Підписатися на RSS

/Files/images/НУШ.jpg

Нова Українська школа

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті.

Світлана Володимирівна Селедець, заступник директора
запрошує на сторінку НУШ свого блогу

/Files/images/nush/до відео 3-В.jpg ІІ цикл навчання у НУШ

Активна, креативна співпраця
/Files/photogallery/2122/вчит.тусуються Collage7.jpg Навчання – це не просто передача знань від учителя до учнів, це створення умов активної співпраці між усіма учасниками навчально-виховного процесу. Педагоги початкових класів під час проведення Круглого столу "Технологія креативності в організації роботи вчителів" ознайомилися з власним досвідом колег, кожен продемонстрував вправи з розвитку критичного мислення.
Кожен з нас ще раз переконався, що працювати потрібно по новому, впроваджуючи новітні технології.

Вчителю початкових класів ОСОБЛИВОСТІ 2019-2020 Н.Р.

28 січня 2020 р. учителі ліцею: Ірина Войтович, Марія Насонова, Марина Поплавська, Світлана Селедець пройшли підвищення кваліфікації за напрямком «Розвиток професійних компетентностей», опанувавши програму тренінгу «Дидатктичні особливості компетентнісного уроку».

/Files/images/pedagogi/серт. 28.01.20. Войтович.jpg/Files/images/pedagogi/серт.28.0120. М.Насонова.jpg /Files/images/pedagogi/серт. 28.01.20. Поплавська.jpg/Files/images/pedagogi/серт. 28.01.20. Селедець.jpg


Освітнє середовище Нововолинського ліцею №8

"Так ми підвищували кваліфікацію"

/Files/photogallery/2118/НУШ курси (15).jpg/Files/photogallery/2118/НУШ курси (3).jpg Важливою умовою роботи Нової української школи є зміна вчителя. І ми змінюємось.Важливою сходинкою стали курси підвищення кваліфікації під керівництвом Сєчки Л. В., методиста міського методичного кабінету, тренера Нової української школи. Про те, як ми вчились змінюватись,вивчали особистісно-орієнтований та компетентнісний підходи до управління освітнім процесом, психологію групової динаміки, випробовували нову роль учителя – не як єдиного наставника та джерело знань, а як коуча, фасилітатора, тьютора, модератора в індивідуальній освітній траєкторії дитини.

Світлини занять на цікавих курсах –

Троє вчителів нашого ліцею успішно пройшли сертифікацію педагогічних працівників
відповідно до професійного стандарту
«Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти»

2 грудня отримані ці сертифікати - ВІТАЄМО!!!

/Files/images/nush/Сертиф.Войтович І.Г.сертифікація.jpg/Files/images/nush/Сертиф.Поплавська М.В. сертифікація.jpg/Files/images/nush/Сертиф.СтанькоЮ.Б. сертифікація.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.