Учнівське самоврядування як засіб формування активної позиції школяра

З метою стимулювання вільного розвитку особистості, формування в школярів активної життєвої позиції, розвиваючи їхні здібності та таланти, працелюбність, співпрацю на принципах партнерства, демократизму, виховання громадянина, свідомого українця нашої держави як носія національних цінностей та загальнолюдських надбань у листопаді 1994 року після надання ЗОШ № 8 м. Нововолинська статусу «гімназія» в школі створена учнівська республіка «Перспектива», яка охоплює всі сфери навчально-виховної діяльності.
/Files/images/uchn/СТруктура УО Перспктива.jpg
Ви можете переглянути слайд-презентацію учнівської республіки "Перспектива", а також ознайомитись
з описом моделі, структури, форм організації роботи учнівського самоврядування Нововолинської гімназії
Президентські перегони в "Перспективі" це завжди цікаво та важливо

Гостинці в АТО

/Files/photogallery/2014/АТО перед (2).JPG/Files/photogallery/2014/в АТО гостинці.jpg 19 грудня 2017 року всі, без виключення, учні 1-11 класів висловлювали свою підтримку і вдячність солдатам, які захищають країну.
Щоб підняти бойовий дух військовим, гімназисти від щирого серця малювали мирне небо, сонце і щасливе майбутнє у квітучій батьківщині, писали зворушливі побажання перемоги та скорішого повернення до своїх рідних, й передали гостинці та малюнки щоб створити для солдатів святковий дух.
Діти переконані, що їх листівки мають врятувати кожного солдата, який знаходиться в зоні АТО.

Перегляньте ці світлини…

Скажемо СНІДу – ні!.
1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

«Здоров’я людини – щастя. Людське щастя розкривається у розсудливості та цнотливості.
Насолода людини – у діяльності, а фізичний стан має поєднуватися із душевною активністю» Аристотель

/Files/photogallery/2008/Стоп СНІД (1).jpg 1 грудня в актовому залі Нововолинської гімназії з метою пропаганди здорового способу життя педагог-організатор провела лінійку на тему
«СНІД – не залишимось байдужими!».
Скільки б про СНІД не писали і не говорили, чомусь кожен з нас вважає, що ця хвороба існує десь-інде, тільки не поруч з нами – не в нашому місті, не в нашій області, не в нашій країні.

/Files/photogallery/2008/Стоп СНІД (3).jpg Проте статистика – річ уперта, і ми маємо нині страшні цифри: кожен 100-й мешканець України – ВІЛ-інфікований. Зараз на планеті біля 150 млн. хворих людей.
Кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім'ю.

Важливо, щоб учні після проведеного заходу зрозуміли важливість обговорюваної проблеми, задумалися над наслідками тяжкої хвороби, яку ще нині називають «чумою ХХІ століття». Пам'ятайте: єдина людина, що може вберегти вас від СНІДу – це ви самі!
Перегляньте ці світлини...

У НОВОВОЛИНСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ ВІДБУЛАСЯ АКЦІЯ "СИНЯ СТРІЧКА – ПРОТИ НАСИЛЬСТВА"

У сучасному світі поруч із добром та радістю вистачає місця для жорстокості та насильства. /Files/images/uchn/Флеш моб Синя стр..jpg
Насильству дорослих над дітьми, жорстокості одних дітей по відношенню до інших.

З метою попередження проявів жорстокості та насилля серед учнівської молоді 27 листопада в гімназії відбулася профілактична загальношкільна акція "Синя стрічка – проти насильства". Відомо, що синя стрічка символізує синці на дитячому тілі та водночас синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством.

Учні старшої школи долучилися до флешмобу "СТОП НАСИЛЬСТВУ". За допомогою тканини вони створили символ боротьби з насильством –"Синю стрічку".


Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.