Проєкт "Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність"

Урочисте он-лайн відкриття проєкту "Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність"
/Files/images/pedagogi/он-лайн відкр (1).jpg/Files/images/pedagogi/он-лайн відкр (2).jpg 14 травня відбулося урочисте он-лайн відкриття проєкту "Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність", який виконується Радою Міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX, Посольством США та Посольством Великої Британії в Україні у партнерстві з Академією української преси та за підтримки Міністерства освіти і науки України. Завдяки участі в проєкті плануємо оновити методичний інструментарій, модернізувати проведення уроків української мови та літератури, історії, мистецтва, розвивати в учнів навички критичного сприйняття інформації, уміти розрізняти правдиву інформацію від фейкової.

Про участь ліцею №8 повідомлялося в новинах за 29.04.2020.

/Files/images/pedagogi/он-лайн відкр (3).jpg нагадаємо – Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» виконується IREX in Ukraine за підтримки U.S. Embassy Kyiv Ukraine та British Embassy Kyiv, у партнерстві з Міністерство освіти і науки України та Академія Української Преси.

В наведеному документі – Список закладів освіти – учасників проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» з травня 2020 року, загалом 256 закладів освіти України. Наш ліцей під № 14.
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.