Учнівське самоврядування як засіб формування активної позиції школяра

З метою стимулювання вільного розвитку особистості, формування в школярів активної життєвої позиції, розвиваючи їхні здібності та таланти, працелюбність, співпрацю на принципах партнерства, демократизму, виховання громадянина, свідомого українця нашої держави як носія національних цінностей та загальнолюдських надбань у листопаді 1994 року після надання ЗОШ № 8 м. Нововолинська статусу «гімназія» в школі створена учнівська республіка «Перспектива», яка охоплює всі сфери навчально-виховної діяльності. Продовжує свою активну діяльність і після перейменування закладу в Нововолинський ліцей №8 (серпень 2019).
/Files/images/uchn/Структура учн.р.Перспектива фото.jpg

Жінка. Мати. Берегиня.

/Files/photogallery/2130/берегиня-20 (4).jpg/Files/photogallery/2130/берегиня-20 (9).jpg У Нововолинському ліцеї № 8 до Міжнародного дня 8 Березня відбувся святковий концерт під назвою «Жінка. Мати. Берегиня.» Зі святом весни, чарівності, краси і жіночності! Нехай кожен день буде таким, як цей: наповнений усмішками, захопленням, любов'ю, турботою і радістю. Будьте щасливі, почуваючись справжніми королевами. Щастя вам дорогі жінки! Хай воно входить у ваші домівки затишком, дзвінким дитячим сміхом, музикою, квітами, любов’ю. Ще раз бажаємо вам безмежного щастя, міцного здоров’я, успіхів, благополуччя, любові й усього найкращого.

Перегляньте ці світлини…

Ілля Грицак, лідер учнівського самоврядування, розповів про свою участь в Школі МИРотворчості
Нововолинський ліцей №8 Ілля Грицак про школу МИРотворчості

Президентські перегони в "Перспективі" це завжди цікаво та важливо

Герої ніколи не вмирають, герої в нашій пам'яті

Герої таки не вмирають,/Files/photogallery/2127/Пам.Неб.Сотні 20 р (10).jpg
Вони будуть вічно живі.
Героїв завжди пам’ятають
На небі й на рідній землі!

20 лютого у Нововолинському ліцеї №8 відбувся захід присвячений Дню Небесної сотні «У нашій пам’яті вони назавжди залишились»… Без зайвих слів і лише тужливе «плине кача» та до болі знайомі обличчя тих, чиї імена вже викарбувані кров’ю на скрижалях історії. Вшанувати ім’я цих патріотів – це не просто святий обов’язок, це наша шана і гордість за них, за їхню відданість, за відвагу. Адже це наші ровесники, наші земляки! Хтось згадує друга, хтось – сина чи батька! Проте вони завжди з нами.

Перегляньте ці світлини…

Вифлеємська зірка 2020!
Україна колядує – колядує вся земля!

/Files/photogallery/2112/фест.Вифлеємська зірка-20 (1).jpg/Files/photogallery/2112/фест.Вифлеємська зірка-20 (8).jpg Знати українські колядки має кожен, адже це наші традиції! У Нововолинському ліцеї №8 відбувся фестиваль «Вифлеємська зірка - 2020» у два етапи для 1-4 та 5-11 класів.
Діти весело колядували, щедрували, віншували, показували традиції Різдвяних свят.
Шануймо наші традиції! З Різдвом Христовим!
Перегляньте світлини фестивалю…

Благодійна ярмарка 2019!

Напередодні дня Святого Миколая у Нововолинському ліцеї №8 було проведено ярмарку.
“Продавали, купували – смаколики куштували,а тим часом на гостину цигани завітали. Вони ворожили, пророкували - здоров'я, щастя, радості всім бажали ”. Було весело, круто і просто класно. Зібрали 11118 грн. 50 коп.

Тут чудові світлини ярмарку… P.S... Діти і батьки у нашому ліцеї найкращі!

Акція #МИ ЗА ЖИТТЯ!
#Ми - проти СНІДУ!

2 грудня у Нововолинському ліцеї № 8 з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом проведено акцію «Ми - за життя! Ми проти СНІДУ». Мета якої, звернути увагу учнів на цю проблему.

Світлини акції ТУТ…

26 листопада учні 9 класу Нововолинського ліцею №8 відвідали Центр ПТО. Дякуємо за цікаву та змістовну інформацію, гарно проведений час!

Перегляньте ці світлини…


#16 днів проти насильства
#Наші долоньки проти насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Перегляньте ці фото…

Акція «Незабудки пам’яті»

25 листопада до Дня пам'яті жертв Голодомору у Нововолинському ліцеї №8 проходила акція “Незабудки пам'яті”.Учні власноруч виготовили незабудки - що є символом пам'яті про тих, хто в далекі 32-33-ті роки помер від страшної голодної смерті.

Світлини акції ТУТ…

Гостинці в АТО

/Files/photogallery/2014/АТО перед (2).JPG/Files/photogallery/2014/в АТО гостинці.jpg 19 грудня 2017 року всі, без виключення, учні 1-11 класів висловлювали свою підтримку і вдячність солдатам, які захищають країну.
Щоб підняти бойовий дух військовим, гімназисти від щирого серця малювали мирне небо, сонце і щасливе майбутнє у квітучій батьківщині, писали зворушливі побажання перемоги та скорішого повернення до своїх рідних, й передали гостинці та малюнки щоб створити для солдатів святковий дух.
Діти переконані, що їх листівки мають врятувати кожного солдата, який знаходиться в зоні АТО.

Перегляньте ці світлини…

Скажемо СНІДу – ні!.
1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

«Здоров’я людини – щастя. Людське щастя розкривається у розсудливості та цнотливості.
Насолода людини – у діяльності, а фізичний стан має поєднуватися із душевною активністю» Аристотель

/Files/photogallery/2008/Стоп СНІД (1).jpg 1 грудня в актовому залі Нововолинської гімназії з метою пропаганди здорового способу життя педагог-організатор провела лінійку на тему
«СНІД – не залишимось байдужими!».
Скільки б про СНІД не писали і не говорили, чомусь кожен з нас вважає, що ця хвороба існує десь-інде, тільки не поруч з нами – не в нашому місті, не в нашій області, не в нашій країні.

/Files/photogallery/2008/Стоп СНІД (3).jpg Проте статистика – річ уперта, і ми маємо нині страшні цифри: кожен 100-й мешканець України – ВІЛ-інфікований. Зараз на планеті біля 150 млн. хворих людей.
Кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім'ю.

Важливо, щоб учні після проведеного заходу зрозуміли важливість обговорюваної проблеми, задумалися над наслідками тяжкої хвороби, яку ще нині називають «чумою ХХІ століття». Пам'ятайте: єдина людина, що може вберегти вас від СНІДу – це ви самі!
Перегляньте ці світлини...

У НОВОВОЛИНСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ ВІДБУЛАСЯ АКЦІЯ "СИНЯ СТРІЧКА – ПРОТИ НАСИЛЬСТВА"

У сучасному світі поруч із добром та радістю вистачає місця для жорстокості та насильства. /Files/images/uchn/Флеш моб Синя стр..jpg
Насильству дорослих над дітьми, жорстокості одних дітей по відношенню до інших.

З метою попередження проявів жорстокості та насилля серед учнівської молоді 27 листопада в гімназії відбулася профілактична загальношкільна акція "Синя стрічка – проти насильства". Відомо, що синя стрічка символізує синці на дитячому тілі та водночас синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством.

Учні старшої школи долучилися до флешмобу "СТОП НАСИЛЬСТВУ". За допомогою тканини вони створили символ боротьби з насильством –"Синю стрічку".


Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.