Події 2017/2018 навчального року


В п’ятницю, 25 травня, наша гімназія мала чудове свято Останнього Дзвоника.

Для випускників, учителів та всіх гімназистів організовано урочисту лінійку. Цього разу свято відбулося досить коротко та змістовно. З вуст директора Людмили Шиян прозвучали напутні слова випускникам. Вони, натомість, подарували присутнім чудовий, оригінальний танок та прекрасно виконали пісню. «Малиновий» дзвінок покликав 22 одинадцятикласника на останній урок в стінах Нововолинської гімназії. Саме там в оригінальній формі відбулося символічне прощання зі школою та вчителями, які були поруч всі ці 11 років.

Щиро бажаємо вам, шановні випускники, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності! Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

Нововолинська гімназія. Останній Дзвоник - 2018.

Перегляньте ці прекрасні світлини…Щасти вам, соколята…

Всесвітній день вишиванки– міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції
створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Увесь дружній колектив нашої гімназії долучився до чудової акції.
Всі бажаючі, небайдужі прийшли на роботу та навчання у вишиванках.

Нововолинська гімназія – найкраща!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Впродовж цілогодня бібліотека гімназії приймала гостей,влаштовуючи різноманітні цікаві заходи…


До уваги читачів!

Напередодні закінчення навчального року шкільна бібліотека з 25.05.18 р. по 31.05.18 р.
оголошує Тиждень повернення книги.
Протягом якого ми чекаємо на боржників.

Прохання усіх повернути взяті книги у бібліотеку! З повагою шкільний бібліотекар

New Ukrainian School workshop-training for English teachers
Урамкахреалізаціїконцепції «Новаукраїнськашкола» набазіНововолинськоїгімназії 27-29 квітняцьогорокубулопроведеносемінар-тренінгдлявчителіванглійськоїмови, якіпрацюватимутьзпершокласниками, начолізагентомзмінІриноюБакун.

Протягом трьох днів педагоги знайомились з новими тенденціями та ефективними засобами у сфері методики викладання іноземної мови, з особливостями планування уроків тощо. В інтерактивному форматі вчителі демонстрували інтенсивність групової взаємодії, ділились особистим досвідом, професійними знаннями та вміннями. Працюючи в групах та парах педагоги мали змогу активно спілкуватися, відчути себе в ролі першокласників та ближче пізнати один одного.

Завершився семінар обговоренням та підведенням підсумків роботи, теплими відгуками та приємними побажаннями учасників.
Interesting photos of the seminar…

Головна ТВОРЧА подія навчального року

В актовій залі Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості відбулось свято мистецтва – творчий звіт колективів художньої самодіяльності загальноосвітніх закладів міста та ЦДЮТ. Школярі і дошкільнята співали, танцювали, грали на музичних інструментах, а також декламували поезію. Юні таланти та їх досвідчені наставники віртуозно виконували всесвітньо відомі твори музичної класики та українські пісні.

«Такі звіти відбуваються щорічно. Вони є підсумком роботи викладачів та учнів за черговий навчальний рік. Шлях до звітного концерту лежить через перемоги на конкурсах різних рівнів, через велику працю, наполегливість і тому участь в ньому беруть найкращі вихованці шкіл міста. А це дійсно так, адже учасники творчого звіту Нововолинських загальноосвітніх закладів міста і центру дитячої та юнацької творчості – неодноразові переможці обласних, всеукраїнських і навіть міжнародних конкурсів і фестивалів», –наголосила методистВолинського державного центру естетичного виховання Надія Шевчук.

Дуже приємним є той факт, що в цьому надважливому заході, значну кількість номерів представляли юні митці нашої гімназії. Вже кілька років підряд вдається домагатися вершин і захищати честь міста на обласному звіті. Завітайте нанововолинськ.com.ua та погляньте як «На звітному концерті нововолинські школярі дивували, захоплювали і вражали»


Всеукраїнський тиждень дитячого читання у нашій школі

«Поспішайте на гостини, в книги нині – іменини», саме під такою назвою пройшов Всеукраїнський тиждень дитячого читання у нашій школі, котрий організувала і провела завідувач бібліотеки Людмила Паламарчук. Протягом якого у шкільній бібліотеці відбулося ряд масових заходів, конкурсів, виставок присвячених книзі.

Переглянутиповністю - запрошуємо до розділу БІБЛІОТЕКА

«Тарас Шевченко – на всі віки!»

Так, «Тарас Шевченко – на всі віки!». Це стверджували учні та вчителі нашої гімназії, що запросили на літературно-мистецьку годину в актову залу всіх небайдужих.

На одному подиху відбулося те дійство.

Родзинками на святі були хлопці-читці поезій нашого генія, які закінчували декламування під оплески глядачів; пісні на слова Великого Кобзаря в сучасній обробці зацікавили молодь; а інсценізація уривка з п’єси «Назар Стодоля» викликала щирі овації.

Запрошуємо до перегляду…

Нововолинська гімназія. "Тарас Шевченко - на всі віки". Літературно-мистецька година


Таланти гімназії

28 лютого наша гімназія запросила всіх небайдужих на творчий звіт художньої самодіяльності. Протягом цієї концертної години, на сцені НЦДЮТ, панувала її величність Мистецтво. Повнісінький зал глядачів щедро дарував оплески нашим прекрасним артистам, аматорам не лишень гімназійного рівня, а й знаним далеко за межами Нововолинська. Особливу радість випромінювали ті, хто вперше продемонстрував свій талант.

Погляньте на ці світлини…

Наші чудові, прекрасні артисти – ви МОЛОДЦІ…

Нововолинська гімназія дала звітний концерт


28 лютого 2018 року в рамках обласного конкурсу читців творів Т.Г.Шевченка відбувся міський етап.
Максим Воробей, учень 8 класу здобув І місце – ВІТАЄМО!!!

Нововолинська гімназія. Тарас Шевченко ПЕРЕБЕНДЯ, читає Максим Воробей


«У математиці є своя краса, як у живопису та поезії»

А учні початкових класів з цим погоджуються. У тижні математики брала участь вся початкова школа.
Було випущено газету, що містила різну математичну інформацію: задачі, загадки, головоломки.

Учні виконували різноманітні композиції з геометричних фігур, де проявили творчість й фантазію. Кожен змагався в розв’язуванні задач на кмітливість, розгадували кросворди й ребуси. Для першачків було проведено конкурс математичних розмальовок. Цікаво пройшли математичні турніри, КВК, подорожі, інформаційні хвилинки, калейдоскопи. Учні вміло використовували кмітливість, ерудицію, здобуті знання на уроках математики.

Провсе це тут на світлинах…


День відкритих дверей КНУКІМ

Субота 17 лютого подарувала шістьом гімназистам незабутні враження. Вони, в складі делегації випускників-2018,відвідали Київський національний університет культури і мистецтв на День відкритих дверей.Школярі, що прибули із Волинської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської, Полтавської, Житомирської, Одеської, Кіровоградської, Сумської, Харківської, Черкаської, областей, а також Львова, Кам’янця-Подільського та Запоріжжя одразу поринули у творчу атмосферу вишу.У головному холі університету лунала гучна драйвова музика, а щирий сміх було чутно навіть за межами навчального закладу. Потенційних вступників чекала інформативна екскурсія, на яку вони вирушили одразу після смачного сніданку у студентському кафе «Титанік». Кожен інститут, факультет, чи кафедра дивували своєю відкритістю та щирим бажанням бачити кожного в студентських лавах КНУКІМ.

Кульмінацією та найяскравішим моментом Дня відкритих дверей стала зустріч із Михайлом Поплавським.«Ваша доля – у ваших руках. Ви є режисерами свого життя!»–наголосив Михайло Поплавський і акцентував увагу молоді на формуванні особистісного іміджу, активності та самопросуванні у соцмережах, творчому самовдосконаленні. Школярі зарядились шаленою енергетикою Дня відкритих дверей і відзначили, що Університет культури – це виш, в якому вони прагнуть навчатись і реалізувати свої мрії, а в майбутньому –стати успішними лідерами.

Захопленню всіх присутніх не було меж, коли на сцену вийшла студентка КНУКІМу, а також головна героїня молодіжного телесеріалу «Школа» Ірина Кудашова, яка розповіла про власну творчу реалізацію і яскраве студентське життя в університеті.«Вступайте до богемного вишу! Цей вищий навчальний заклад для талановитої молоді, тобто для вас. В Університеті культури – найкрутіші викладачі! Я бажаю вам натхнення, успішно скластиЗНОі стати зірковими студентами вишу!».

Переглядайте ці захоплюючі світлини...


«Учитель року-2018»

«GutenTag, шановні колеги!»

12 лютого до луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія №14» з’їхалися дев’ять учителів німецької мови зрізних куточків Волині. Хоч то найменша за кількістю номінація в конкурсі Вчитель року-2018, проте це ніскільки не вплинуло на напруженість фахових змагань. «Градус» хвилювань, старань, спроб, успіху не знижувався до п’ятниці і ось такий бажаний РЕЗУЛЬТАТ – наша «зірочка» Юлія Матіюк посідає ІІІ місце.

ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМО!!!


«Учитель року-2018»

Від 29 січня по 02 лютого 2018 р. в Княгининівській спеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» відбувся ІІ (обласний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року- 2018» у номінації «Фізична культура». Змагатися у професійній майстерності прибули шістнадцять педагогів.

Без сумніву, кращі вчителі фізичної культури Волині показали у цих своєрідних змаганнях«здоровий дух у здоровому тілі»,продемонструвавши високий рівень професіоналізму в чесній боротьбі. Нелегкою вона була, та наша Іринка Василівна Криворучно,з честю здобула ІІІ місце.

ВІТАЄМО!!!


«Учитель року-2018»

«Людина народжується для добра. Хтось зводить будинки, хтось садить дерева, а вчитель переливає свої знання та прагнення їх шукати – у дітей…»

Протягом 22-26 січня в Луцькому НВК №9 відбувся ІІ (обласний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» у номінації «Українська мова та література». 15 волинських педагогів показували свою майстерність у конкурсних випробуваннях «Тестування з фахової майстерності», «Практична робота», «Методичний практикум», «Урок», «Навчальний проект».

Честь нашого міста захищалаСвітлана Гапонюк, учитель Української мови та літературигімназії. За результатами усіх видів – визнана лауреатом, виборовши ІІ місце.

ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМО!!!


Щедрує «Дивосвіт»…

Споконвіку Різдво, Новий рік, Водохреще – найулюбленіші і для малечі, і для дорослих.
Веселі українські свята з обрядами, забавами та багатою кутею...
За давньою народною традицією у ці дні в Україні колядують, щедрують.

Фольклорний колектив Нововолинської гімназії «Дивосвіт» із віншувальними словами та піснями вітали мешканців міста, Дзвінким переливом лунали дитячі голоси, бажаючи людям достатку, здійснення мрій, усіляких гараздів, миру. Тексти колядок та щедрівок – своєрідна молитва за Україну, побажання здоров'я та достатку господарям. Тому, за ініціативи юних учасників фольклорного дійства, зібрані кошти підуть на благодійність, адже за народним повір'ям те, що побажають щедрувальники, обов'язково має здійснитися.

А чудові світлини дійства ТУТ…


Маленькі, найперші, але сходинки вгору

Чудовий настрій, море позитивних емоцій, зустріч з казковими героями саме так зустрів місяць груденьучнів 1-А класу.І ось великі подвиги маленьких першачків, які вони зробили цими днями: неперевершені шедеври ялинок створені власноруч, декорація класної кімнати до новорічних свят , допомога воїнам АТО і на прикінці грудня на діток чекали приємні зустрічі і солодкі подарунки від Святого Миколая і дідуся Мороза.


Гостинці в АТО

19 грудня 2017 року всі, без виключення, учні 1-11 класів висловлювали свою підтримку і вдячність солдатам, які захищають країну.
Щоб підняти бойовий дух військовим, гімназисти від щирого серця малювали мирне небо, сонце і щасливе майбутнє у квітучій батьківщині, писали зворушливі побажання перемоги та скорішого повернення до своїх рідних, й передали гостинці та малюнки щоб створити для солдатів святковий дух.
Діти переконані, що їх листівки мають врятувати кожного солдата, який знаходиться в зоні АТО.

Перегляньте ці світлини…


День народження гімназії

17 листопада 2017 року учнівський, батьківський та педагогічний колективи Нововолинської гімназії відзначали 23 – річницю від дня заснування закладу. Гімназійна родина поповнилась учнями 5-х класів. Серед них – юні науковці, декламатори, художники, спортсмени, співаки і танцюристи. Традиційно в цей день для п’ятикласників відбулася «посвята» в гімназисти, а учні 11 класу передали їм факел «знань». Директор гімназії Людмила Шиян привітала всіх присутніх зі святом, вручила нагороди школярам за перемогу у мовно-літературних конкурсах, турнірах, спортивних змаганнях. Окрасою заходу стали виступи учасників зразкового танцювального ансамблю «Барвінок» та юних вокалістів. Окрім того, в цей день у гімназії відбувся благодійний ярмарок, на якому вдалося отримати значну суму - 8437.50 грн.


Краса і багатство української мови
З 6 по 10 листопада у початковій школі проходив Тиждень української писемності та мови. Розпочався він виставкою малюнків «Мованаша – серце наше» і створенням стінгазети «Подорож країною мовознавства».

Найрізноманітніші заходи тривали упродовж цих днів. Це і вікторини, історичні круїзи, патріотичні квести, години мовознавства, інформаційні хвилинки, а також цікаві ранкові зустрічі про скарби рідного слова. Метою усіх проведених заходів було донести до учнів красу і багатство української мови, збагатити словниковий запас, виховувати любов до мови і її необхідність у нашому житті.

Ми – УКРАЇНЦІ! Там, де живе рідна мова, живе і народ.
Розмовляймо рідною українською мовою!
Ми це можемо, погляньте сюди…
"Кришталь моєї мови дорогої"
Вітаємо переможців!!!

7 листопада відбулася мовознавча гра «Кришталь моєї мови дорогої» між командами 6-х та 7-х класів, приурочена Дню української мови та писемності,яку провів Микола Степанюк.Найерудованішою та суперкреативною виявилася команда 6-А класу у складіПопкової Єлизавети (капітана команди), Шевчук Анастасії, Касьян Оксани, Гайневич Маши, Бучака Антонія, Гонтар Евеліни, Лопоши Вікторії, Лютяниці Аніти, Бадзюнь Єлизавети та Приступи Анастасії.

Вітаємо переможців!!!
Розділяємо їх радість!!!

Нововолинська гімназія. "Кришталь моєї мови дорогої" Мовознавча гра.
Керівник секції «Українська мова»наукового товариства «Інтелект»М.І. Степанюк


СЛАВА Захисникам УКРАЇНИ!

Із метою національно-патріотичного виховання 12.10.2017 року у Нововолинській гімназії відбувся виховний захід під гаслом «Народ мій є, народ мій завжди буде…», приурочений святу Покрови, Дню захисника України та українського козацтва.

На зустріч із гімназистами завітали: Якубчак Степан Михайлович – воїн УПА, член Нововолинського братства вояків ОУН-УПА ім. Клима Савура; Демчук Володимир Вікторович – голова громадської організації «Незламні нововолинці», батько загиблого кіборга Демчука Вадима, учня Нововолинської гімназії (ЗОШ№8); Волохатий Олександр Васильович – воїн АТО.

Вкотре учні мали можливість переконатися, що складною була доля нашої держави. По ній топталися орди татар, пазурами роздирали її тіло ляхи і москалі, над нею свистіли гостродзьобі стріли, чорною смертю дихали гармати, вирували нескінченні битви за її честь і свободу.

Шлях України позначений високими степовими могилами, руїнами та втратою найдорожчих людей. І сьогодні до нас знову повернулася війна. Цього разу вона прийшла не із заходу, а зі сходу… Усі присутні на заході вшанували пам’ять героїв – УПА, Небесної Сотні та бійців, що загинули у зоні проведення АТО, хвилиною мовчання. Сподіваємося, що подвиг земляків – воїнів УПА, АТО буде вписаний на сторінки нашої історії і надихатиме молоде покоління на вчинки заради майбутнього своїх дітей.

Перегляньте ці світлини...


Мій рідний край – Україна!

А що для Вас означає Україна? Яка ж вона?

Бодля нас, учнів 4-А класу – цеяскрава палітра фарб, за допомогою якої ми передали свою любов, тепло до рідної землі, вдячність захисникам і надію на краще майбутнє. Саме сьогодні з нашого кабінету линули українські пісні, співаючи які, маленькі художники творили свої світлини…

Переглядайте, радійте разом з нами…


Засідання ради школи

Учні.. Батьки… Вчителі…

Без цих трьох складових неможливо уявити школу. Діти отримують знання, дізнаються про досягнення науки, техніки, мистецтва,опановують закони моралі та життя в суспільстві, навчаються цінувати життя і здоров’я. Вчителі у своїй практиці використовують сучасні форми, методи роботи, запроваджують інноваційні технології, щоб школярі отримали знання. Батьки звертаються до педагогів за підтримкою щодо навчання та виховання своїх дітей. Без співпраці, взаєморозуміння між учнівським, педагогічним та батьківським колективами неможлива ефективна робота закладу.
Тому днями вНововолинській гімназії відбулося засідання ради школи за участю (пропорційно) усіх учасників навчально-виховного процесу.


ЗУСТРІЧ ІЗ ВОЛИНСЬКОЮ ПОЕТЕСОЮ – НІНОЮ ГОРИК

5 жовтня учні 6-Б та 7-Б класу відвідали Нововолинську міську бібліотеку для дітей та зустрілися з Ніною Горик, поетесою, волинянкою, членом Національної спілки письменників України, лауреатом літературно-мистецької премії імені Марка Вовчка, літературної премії «Благовіст», обласної освітянської премії імені Лесі Українки, заслуженим учителем України, та членами літературно-мистецької вітальні «Мамина криниця».

На заході учні мали можливість послухати вірші Ніни Горик, які ввійшли до її збірок: «Волинь моя, воле…», «Територія слова», «На ниточці родоводу», «Як у картоплі народилися картоплята»; пісню у виконанні Олександра Каліщука, яку почесний громадянин міста Нововолинська, композитор, написав на слова Ніни Горик; придбати книги з автографом та сфотографуватися на згадку з автором.


ОСІННІ ДИВОВИЖІ

Нині осінь нас чарує,
Неповторна, чарівна,
Різні барви нам дарує
І дивує нас вона.

Щорічно в нашій гімназії проводиться виставка дитячих доробок з овочів, фруктів, квітів та листя «Дари осені» і кожного року вражають фантазія, талант та майстерність виконання робіт! Учні 1-11 класів з ентузіазмом взялися за створення свого маленького шедевру виявивши творчі здібності та чудовий смак. Це - свята природи, її величі, краси, неповторності, вишуканості, ніжності, а також фантазії дітей.

Всі роботи, котрі були представлені на виставці, заслуговують похвали та
подяки від школи за участь у виставці! МОЛОДЦІ! Чекаємо на такі ж чарівні роботи в наступному році!
Переглядайте ці чудові світлини…


Зустріч з КНИГОЮ

27 вересня 2017 року, учні 5-А класу відвідали міську бібліотеку для дітей.День відкритих дверейпокликав їх до казкової країниМудрагелії, де живуть тільки розумники, які все добре знають і вміють. Життя в цій країні незвичайне і цікаве, а потрапити до неї допомогли добрі друзі-книги. На всі наші«Що? Де? Коли?»– розумні книги відповідь дадуть завжди.

Перегляньте ці світлини…Тетяна Малєва, класний керівник 5-А класу


Прапор з АТО

22 вересня в нашій гімназії надзвичайна подія!
Нам передали СИМВОЛ ПЕРЕМОГИ!

Тато Даші Мазурик, учениці 6-Б класу, військовослужбовець реактивної батареї 14 механізованої бригади, нині виконує захисну місію в АТО, передав колективу гімназії прапор України. Особливість цього знамена в тому, що розписане та розмальоване було воїнами там, на сході, там під пострілами, там під «градами»…

«Від особового складу 1-ї реактивної батареї та особисто від мене, прийміть цей символ перемоги та відваги!» - Роман Мазурик.

У відповідь, заступник директора гімназії Світлана Гапонюк подякувала шестикласниці Дар'ї Мазурик та випускнику гімназії (в минулому) Роману Мазурику й побажала нашим захисникам впевненої перемоги, щасливого повернення до рідного дому, а всім нам миру. Звертаючись до гімназистів, отримала згоду на те, що ми й надалі будемо проводити благодійні акції в підтримку наших воїнів котрі в АТО.

Перегляньте цісвітлини символічної передачі прапора...

СЛАВА УКРАЇНІ!


Зустріч з письменниками

У п’ятницю 15 вересня учні 9 класу відвідали міську бібліотеку де відбувся важливий захід, а саме зустріч з місцевими письменниками Ярославом Грицем та Світланою Журою. Митці зачитали уривки з деяких своїх цікавих робіт, розповіли про те, що їх надихає до творчості. Дев’ятикласники почули про сокровенне, про те як це стати поетом, хто ж буде першим читачем. Непомітно й незабутньо промайнула кількагодинна зустріч, а на завершення подаровано декілька примірників своїх збірок.

Чудова зустріч– чудові світлини… Переглядайте.


Увага! Діти на дорозі!

Щороку у вересні в Нововолинській гімназії проводиться місячник «Увага! Діти на дорозі!», головною метою якого є збереження життя та здоров’я дітей.

Щоб нагадати дітям правила дорожнього руху, призабуті за літній період, педагог-організатор із учнями 6-А класу провела інформаційну хвилинку «Абетка доріг» та вікторину «Світлофор» для учнів початкових класів. А учениця 9 класу Марія Шишко намалювала плакат «Увага! Діти на дорозі!».

А нацих світлинах ви можете побачити як це відбувалося…


Перше вересня
2017/2018 навчального року

1 вересня наша гімназія, святковою лінійкою розпочала новий навчальний рік. Чудовий ранок і прекрасний настрій створили атмосферу радості усім присутнім на цьому святі.
Перегляньте цей фотоальбом.


Україна – європейська держава

1 вересня, для учнів 5-А класу, гостинно відчинила двері шкільна бібліотека, де ми провели перший урок «Україна – європейська держава», куди запросили і батьків. Ми щасливі, що народилися на чудовій, багатій, мальовничій землі – у нашій Україні. Тут жили наші діди й прадіди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського.

Україна не тільки задекларувала свою незалежність, вона домоглася дипломатичного визнання на міжнароднійарені. Вона переконала світову громадськість у важливості свого державницького існування як запоруки стабільності в Європі.

Класний керівник 5- А класу Тетяна Малєва, бібліотекар гімназії Зоя Парчук

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.