"ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ"
4-А клас/Files/images/pedagogi/Св.Хахула.jpg Любі мої школярики 4-А класу.
Прийде осінь. Закурличе
Журавлями в ранній час,
І дзвінок мене покличе
Перший раз в четвертий клас.

Продзвеніла веселкова карусель теплого літа, зібрано багатий урожай хліба, у садах доспіли яблука і сливи. А вересень знову зібрав учнів 4-А класу у рідному колі. Бажаю Вам, дорогі друзі, здоров’я, щастя та радості, а також невичерпної енергії при здобутті нових знань. Нехай завжди буде поруч підтримка та розуміння Ваших близьких та знайомих.
Запрошую відвідати мій блог #ДОУСПІХУ

БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!/Files/images/uchn/3-А Інтелекти.jpg
Науково-педагогічний проект "Інтелект України"- це інноваційні навчальні технології, інтегровані предмети, більше десяти завдань на кожному уроці, по дві фізкультхвилинки, релаксації...
Про це і не тільки...

КАРАНТИН – НЕ КАНІКУЛИ
/Files/photogallery/2133/Зоом урок 1.jpg/Files/photogallery/2133/Зоом урок 2.jpg Дуже хочеться поділитися своїми враженнями від нашого дистанційного навчання.
Я разом із своїми дітками 3-А класу Нововолинського ліцею №8 проводжу уроки онлайн за допомогою програми Zoom.
Працюємо ми згідно розкладу та маємо чіткий режим. Уроки у нас починаються щодня об 11 годині, між уроками дітки, як і в школі, мають перерви по 20 хвилин.

Великий позитив цих уроків у тому, що ми маємо зворотній зв'язок між собою, можемо спілкуватися, висловлювати свої думки та міркування, бачити один /Files/photogallery/2133/Зоом урок 3.jpg одного. Це дуже важливо зараз, бо діткам дійсно бракує спілкування. Для мене важливим є те, що я можу чути відповіді своїх учнів, пояснити їм краще навчальний матеріал, навіть використовуючи дошку, відтворювати аудіо та презентації. /Files/photogallery/2133/Зоом урок 4.jpg У нас є досвід навіть написання диктанту та самостійних робіт. Я бачу, що моїм третьокласникам ці уроки до вподоби, бо вони з радістю ідуть на них щодня.

Велика вдячність, звичайно, у цьому батькам, бо саме вони встановили програми, налаштували їх та навчили своїх діток у них працювати. Разом ми подолаємо усе.
Головне, щоб усі були здорові.

/Files/photogallery/2133/Зах від вірусів 2.jpg/Files/photogallery/2133/Зах від вірусів 10.jpg Під час карантину мої любі третьокласники не лише засвоюють навчальну програму дистанційно,
а ще й з курсу "Основи здоров'я " працювали над проектом "Як захиститися від інфекцій та вірусів і бути здоровим".
Ось що у нас вийшло. Запрошуємо переглянути ці світлини...

Карантин - це не канікули, тому ми активно навчаємося.
Але діткам не вистачає спілкування і вони сумують один за одним, сумують за рідною школою.
Нововолинський ліцей № 8 3-А клас. "Сумую за школою"

День рідної мови/Files/images/uchn/3-А Д.Р.Мови.jpg
Це свято для кожної країни має особливе значення та покликане сприяти підтримці мови як виразника культурної приналежності.
ДЕТАЛЬНІШЕ...


/Files/images/uchn/кольоровий 3-А.jpg Кольорово-веселковий тиждень іноземної мови.
Цікаво та креативно пройшов останній кольоровий день.

Приходьте в бібліотеки

/Files/photogallery/2051/2-А в бібл (3).jpg Бібліотека – це чарівне місце – особливий простір, з особливою енергетикою, настроєм, затишком. Переступивши поріг, відчуваєш запах історичної культури, казкових таємниць, які приховують у собі книги. /Files/photogallery/2051/2-А в бібл (2).jpg Читати книгу – це знайомитися з цікавими героями, що можуть поділитися своїми вчинками, допомогти або порадити.

Учні 2-А класу потрапили у цей чарівний світ, де не тільки зберігаються книги, а й можна знайти затишок і відкрити для себе незвідані таємниці. Екскурсія пройшла надзвичайно цікаво і захопливо. Діти були вражені розповіддю бібліотекаря.
Перегляньте ці світлини… Приєднайтеся до нас. А ми ще не один раз сюди повернемося.


/Files/photogallery/2048/2-А початок 18-19 н.р. (2).jpg/Files/photogallery/2048/2-А початок 18-19 н.р. (15).jpg 2-А клас не тільки веселі, активні і кмітливі…
Вони творчі, креативні і талановиті.
Погляньте на ці світлини…

Ваша вчителька Віта Анатоліївна Тарасюк та чудові фото нашого першого дня… (2017 рік)

Перші кроки до бібліотеки

Бібліотека – книги храм.
І знань безмежне море і надія.
Палкий вогонь незгасних поривань,
що наше серце й душу гріє.

20 березня учні 1-А класу побували у шкільній бібліотеці. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів. Малеча з радістю розглядала стелажі, де зібрано багато казок. Учні слухали розповіді бібліотекаря, відповідали на запитання, відгадували загадки, розказували прислів’я і пригадували правила користування книгою.

Юні актори 3-Б класу влаштували присутнім справжнє свято. Першокласники з цікавістю спостерігали за казковими персонажами, які несподівано з’являлися. Пізніше, юні читайлики отримали медалі і стали читачами бібліотеки.

Свято вдалося захопливим і сподобалося усім присутнім!
А ви перегляньте ці світлини…

ЧАРІВНІ ПТАХИ

Походжає гордо, ич,
Розмальований павич.
Хай там день чи темна ніч,
Він надутий, наче сич.
В чому ж справа, в чому річ?
Запишався наш павич!
перегляньте наші творчі доробки...

Перші ПЕРЕМОГИ!
ПЕРШЕ місце у міській олімпіаді з християнської етики/Files/images/1-a_yuparchuk/М.Цісар.jpg

Вітаємо Марійку Цісар ученицю 1-А класу за зайняте І місце у міській олімпіаді з християнської етики, яка відбулася 15 березня.
Бажаємо їй і надалі тільки перемог. Нехай щастить тобі, маленька зірочко!

Герої Андерсена в 1-А

Ми вміємо не лише навчатися, але й відпочивати. Це неодноразово доводять учні 1-А і 4-А класів. І сьогодні до першачків на годину спілкування в гості завітала казка. А ви любите казки? Бо ми так!!! На нас чекала неймовірна подорож з героями Ганса Крістіана Андерсена «Крижане серце». Фантастичні пригоди перенесли дітлахів у неймовірний вир подій. З посмішкою на обличчі, піснею в душі і казковим настроєм герої і глядачі закінчили навчальний тиждень.

Суперово було!.. Погляньте сюди…
Нововолинська гімназія. Казка Крижане серце від 4-А для 1-А

Маленькі, найперші, але сходинки вгору

/Files/images/1-a_yuparchuk/1-А. І-й семестр (2).jpg/Files/images/1-a_yuparchuk/1-А. І-й семестр (1).jpg Чудовий настрій, море позитивних емоцій, зустріч з казковими героями саме так зустрів місяць грудень учнів 1-А класу. І ось великі подвиги маленьких першачків , які вони зробили цими днями: неперевершені шедеври ялинок створені власноруч, декорація класної кімнати до новорічних свят , допомога воїнам АТО і на прикінці грудня на діток чекали приємні зустрічі і солодкі подарунки від Святого Миколая і дідуся Мороза.
/Files/images/1-a_yuparchuk/1-А. І-й семестр (3).jpg/Files/images/1-a_yuparchuk/1-А. І-й семестр (4).jpg

Ми любимо нашу мову!

9 листопада стало найцікавішим для учнів 1-А класу. Адже цього дня відзначають день української мови і писемності. Їх чекали різноманітні пізнавальні заходи, які сприяли розвитку творчої активності. Не могли не згадати і віршів основоположника української літературної мови – Т.Г. Шевченка. Діти залюбки декламували поезії , вислови, співали пісні про мову, малювали малюнки, розгадувати кросворди та виготовляли вироби, що символізувало їхню любов до української мови.
Погляньте на ці світлини…

Цікаво про важливе

Чи знаєте ви, як потрібно поводити себе при пожежі? А учні 1-А класу знають! Адже цей тиждень у нашій школі був присвячений пожежній безпеці. Щодня дітей чекало щось цікавеньке і повчальне. Ми розгадувати загадки, кросворди, малювали малюнки, створювали свою книжкову протипожежну виставку, виготовляли колаж, переглядали мультфільми про пожежників. А ще, наші старші друзі з 4-А класу показали сценку, у якій лисеняток навчили як потрібно поводитися з сірниками і електроприладами.

Якщо й вам цікаво, перегляньте наші світлини…

Міжнародний день миру – це важливе свято для всього населення планети.
І в честь цього дня учні 1-А класу виготовили газету з символом миру – жовто-блакитним голубками.
Ми бажаємо, щоб на усій планеті панували спокій, щастя і добро!

/Files/images/1-a_yuparchuk/Д.М.1-А.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.