. 11 Гавула Діана Василівна фізика ІІІ Полікарчик В.В.
28. 10 Лучук Софія Василівна трудове навчання (технології) ІІІ Малєва Т.Я.
29. 11 Гнаткевич Станіслав Юлійович трудове навчання (технології) І Уманець Є.А.

Переможців – 29
Призових місць – 48


СПИСОК учителів, які підготували учнів-переможців ІІІ етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
у 2012/2013 навчальному році
№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові учителя Предмет Місце Прізвище, імя учня Клас
1. Дацюк Валентина Григорівна історія ІІІ Воронюк Владислав 11
2. Іщук Євгенія Іллівна основи правознавства ІІ Воронюк Владислав 11
історія ІІ Домбровський Володимир 10
3. Савюк ЛюбовПавлівна біологія ІІІ Добровольський Дмитро 9
біологія ІІ Поліщук Юрій 10
4. Андрущенко Світлана Петрівна інформатика ІІІ Поліщук Юрій 10
інформаційні технології ІІ Поліщук Юрій 10
5. Комісарчук Віра Василівна російська мова і література ІІІ Козар Катерина 10
6. Ступчик Зоя Романівна англійська мова ІІІ Вознюк Катерина 10
7. Бабяк Степанида Олександрівна українська мова і література ІІІ Уманець Марія 9
Кiлькiсть переглядiв: 890

Коментарi

  • kvazar

    2013-04-11 16:15:12

    Бажаю гімназистам набути глибоких знань та приміняти їх на практиці..........

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.