Оксана Миколаївна Чапюк - учитель музичного мистецтва /Files/photogallery/858/нотки.jpg


Оксана Миколаївна Чапюк
/Files/images/pedagogi/зимова О.М.Чап..jpg зарекомендувала себе як кваліфікований спеціаліст, ерудований, творчий вчитель з музичного мистецтва. На високому рівні володіє програмовим матеріалом та методикою викладання предмета, дотримується організаційно – методичних вимог щодо підготовки й проведення сучасних уроків.
Завітайте на особистий блог учителя
Оксана Чапюк - учитель музичного мистецтва та художньої культури
Педагогічне кредо Оксани Миколаївни –
«Щоб бути хорошим вчителем, потрібно любити те, що викладаєш і тих, кому викладаєш»
Педагог працює над підвищенням науково-методичного рівня./Files/photogallery/858/в роботі (3).JPG З цією метою брала участь у виставці робіт «Творчі сходинки педагогів Волині», тема роботи: «Дидактичні ігри на уроках музичного мистецтва». У березні 2012 року брала участь у семінарі з музичного мистецтва на тему «Поєднання інноваційних та традиційних форм та методів навчання на уроках музичного мистецтва» де провела відкритий урок у 5 класі. Була учасником обласного семінару «Впровадження інноваційних художньо-педагогічних технологій в систему шкільної мистецької освіти», який проходив у місті Ковелі та обласного семінару-практикуму керівників методичних об'єднань вчителів музичного мистецтва «Формування емоційно-образного мислення школярів засобами музичного мистецтва» у місті Луцьку. Виступає з доповідями на педчитаннях для вчителів міста. Активна в роботі шкільної кафедри та міського методичного об'єднання вчителів музичного мистецтва.
Оксана Миколаївна є керівником зразкового хорового колективу гімназії. Також її учні беруть активну участ/Files/photogallery/858/в роботі (5).JPGь у конкурсі української сучасної пісні «Срібні дзвіночки» де займають призові місця.

фотоальбом учителя ТУТ...

Луцький педагогічний коледж, 1995 рік, викладач музики та музичний керівник. Волинський державний університет, 2001 рік, факультет інститут мистецтв, музичне виховання.
Місце роботи (повна назва, адреса, телефон закладу, е-mail): Нововолинська гімназія нововолинської міської ради Волинської області вул. Кауркова, 4а, м. Нововолинськ, 4-92-09, е-mail novgimnasium@ukr.net
Стаж роботи – загальний: 12 років у тому числі педагогічний: 10 років
Кваліфікаційна категорія: «Спеціаліст І категорії» Звання: немає
Державні нагороди, відзнаки: Грамота управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради (наказ від 20.05.2011 року), Подяка управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації (наказ від 15.02.2012 року)
Класи, в яких викладає: 1 -8
Мова викладання: українська
Проблема (тема), над якою працює: «Використання інформаційно – комп’ютерних технологій на уроках музичного мистецтва»
Інноваційні форми роботи та технології, що використовуються: інформаційно – комп’ютерні технології, групові, інтерактивні форми та методи роботи
Навчальна література, якою користуєтесь при підготовці до уроку:Підручник «Музичне мистецтво 5 клас» авторів О. Волошиної, О. Мілбченко.Підручник «Музичне мистецтво 6 клас» авторів О. Волошиної, А. Левченко, О. Мільченко. Підручник «Музичне мистецтво 7 клас» авторів Макаренко Г. М., Наземнової Т. О., Міщенко Н. І., Дорогань Л. Підручник «Музичне мистецтво 8 клас» авторів Г. Макаренко, Г. Наземнової, Н. Міщенко, Л. Дорогань, Ю. Очиковської.
Власний особистісний і педагогічний портрет:
Бути вчителем - це божественне покликання. Саме від вчителя залежить духовне здоров’я людства. Урок музики - урок мистецтва. З усіх видів мистецтва музика більш точніше і яскравіше передає сутність внутрішнього особистісного життя людини. Цінність музичного мистецтва полягає у правдивому відображенні думок, мислень, відчуттів, всього того, що не може бути виражено ні словом, ні будь-яким іншим видом мистецтва.
Працюю над проблемою впровадження інформаційно – комп’ютерних технологій на уроках музичного мистецтва. Вважаю, що це сприяє всебічному і гармонійному розвитку особистості дитини, насамперед розвитку її творчих здібностей.
Використання у процесі навчання методу проектів допомагає розкрити процес створення дитиною творчої роботи від задуму до втілення, є можливість побудувати нестандартний урок: урок-мандрівку, малювання в уяві образів, навіяних чарівною музикою та розповіддю педагога. Використання комп’ютера на уроці створює можливості для розвитку зорової пам’яті, фантазії, формування у дітей естетично-гармонійного світосприйняття.
Запровадження інформаційних технологій на уроках музики забезпечує вирішення завдань всебічного розвитку природних, творчих здібностей учнів, а саме:
- фантазії і музично – образної уяви;
- асоціативного сприйняття і мислення на основі художнього і музичного матеріалів;
- розуміння поняття ритму в природі і мистецтві;
Використання інформаційних технологій дозволяє залучити учнів до такої діяльності:
- створення творчих робіт;
- пошукової роботи під час вивчення народної творчості, української музичної культури, творчості композиторів світу тощо;
- оформлення результатів своїх досліджень у вигляді методу проектів за певними темами.
Узагальнення досвіду Оксани Чапюк, а також слайд-презентація Досвід О.М.Чапюк
Матеріали з досвіду роботи Оксани Чапюк
Вашій увазі позакласний захід
«Український Моцарт»
(До 260-річчя від дня народження Бортнянського Дмитра Степановича)
слайд-презентація позакласного заходу
Матеріали уроків учителя:
Урок І - «Тема козацтва в мистецтві. Взаємозбагачення різних видів мистецтва», а також слайд-презентація до уроку
Урок ІІ - «Мега – зірки російської естради», а також слайд-презентація до уроку
уроки для 7-го класу
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.