"Спортивно-активний" ліцей №8

/Files/images/спортивні дітлахи.jpg


Значно більше інформації можна віднайти на персональному блозі #ТІЛЬКИТАК учителя фізкультури Ірини Криворучко, керівника міського методичного об'єднання вчителів ФВ.

Тато, мама, я - спортивна сім'я

/Files/images/uchn/Спорт.сімя - 2020.jpg “Мама, тато, я - спортивна сім`я” - це справжнє свято для тих, хто любить спорт та активний відпочинок. Воно об’єднує дітей та батьків. Це свято тих, хто піклується про своє здоров’я, та родини. За активну участь у змаганнях висловлюємо щиру подяку сімейним екіпажам Кулініч (3-Б клас), Брус, Кліщук (3-А клас), Довгун (3-В клас) та Максимів (4-А клас).
Тато, мама, я - спортивна сім'я. Найкращу спортивну сім`ю визначали у Нововолинському ліцеї №8
ДЕТАЛЬНІШЕ на блозі Ірини Криворучко...

Армрестлінг-2019 маємо ІІІ місце, СЛАВА!

/Files/images/uchn/Армр. ІІІ м (3).jpg Щороку у ці листопадові дні в Нововолинську проходив турнір з армреслінгу на Кубок міського голови. Армрестлінг або рукоборство (англ.Arm wrestling) – настільна боротьба однією рукою, де учасники змагання ставлять лікті на стіл, зчіплюють руки і намагаються пересилити один одного і тим самим покласти руку суперника на поверхню столу.

/Files/images/uchn/Армр. ІІІ м (1).jpg В урочистому відкритті заходу взяв участь перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський, /Files/images/uchn/Армр. ІІІ м (2).jpg який привітав учасників та побажав перемоги найсильнішим. Він висловив сподівання, що цей турнір у нашому місті стане традиційним: щорічно об’єднуватиме любителів армспорту.

До участі в змаганнях заявилося більше півсотні учасників. Захід проводиться у трьох вікових категоріях: серед школярів 9-11 класів, учнів професійно-технічних закладів і студентів вищих навчальних закладів та аматорів. В числі найпотужніших і наші ліцеїсти-силачі.

За результатами кількох поєдинків, ІІІ місце здобув Андрій Пухнавцев.
Нововолинський ліцей №8. Андрій Пухнавцев, ІІІ місце, армреслінг
ВІТАЄМО, ВІТАЄМО, ВІТАЄМО!!!


ВИГРАШ – петанк та фрізбі

/Files/photogallery/2096/Іра і виграш.jpg/Files/photogallery/2096/виграш.jpg Учитель фізкультури ліцею №8 Ірина Криворучко, з власної ініціативи, брала участь у вебінарі "Новий формат уроків фізичної культури" на порталі "Всеосвіта". Телеведучий, шоумен, натхненник цього формату, Олександр Педан розіграв для учасників он-лайну два набори для гри в петанк та два фрізбі. Пані Ірина успішно виконала умови розіграшу і, нещодавно, в Нововолинському ліцеї № 8 з’явився новий інвентар, що дозволить краще урізноманітнити уроки, ознайомити дітей з таким видом спорту, як петанк і запроваджувати цю гру в навчальний процес разом з фрізбі. Щиро вдячні команді "Всеосвіти", JuniorZ та Олександру Педану за цікавий, практичний та корисний вебінар!!! А найбільше – ІРИНІ КРИВОРУЧКО…
Кілька цікавих фото ТУТ...

14 жовтня ми зустрічали величне Свято Покрови, день Українського козацтва, День народження УПА, День Захисника України. Вшановуючи традиції нашого народу, старшокласники влаштували чудові військово-спортивні змагання. Обов'язковою умовою було участь в кожній з команд хоча б однієї дівчини. Цікаве, видовищне й динамічне дійство захопило не лише учасників. Команди відчайдушно змагалися за перемогу в кожному конкурсі, де оцінювалась не лише швидкість, а й правильність виконання та влучність. Під час змагань діти показали, як уміють достойно долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, артистичність, дружбу та взаємовиручку. Цей день приніс усім позитивні враження та неповторні емоції.

Нововолинський ліцей №8. Військово-спортивне свято до Дня Захисника України


Ось і завершився «Олімпійський тиждень», який проходив з метою популяризації олімпійського руху, розвитку фізичної культури, а також з нагоди Дня фізичної культури та спорту. Юні спортсмени з задоволенням брали участь у всіх видах змагань і з нетерпінням чекатимуть наступного свята. Найвагомішим результатом проведення усіх заходів у школі стало залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом!!!

Нововолинський ліцей №8 ВЕСЕЛІ СТАРТИ-2019


Чемпіонат міста з легкої атлетики

Успішний старт на чемпіонаті міста з легкої атлетики.../Files/photogallery/2095/Нов.Л.Атл. вер 13.jpg

Погода SUPER настрійSUPER! Налаштовані на перемогу та нагороди...

А наші спортсмени виступили на високому рівні та показали хороші результати...

Здорове і спортивне суспільство

Олімпійський тиждень триває... Здорове і спортивне суспільство – це гідне щасливе майбутнє нашої нації! Будьте спортивними, будьте активними! На тижні до нас завітав БоРоДаТиЙ ТрЄнЄр Сергій Смолярчук – тренер "Кузні тіла". Учні мали можливість показати свою фізичну підготовку під час проведення майстер-класу, переконатись в тому що впевненість у собі й віра у власні можливості є рушійною силою для досягнення успіху. Також, було проведено змагання з волейболу між командами вчителів та учнів.

P.S. Далі буде...

Нововолинський ліцей №8 Майстер-клас, волейбол від Сергія Смолярчука – тренера "Кузні тіла"


Олімпійський тиждень

Олімпійський тиждень в Нововолинському ліцеї №8 триває. 11.09.2019 проведено змагання для учнів сьомих, восьмих класів "Старти надій". Спортсмени заповзято змагались і показали хороші результати. До суддівства залучили учнів 10-го класу, що надало їм можливість перевірити свої теоретичні знання, вміння та навички. Команди переможців нагородили грамотами.

P.S Далі буде...

Нововолинський ліцей №8 Старти надiй - 2019


Тиждень фізичної культури та спорту - 2019

Традиційно навчальний рік в Нововолинському ліцеї №8 розпочався драйвово, весело та спортивно. Тиждень фізичної культури та спорту буде насичений різноманітними змаганнями, естафетами, Олімпійськими уроками. 09-10 вересня відбулися змагання з футболу для учнів п'ятих, шостих класів. Ігри були видовищними та цікавими, а учасники доклали максимум зусиль, щоб стати найкращими.

Драйвовий тиждень фізичної культури в Новововлинському ліцеї №8


Нововолинська гімназія #ТІЛЬКИТАК= І ше місце!

Нововолинська гімназія. #ТІЛЬКИТАК = І ше місце!

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.