7-А клас

1-А, вересень 2014 р. 4-А, травень 2018 р. у проекті «Інтелект України»


Лепбук «Федько-халамидник»
/Files/images/1-a_voytovich/Лепбук «Федько-халамидник» (1).jpg/Files/images/1-a_voytovich/Лепбук «Федько-халамидник» (2).jpg Ніщо так не об`єднує, як спільна робота та єдиний позитивний результат.

Так учні 6-А класу на уроці української літератури охоче взялися до виготовлення лепбука за твором Володимира Винниченка «Федько-халамидник». Оповідання школярам сподобалося, тому й до роботи взялися з охотою.

Лілія Нестерук, учитель української літератури.
/Files/images/1-a_voytovich/Лепбук «Федько-халамидник» (3).jpg/Files/images/1-a_voytovich/Лепбук «Федько-халамидник» (4).jpg


Нововолинський ліцей №8. 6-А "ПРИВІТ І семестр 2019/2020"


Наш син вчиться за програмою "Інтелект України" вже шостий рік. Я дуже задоволена рівнем знань дитини, нестандартним творчим мисленням. Починаючи з першого класу, багато працювали над розвитком пам'яті, що дало хороший результат. Програма дуже сучасна та цікава. Вчити потрібно багато, іноді вчимося разом, але нам подобається.

Тамара Гайневич, мама шестикласника.


Нововолинська гімназія. 5-А клас. ЩАСТЯ ПОРУЧ 2 сем. 2018-2019


Нововолинська гімназія. 5 А клас І-й семестр DONE 2018-2019/Files/photogallery/2039/4-А Ост.Дз. (6).jpg Прощавай, початкова школа!

Як швидко пролетів час, позаду лишилися 4 роки навчання. Згадую все це з радістю і легким сумом… Скільки незабутніх днів було в нашому класі! Любі мої четвертокласники, кожен із вас був частинкою мого життя, я навчала вас, а ви – мене. Разом раділи нашим перемогам, сумували, коли щось не вдавалося./Files/photogallery/2039/4-А Ост.Дз. (7).jpg

Впевнено йдіть до своєї мети, долайте перешкоди, здобувайте нові знання і зростайте справжніми людьми. Люблю вас усіх…
Погляньте й запам’ятайте ці світлини… Ваша Ірина Войтович.

Ще один крок до успіху…

/Files/images/1-a_kl_ntelekt_ukrani/Дар.Харів Яцика.jpg/Files/images/1-a_kl_ntelekt_ukrani/Дар.Харів з книжками.jpg 17 лютого Дарину Харів, ученицю 4-А класу, чекала поїздка в м.Луцьк де відзначено її вдалий виступ на обласному рівні та щоб взяти участь в загальнонаціональному етапі XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

…І знову виконання завдань за стислий проміжок часу, грамотність учасника, творча активність…
- «Було дуже цікаво і майже нестрашно, як минулого разу, я познайомилася з учнями інших шкіл …» - весело розповідала Даринка.

На урочистій частині заходу Дарину була відзначено дипломом та презентовані книги, як одній із переможців обласного етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, що проходив у м.Ковелі. Усім присутнім подарували піднесений, світлий і радісний настрій!
Бажаємо перемог та успіхів!
Ми пишаємося тобою!!!

Добро творити легко!

/Files/photogallery/2013/Карітас в 4-А (1).jpg/Files/photogallery/2013/Карітас в 4-А (4).jpg Цікава зустріч за участю представників благодійного фонду «Карітас-Волинь» чекала на учнів 4-А класу. Тренінг «Сила добра» заставив кожного учасника замислитися над своїми вчинками, проаналізувати поведінку героїв з оповідання, усвідомити цінності людини в житті. Здавалося б питання для дорослих, але діти завжди знаходили відповіді працюючи гуртом. Як може така, ще маленька людина, так висловлювати думку! Приємно, що у їхніх серцях живе доброта, розуміння, любов до ближнього. Давайте дарувати усмішки один одному, бути добрими й милосердними. Пам’ятаймо, добро починається з кожного з нас!

Дуже дякуємо пані Тетяні, пані Вікторії та пані Наталії з фонду «Карітас-Волинь» за цікаву зустріч, чекаємо на вас знову.
А тут чудові фото, переглядайте…

Вітаємо призера ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з МАТЕМАТИКИ:

/Files/images/uchn/Борсук Дар (1).jpg Із зайнятим І місцем – диплом І ступеня:/Files/images/uchn/Борсук Дар (2).jpg

Борсук Дарину Андріївну, 4-А клас;

Учитель Войтович І.Г.

Наказ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 26.12.2017р. № 409
«Про підсумки ІІ–го етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2017-2018 н. р.»


Чергові перемоги!!!

/Files/images/uchn/4-А перемоги.jpg

9 грудня 2017 відбувся обласний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика для учнів 3-11 класів закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти, а також студентів закладів вищої освіти. Дуже приємно зазначити, що наша талановита Даринка Харів визнана переможцем серед учнів 4 класу, посівши ІІ місце.

ВІТАЄМО!

Переглянути новину на сайті ВІППО…

/Files/images/uchn/Дарина Харів.jpg Вітаємо Дарину Харів за зайняте І місце у міському етапі конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та за зайняте ІІІ місце у міському етапі олімпіади з української мови./Files/images/uchn/Зінчук Артем.jpg
Вітаємо Артема Зінчука за зайняте І місце в обласному заочному етапі всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Урок казки».

«Лімпопо» і наш 4-А

/Files/photogallery/2001/дельфін (0).jpg Осінні канікули 4-А закінчилися екскурсією у місто Трускавець. Ми потрапили у дельфінарій. Море позитиву в дітей та дорослих викликали дельфіни і морські котики, що робили повітряні сальто, грали з м’ячем, крутилися на хвостах, стрибали у кільце. Кожен трюк ми знову і знову зустрічали оплесками. А далі ми опинилися у зоопарку «Лімпопо» - він знаходиться у Львівській області. Особливу увагу привернули такі екзотичні тварини як: лемури, сурикати, дикобраз, морські свинки… Гордістю зоопарку є лев, уссурійський і білий тигр, північно-китайський леопард, чорний ягуар. Але найбільше нас потішили і повеселили мавпи. А закінчилася подорож частуванням смаколиками у McDonald’s.

Ось так ми провели цей день, що залишить приємні спогади надовго.
А ще на згадку зробили безліч фото…

Скажемо пожежам: «Ні!»

/Files/photogallery/1999/Проти.пож.Інсцен (13).jpg/Files/photogallery/1999/Проти.пож.Інсцен (9).jpg У нашій школі пройшов тиждень пожежної безпеки, активну участь взяли у ньому і ми – учні 4-А класу. Ми спробували себе в ролі артистів, переодягнувшись у костюми лисенят і пожежників показали казку учням початкової ланки. У кожного з нас залишилися незабутні враження, а головне – кожен запам’ятав правило: «Не грайся з вогнем! Буть обережним!».

Тиждень був насичений роботою. Але, МИ РАЗОМ – МОЛОДЦІ!
Перегляньте кілька цікавих світлин...

/Files/photogallery/1999/садочок (7).jpg/Files/photogallery/1999/садочок (3).jpg В рамках співпраці Нововолинської гімназії та ДНЗ №4 «Берізка»,
23 жовтня четвертокласники та вчителі показали казку «Лисенята у небезпеці».
Мета зустрічі: ознайомлення дошкільнят з правилами протипожежної безпеки.

За артистичність школярі від малечі отримали гучні оплески, щирі посмішки та солодкі гостинці.
Перегляньте декілька фото цієї класнючої інсценізації...

Спортивні розваги четвертокласників

/Files/photogallery/1995/4-А - 4-Б спорт (1).jpg Фізкультура – це здоров’я!
Фізкультура – це життя!
Хоч ми учні ще маленькі
думаєм про майбуття.

На заняттях ми стрибаєм,
бігаєм і прес качаєм.
Ну, а інколи собі
і змагання дозволяєм.

Ось зібрався повсякчас/Files/photogallery/1995/4-А - 4-Б спорт (5).jpg
весь четвертий дружній клас.
А, Б, В – всі об’єднались
і невпинно так змагались.

Різні вправи в нас були:
і на спритність, і на швидкість,
і на гнучкість, і на час.
Це непросто все ж для нас.

/Files/photogallery/1995/4-А - 4-Б спорт (8).jpg Як вже всі ми не старались,
уперед всі класи рвались,
вболівальників юрба,
дружба все ж перемогла!

Як було цієї днини ви погляньте на світлини…


Мій рідний край – Україна!

/Files/photogallery/1986/наша Україна (8).jpg/Files/photogallery/1986/наша Україна (9).jpg А що для Вас означає УКРАЇНА? Яка ж вона?

Бо для нас, учнів 4-А класу – це яскрава палітра фарб, за допомогою якої ми передали свою любов, тепло до рідної землі, вдячність захисникам і надію на краще майбутнє. Саме сьогодні з нашого кабінету линули українські пісні, співаючи які, маленькі художники творили свої світлини…

Переглядайте, радійте разом з нами…

«Україна бажає миру!»

/Files/images/1-a_kl_ntelekt_ukrani/Д.М. 4-А (4).jpg/Files/images/1-a_kl_ntelekt_ukrani/Д.М. 4-А (3).jpg Саме таку тему мала інформаційна хвилинка проведена у 4-А класі. Учні ділилися думками, що значить для них мир, переглядали відеоролики, слухали пісні. А найцікавішим було створення газети, де кожен намалював яскравого голуба, що символізує мир на всій Землі.

/Files/images/1-a_kl_ntelekt_ukrani/Д.М. 4-А (2).jpg/Files/images/1-a_kl_ntelekt_ukrani/Д.М. 4-А (1).jpg Хай буде мир завжди на цій землі!
Хай радість буде у серцях і душах!
Ні! Скажемо війні. Хай буде мир!!!

Пригоди в поході

/Files/photogallery/1973/похід14 вер.17 р (3).jpg 14 вересня з піснями, іграми та смачними бутербродами учні 4-А і 1-А класу вирушили до яблуневого саду. Неважливо, у якому класі ти навчаєшся, скільки тобі років, всім відомо, що дружба – не має меж. Саме веселі розваги зблизили, здавалося б різних за віком й /Files/photogallery/1973/похід14 вер.17 р (16).jpg інтересами, хлопчиків і дівчаток. На запитання мами: «Чому не були з’їджені всі смаколики?», першокласник вигукнув: «Було так весело, що не мав часу!».

Похід у колі друзів для дітей здається великою пригодою, спогади про який, разом із цими чудовими світлинами, залишаються на все життя.

Впевнено ступили на четверту сходинку!

А ми вже четвертокласники! Ми найстарші у початковій школі!
/Files/photogallery/1955/4-А 1 вер.17 р 7.jpg/Files/photogallery/1955/4-А 1 вер.17 р 1.jpg Як швидко летить час… Здається, ще вчора, були першачками. А сьогодні – уже четвертий!

І знову нас чекають листи від Центаврика, цікаві завдання від Пізнайка, Квітика та Хвалька,
олімпіади від Еврики, нові відкриття від Знайка, допомога Незнайкові у правильності обчислень.
Ми все здолаємо, адже поруч друзі, батьки та вчителі. Успіхів усім нам у навчальному році!

Дивіться ці світлини, радійте разом з нами…

"КАПІТОШКА" - SUPER!!!

"А у нас в таборі... А ми в таборі... А сьогодні в таборі..."/Files/photogallery/1948/3-А Капітошка-17 (6).jpg/Files/photogallery/1948/1 3-А Капітошка-17.jpg Щоднини третьокласники лишень вихваляються про те як було весело і цікаво в пришкільному таборі "Капітошка".
День розпочинається не нудною зарядкою, а цікавою руханкою, де кожен може проявити та уявити себе найкращим спортсменом, затим усі дружно "штурмують" їдальню, адже там смачнющі сніданки. А поті-і-ім цілісінький день: Не доженеш!., А я знаю.., Бачиш як вмію!., Мій малюнок найкращий.
Гуде, кипить, ворушиться, стрибає, повзає, "Дай пас.." лунає.
Все це наш, чудовий і прекрасний табір "Капітошка".

Погляньте на ці світлини...

Кажуть, що на світі сонце найясніше /Files/photogallery/1942/матусин день (1).jpg
Та всміхнеться мама – і стає світліше.

/Files/photogallery/1942/матусин день (13).jpg Прийшов на нашу Землю травень, оспіваний у піснях, гаптований солов’їними трелями, і приніс нам давнє, прекрасне Свято Матері. Саме з цієї нагоди у 3 – А класі, було проведено родинний «вогник» на тему «Мамо, за все тобі дякую». Атмосфері гарного настрою сприяли теплі слова для матусі, ніжні пісні, веселі конкурси та подаровані квіти./Files/photogallery/1942/матусин день (8).jpg

Моя мама – найкраща в світі!
Вона мій друг, мій промінь сонця, моя наснага.
А тут кілька прекрасних світлин чудового «вогнику».

Пам’ять…
Вона нетлінна і вічна.

/Files/photogallery/1940/до ветерана (4).jpg/Files/photogallery/1940/до ветерана (9).jpg Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, із тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній із цих сторінок історії. А ми, молоде покоління повинні пам’ятати тих, хто захищав наші рідні землі. Учні 3-А та 3-Б класів привітали словами вдячності ветерана Миколу Захаровича, подарували йому дитячі усмішки та весняні квіти, побажали здоров’я і пообіцяли прийти у наступному році.

Погляньте на ці світлини…

Місце, де зустрічається сьогодення й минуле…

/Files/photogallery/1938/в музеї (16).jpg/Files/photogallery/1938/в музеї (17).jpg 18 квітня учні 3 - А класу побували у міському краєзнавчому музеї. З першої хвилини на усіх присутніх війнуло традиціями українського народу. Екскурсовод розповіла нам про традиції святкування Великодня, про мистецтво виготовлення писанок – писанкарство. Нашу увагу привернула чимала колекція неймовірно гарних і різноманітних писанок. Проходячи кімнатами музею ми також милувалися і картинами художниць, і створеними ляльками-мотанками.

То ж нехай і надалі об'єднує серця історія і традиції нашого народу, нехай квітне рідна Україна!
Перегляньте ці світлини...

/Files/images/1-a_kl_ntelekt_ukrani/зірочка 3-А.jpg «І досі сниться: під горою…»

У п’ятницю, 10 березня, учениця 3- А класу Харів Дарина, захищала честь гімназії у міському конкурсі присвяченому Шевченківським дням. Щоденна підготовка не пройшла марно. Вона причарувала присутніх ніжністю, теплотою та любов’ю українського слова. Вірш Тараса Шевченка «І досі сниться: під горою…» подарував Даринці 2 місце.

Вітаємо, тебе, юна зірочко і бажаємо нових творчих злетів!

А про нас повідомляють на офіційному сайті Інтелект України в розділі "Зала слави" - заходьте, перегляньте...

Спортивне свято від 3-А

/Files/photogallery/1926/Сп.св (6).jpg О спорт, о спорт!
Це просто клас!
Дружіть із ним завжди,
Здоров’я, юність, силу дасть
І творчої снаги.

/Files/photogallery/1926/Сп.св (5).jpg Такий девіз супроводжував учнів 3-А класу та їх батьків під час спортивного свята. Скільки було радощів на обличчі у дітей, коли вони разом з мамою і татом завзято боролися у різноманітних естафетах! Команди змагалися у спритності, винахідливості, вправності і просто відпочивали у дружньому колі. Не обійшлося і без активності вболівальників, які підтримували усіх оплесками та голосними криками. Відкрила спортивне свято команда з аеробіки, що дала заряд енергії на естафети. Неочікуваним сюрпризом для спортсменів був прихід лікаря Айболита і пані Кашлі, які після огляду зробили висновок: «Всі веселі, всі здорові. До змагань усі готові!». Спортивні естафети проходили під пильним наглядом учителя фізкультури, а якість виконання перевіряло досвідчене журі. /Files/photogallery/1926/Сп.св (8).jpg
За підсумками всіх етапів змагань перемогла дружба, любов один до одного, можливо й тому, що свято відбулося напередодні дня Святого Валентина. Так всі присутні дістали задоволення від цих змагань. Тож пам’ятайте, що спорт корисний, і забувати про нього не треба!

Дякуємо усім у проведені та організації свята! ТАК тримати!
Дивіться ці світлини, радійте разом з нами.

Годівнички пташечкам/Files/photogallery/1915/годівнички від 3-А (5).jpg

/Files/photogallery/1915/годівнички від 3-А (9).jpg Наступила зима. Вулицями міста кружляє хуртовина. Голодом страшна зима птахам. Де дістати корм? Тому на допомогу птахам прийшли третьокласники. Діти разом із батьками змайстрували і повісили біля вікон класу годівниці. Стали прилітати до вікна гості. Давайте разом допоможемо пернатим друзям у зимовий час, а вони віддячать нам навесні.

Смачного вам, крилаті!.. Погляньте на ці світлини…

І знову конкурс…

Хай запанує мир на нашій рідній Україні!

/Files/photogallery/1888/Дякую за Україну (9).jpg/Files/photogallery/1888/Дякую за Україну (5).jpg Учні 3-А та 3-Б класів взяли участь у конкурсі малюнків для бійців АТО «Дякую за Україну». Усі роботи були оформлені у національних кольорах. Переважно школярі малювали щасливе дитинство: веселку, яскраві квіти, голубів, єдину неподільну державу, мир в ріднім краю та веселу сім’ю. На своїх роботах не забули написати слова вдячності та побажань:

«Дякуємо Вам, що захищаєте нас! Хай Вас Бог береже! Бережіть себе та повертайтеся живими!».

Перегляньте ці чудові світлини, переконайтесь самі…


До старовинного міста

/Files/photogallery/1885/Львів Цирк 06 листоп (9).jpg Осінні канікули третьокласників закінчилися екскурсією до міста Львова. На 6 листопада учні 3-А та 3-Б класів чекали з нетерпінням!
Адже попереду – щось нове та цікаве!

/Files/photogallery/1885/Львів Цирк 06 листоп (2).jpg Вузенькі вулички Львова вели нас до цирку, де кожен, чи то дорослий, чи дитина, отримав море позитиву. Ми насторожено спостерігали за трюками сміливих акробатів і повітряних гімнастів. Досхочу сміялися з кумедних клоунів. Здивовано дивилися на дресированих верблюдів, песиків, єнотів та мурахоїдів. Найбільше нас вразили артисти-ведмеді, що їздили на мотоциклі та скейті.

З переповненими емоціями, незважаючи на дрібний осінній дощик, ми попрямували до «Майстерні–карамелі».
Відчувши аромат цукерок дітлахи не втримались, щоб ними не поласувати. А яка ж подорож без Mc Donalds?

Це був ще один день, який кожен запам’ятає надовго… Перегляньте ці фото та радійте разом з нами

Halloween party від 3-А та 4-А класів

/Files/photogallery/1882/Хелоуін 3,4-А (26).JPG/Files/photogallery/1882/Хелоуін 3,4-А (10).JPG А хочете дізнатися , як розпочалися осінні канікули в учнів 3-А, 4-А класів? Вранці, 31 жовтня, Halloween party завітало у стіни Нововолинської гімназії. Halloween – сучасне свято. Вже страшно? Дарма. Так що ж відзначається щорічно цього дня. Найбільшу популярність воно має за кордоном, вельми яскраво і пишно святкують у Великобританії, США, Канаді, Ірландії і дещо скромніше в інших країнах. Діти були у захваті: дві години розваг промайнули, наче одна мить. Учасники Halloween party показали свою творчість у майстер-класі з виготовлення веселих гарбузиків, казкового Halloween tree. А з чудової вечірки у коридорі гімназії долинали нотки англійських пісень. Із нетерпінням діти очікували частування за святковим столом зі смаколиками, де поділилися своїми враженнями. Всіх присутніх об’єднала дружба, суперовий настрій, дзвінкий сміх.

Перегляньте наші світлини і переконайтеся в цьому самі!

/Files/photogallery/1880/серце в долонях (9).jpg Не говори про доброту
Коли ти нею сам не сяєш,
Коли у радощах витаєш,
Забувши про чужу біду…

/Files/photogallery/1880/серце в долонях (6).jpg У Нововолинській гімназії не лише дають хороші знання, а й виховують любов та повагу до ближнього, навчають бути милосердними.
Учні 3-А та 3-Б класів взяли активну участь у конкурсі дитячого малюнка «Серце в долонях!» Роботи школярів будуть виставлені у приміщенні НДЮЦТ під час проведення осіннього балу-маскараду 29 жовтня.
Кожен малюючи малюнок, наповнив його позитивними емоціями, ніжними почуттями та звичайно любов’ю. Адже, любов маленьких сердець щира, ніжна і неповторна.

Твори добро! Не будь байдужим!

/Files/photogallery/1877/Мат.марафон 3-А (7).jpg/Files/photogallery/1877/Мат.марафон 3-А (1).jpg Найдавніша на планеті
Між наук цариця –
Математика – ти наша
Вірна помічниця.

Хтось вважає математику нудною, хтось – не цікавою, а от ми, учні 3-А класу, переконані, що в цій науці вирують справжні відкриття, захоплюючі факти. А пересвідчились у цьому ще раз тоді, коли позмагалися в інтелектуальній грі «Математичний марафон». Нас чекали захоплюючі та нестандартні задачі.
Не важливо хто переміг, головне – змагальний дух у колективі, хороший настрій, вміння порадіти за однокласника. Переможці й активні учасники були нагороджені грамотами. Так тримати!
Пориньте у цікавий світ математики разом з нами...


«Супер! Ура! Ми підемо у похід»

/Files/photogallery/1862/похід 3-А (11).jpg/Files/photogallery/1862/похід 3-А (5).jpg – лунало з кабінету 3-А класу. Як добре, що гімназія знайшла час на відпочинок, хоч і почалися шкільні будні.
Це був сонячний ранок, коли дітлахи 3-А класу прийшли на шкільне подвір’я з хорошим настроєм, щирими посмішками,
смачними бутербродами і цікавими іграми.
Активний відпочинок у яблуневому саду наповнив нас енергією на цілий навчальний рік. Не вірите?
Перегляньте наші світлини і переконайтеся в цьому самі.


/Files/photogallery/1860/1 вер.3-А (7).jpg/Files/photogallery/1860/1 вер.3-А (8).jpg Освіта – світло!
Це запам’ятай!
У школі добре вчись.
І різні труднощі долай,
Лети до світла – ввись!

Ось і ще одні веселі канікули пролетіли на крилах теплого і ласкавого літа. І знову вересень… Шкільний дзвінок покликав учнів до праці. Любі третьокласники, із початком навчального року, крокуйте впевнено у країну Знань, нехай праця приносить вам радість і хороші результати. Попереду новий щабель вашого фізичного, розумового і морального зростання. Станьте справжньою людиною, особистістю, – ось ваша головна ціль. Ви – майбутнє України. Перегляньте наш першовересневий фотоальбом.


/Files/photogallery/1691/2-А 1 вер.15.1.JPG

Класний керівник 3-А класу - Ірина Генадіївна Войтович
Відвідайте блог учителя Войтович І.Г.

/Files/photogallery/1834/Колодяжне (11).JPG Україна - рідний край,
Поле, річка, синій гай.
Любо стежкою іти –
Тут живемо я і ти!

/Files/photogallery/1834/Колодяжне (7).JPG Помилуватися краєвидами с.Колодяжне, пройтися стежками садиби, де проходили дитячі та юнацькі роки видатної української письменниці Лесі Українки, вирішили учні 2-А та 2-Б класів. Саме тут вона провела кращі роки свого життя, написала свої перші твори. А краса тутешніх місць навічно відобразилися у творчості поетеси. Учні відвідали будинок, в якому проживала Лариса Петрівна та її батьки, а також один з найдивовижніших музеїв, який складається з кількох кімнат. Саме у ньому школярі познайомились із сімейним фотоархівом родини Косачів, відвідали виставку особистих речей поетеси: одягу, записок, збірок віршів, що допомогло краще дізнатися про письменницю та її творчість. Під час прогулянки красивим парком побачили скульптури головних героїв із драми-феєрії «Лісова пісня» Лукаша та лісової Мавки.

Другокласники, вчителі та батьки були сповнені нових вражень.
Перегляньте ці світлини та радійте разом з нами…

Всесвітній день вишиванки

/Files/photogallery/1818/вишиваний 2-А (2).jpg/Files/photogallery/1818/вишиваний 2-А (3).jpg Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберігати споконвічні традиції створення та носіння вишитого українського одягу. До участі у його проведенні активно залучилися й учні 2 – А класу. Саме цього дня учні прийшли на навчання у вишитих сорочках.

Ми – сучасні діти, але пам’ятаємо своє коріння, культуру і традиції народу, одягаючи вишиванку…
Погляньте на нас – ми класні.


/Files/images/1-a_kl_ntelekt_ukrani/200.jpg/Files/images/1-a_kl_ntelekt_ukrani/201.jpg Учні 2 – А класу є активними учасниками різноманітних Міжнародних конкурсів. Саме вони підвищують мотивацію до навчання, дають школярам можливість перевірити свої знання, ще більше зацікавити дитину шкільними предметами й розвинути інтелектуальні здібності./Files/images/1-a_kl_ntelekt_ukrani/203.jpg/Files/images/1-a_kl_ntelekt_ukrani/202.jpg


18 травня на базі гімназії проведено семінар заступників директорів та учителів початкових класів під керівництвом Лариси Сєчки, методиста міського методичного кабінету та Ольги Хвіщук, завідувача міським методичним кабінетом.
Гості переглянули уроки в 1-А та 2-А класах, які працюють за науково-педагогічним проектом "Інтелект України". Директор гімназії Людмила Шиян познайомила присутніх із особливостями роботи в даному проекті.
Перегляньте світлини семінару…

Ніхто не забутий,
Ніщо не забуте…

/Files/photogallery/1812/до ветерана (12).jpg/Files/photogallery/1812/до ветерана (8).jpg Пам’ять: вона кличе, вона хвилює, вона торкає наші серця. Минають роки, відлітають у вічність, але є дати, не підвладні рокам – це День Перемоги.

Напередодні свята наші другокласники завітали в гості до ветерана ІІ світової війни – Миколи Захаровича Сватка. Школярі висловили щирі слова вдячності, подарували яскраві весняні квіти. Дитячі очі були сповнені здивування від розповідей про подвиги ветерана та отримані за них медалі.

По закінченні зустрічі Микола Захарович ще довго дивився у слід дітей, а в його очах були радість і сум водночас…

Перегляньте світлини цієї цікавої зустрічі…

Весна в гості завітала

/Files/photogallery/1774/Слайд8.JPG/Files/photogallery/1774/Слайд9.JPG Перші весняні дні принесли нам не лише сонце і тепло, але й безліч позитивних емоцій. За традицією гімназія зустрічає цю прекрасну пору року святом життя, краси, любові. Так, 3 березня учні 2-А класу (класний керівник Войтович І.Г.) провели чудовий позакласний захід “Весна в гості завітала”. Маленькі школярі продемонстрували свої вміння і таланти, які заворожували усіх присутніх. Завдяки наполегливій праці вчителів (Парчук Ю.Г., Книжатко І.О., Чапюк О.М., Галичук О.А., Коханюк І.А.) та дітей свято виявилося дивовижним. Директор гімназії Людмила Шиян подякувала учням за подарований веселий настрій і наголосила, що у стінах нашого навчального закладу підростає нове покоління обдарованої молоді, а на закінчення свого виступу побажала школярам успіхів та нових здобутків. Від імені батьків було сказано теж чимало хороших слів, а також напуття для малечі на світле майбуття.

Відтепер чарівна весна запанувала і у нас…

Школа – це знання, хороші друзі, веселі перерви…

Різноманітні, насичені, творчі та цікаві уроки, неймовірні відкриття,/Files/photogallery/1758/крокуємо (22).jpg
щоденні подорожі з героями міста Коротульок – все це нас чекає на уроках
за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».

Панорама проведення уроків у 2-А класі тут…

Осінні фантазії.
/Files/photogallery/1733/2-А краса осені (17).JPG/Files/photogallery/1733/2-А краса осені (7).JPG Творимо осінні чудеса власноруч…

Учні 2-А класу разом із батьками (лише трішки)
створили осінні композиції.
Кожен показав свою фантазію, уяву, творчість та креативність.

Перегляньте, як із звичайного можна зробити незвичайне, оцініть, які ми фантазери…


Школа – мій другий дім
Навчай, виховуй, розвивай, твори особистість, давай впевнений старт у майбутнє!
Вітаємо! Нашій рідній гімназії – 21!

/Files/photogallery/1732/Рідний дім (15).JPG/Files/photogallery/1732/Рідний дім (13).JPG Саме з цієї нагоди у 2-А класі було проведено годину спілкування на тему «Школа – мій другий дім». Учні розповідали про цікаве й насичене шкільне життя,про значення дружби, про свої перемоги, мрії та перспективи, розучували веселі пісні. Найцікавішим, для школяриків, було завдання створити вітальну листівку, де кожен намагався показати свою творчість, подарувати частинку своєї любові і тепла.

Як ми виготовляли листівки, можна побачити ТУТ…

/Files/photogallery/1691/2-А 1 вер.15 (12).jpg Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок
Нас закликає на навчання.
Ми поспішаємо на урок,
І знову йдемо в світ пізнання./Files/photogallery/1691/2-А 1 вер.15 (26).jpg

Ми уже другокласники! Промайнуло літечко і попереду нас чекають нові листи від Центаврика, легкі та важкі (ні – не дуже) задачі від Знайка, ребуси та піктограми від Кнопочки, завдання від Еврики… Попереду стільки всього цікавого! Знову нові відкриття, дослідження разом з однокласниками та вчителями. Усім вдалого старту та високих досягнень у навчанні за проектом «Інтелект України».

Переглянути світлини нашого, вже вдруге, ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ ТУТ...

2014 рік. Світлини з 1-го вересня класу «Інтелект України» ТУТ…

Фото навчання Інтелекту ТУТ…

Нововолинська гімназія Інтелект України 1 А клас, 2014 15 н р Nov. gimnasium. Intelekt Ukrane 1 A kl


/Files/photogallery/1669/1-А Розумн (17).jpg/Files/photogallery/1669/1-А Розумн (20).jpg Закінчується перша сходинка навчання у першачків. Якими вони стали, чого вдалося досягти і навчитися вони показали на святі “Ми – першокласники !” Учні вміло виправляли помилки Незнайка у диктанті, королеві Казці показали, що знають сюжет казок. Швидко вдалося відгадати і загадки від Кнопочки і виконати завдання Розумниці. Школярі дружно і радісно співали, весело танцювали. Дитячі оченята сяяли добротою,щирістю і любов’ю один до одного…
А переглянути світлини можна ТУТ...

https://youtube.com/devicesupport


/Files/photogallery/1666/похід 1-А (10).jpg/Files/photogallery/1666/похід 1-А 1.jpg Туристичний похід.. Скільки приємних вражень лишилось після нього!? Кожен з нас милувався зеленню трав, вдихав аромат весняного повітря і слухав спів пташок. Дівчатка і хлоп’ята грали рухливі ігри, наспівували улюблені пісеньки. Навколо лунав галас і дитячий спів. З хорошим настроєм і позитивними емоціями першокласники верталися додому…
Світлини нашого походу ТУТ...

/Files/photogallery/1607/малюнки до Св.Мик (3).JPG/Files/photogallery/1607/малюнки до Св.Мик (5).JPGЯк засинає дітвора
Сріблястий ліс і гай -
До нас у гості поспіша
Із неба Миколай.

Напевно, чи не найдужче ми любимо зиму за незабутні свята, за їхню казковість і чарівність. Із року в рік щоранку 19 грудня чемні діти чекають на гостинці. Тому й знають, що напередодні свята потрібно малювати малюнки чи писати листи. Учні 1-А класу також про це не забули... У Святого Миколая просили миру для України, здоров'я для людей, цікаві книги, телефони, планшети, іграшки, солодощі...
Багато несподіванок чекало на школярів у класі... Дитячі очі сяяли радістю, а з обличчя не сходила посмішка. Та неочікуваними для усіх були подарунки, які одержали діти за конкурс «Лист до Святого Миколая» ТЦ «Юджин» магазин «Дім книг». Школярі щиро дякують за дарунки і проведення даного конкурсу!

Кожне маленьке серце вірить, що його мрія обов'язково здійсниться!
На цих світлинах, ми звертаємось до Святого Миколая...


Першачки... Хоча вони ще і маленькі діти, але їхні серця сповнені любов'ю та патріотизмом до України. Школярі бажають мужності, сили і перемоги солдатам, мирного неба та яскравого сонця рідній країні. Свою підтримку, віру і вдячність захисникам учні відобразили у малюнках та листах.

/Files/images/1-a_kl_ntelekt_ukrani/Гаврилюк Дарина.jpgДарина Гаврилюк/Files/images/1-a_kl_ntelekt_ukrani/Ждань Анастасія.jpgАнастасія Ждань/Files/images/1-a_kl_ntelekt_ukrani/Ігнатійчук Артем.jpgАртем Ігнатійчук/Files/images/1-a_kl_ntelekt_ukrani/Корзонюк Андрій.jpgАндрій Корзонюк/Files/images/1-a_kl_ntelekt_ukrani/Сай Анастасія.jpgАнастасія Сай/Files/images/1-a_kl_ntelekt_ukrani/Шуба Нікіта.jpgНікіта Шуба

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.