2019/2020 навчальний рік.
Найважливіше!


ВИПУСКНИЙ карантинний – 2020

20 липня в нашій школі було незвично гамірно, сюди прийшли, чи не в останнє, випускники 2020.

Вони зростали, сили набирались. Для того, щоб полинуть від Землі. В світи нові, над хмари піднялися, Як вчили їх батьки і вчителі.

В актовій залі зібралися одинадцятикласники, яким випало найважче випробування дистанційного завершення навчання та незвичного ЗНО. А цього дня отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти й перетворилися на випускників. Шкода, що вони не відчули святкової атмосфери дійства через карантинні заходи щодо запобігання поширенню хвороби COVID-19. Перегляньте ці світлини...
Міська влада та освітяни Нововолинська вітають одинадцятикласників та бажають успіхів на їхньому подальшому життєвому шляху!

Вишиванка це - національна святиня, символ єднання українського народу, матусин оберіг, що символізує і несе в собі духовність, високу мудрість традицій багатьох поколінь, породжує патріотизм в серці кожного із нас. Тож нехай сьогодні вона різними барвами майорить по цілому світу.
День вишиванки 2020
З Днем вишиванки, Україно!

21 травня – Всесвітній день вишиванки, день чистої української краси.
Так повелося, що завжди, коли нам добре та гарно, ми вдягаємо те, що для нас більше,ніж просто одяг, – наші вишиванки.Учні 5-А класу Нововолинського ліцею №8 та їхні родини теж дуже люблять це вбрання і одягають при кожній нагоді.
Нововолинський ліцей №8. "ВИШИВАНКИ 5-А кл."

ДЕНЬ працівників ОСВІТИ - 2019

4 жовтня ліцей наповнився щирими усмішками, аплодисментами та привітаннями від учнів, колег, батьків./Files/images/pedagogi/Гол. фото вітання.jpg
Актову залу заполонила святкова атмосфера щастя й радощів.
У подарунок вчителі отримали чудовий концерт зірочок нашої сцени.
Величезне ДЯКУЄМО та ще раз Зі СВЯТОМ!!!
Перегляньте чудові світлини.

Нововолинський ліцей №8. Учителям ліцею. #ВІТАЄМО


Завершення другого, регіонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року ‒ 2020»
в номінації «Початкова освіта»

Випадкових людей у школі немає. Вони там просто не затримуються. Працюють лише ті, хто віддає себе до останку, хто не мислить іншого життя, окрім як у школі. Саме це довели учасники другого, регіонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року ‒ 2020» в номінації «Початкова освіта».

Лауреатом конкурсу стала Інна Олександрівна Книжатко, Нововолинський ліцей № 8 Нововолинської міської ради.
ВІТАЄМО! ВІТАЄМО! ВІТАЄМО!

У Нововолинському ліцеї №8 відбувся
шкільний конкурс читців творів Лесі Українки

Днями у Нововолинському ліцеї №8 з нагоди 149 річниці від дня народження Лесі Українки, Міжнародного дня рідної мови серед учнів 1-4 класів відбувся шкільний конкурс читців творів Лесі Українки, з метою опанування багатством української мови та літератури, популяризації творчої спадщини поетеси, виявлення, підтримки обдарованих дітей та патріотичного виховання молодших школярів.

Юні декламатори Олександр Кващенко, учень 1-А класу, Назарій Матрепула, учень 1-А класу, Катерина Климович, учениця 2-А класу, Анна Малиновська, учениця 2-Б класу, Анна Напора, учениця 2-Б класу, Марія Цісар, учениця 3-А класу, Ірина Миронюк, учениця 3-Б класу, Дарина Павловська, учениця 3-В класу, Марія Рубчук, учениця 4-А класу, Анна Крилова, учениця 4-А класу, Олена Гапонюк, учениця 4-Б класу, виявили високий рівень виконавської майстерності, намагалися розкрити творчий задум під час читання поезії Лесі Українки.

Віримо, що ім'я поетеси та її творчість будуть живим вогником жевріти у серцях наших дітей. Вітаємо переможця – Анну Крилову, ученицю 4-Б класу, та учасників конкурсу, бажаємо вам, юні поціновувачі творчості Лесі Українки, нових перемог та творчого злету!

Катерина Климович – учасниця конкурсу читців творів Лесі Українки.
Пройдуть роки, десятиліття, століття,
а Лесине слово житиме вічно...

На старті 2019/2020 навчальний рік.
День знань, квести, флешмоби у Нововолинському ліцеї №8

2 вересня дружня шкільна родина зібралася на подвір’ї, щоб цікаво та весело розпочати новий 2019/2020 навчальний рік. Окрім традиційної лінійки (15 хв.), діти мали можливість узяти участь у флешмобах, квестах, іграх; продемонструвати свої знання та вміння з математики, історії, української, англійської та німецької мов, географії, мистецтва, фізкультури та хореографії. Учнів 1, 9 та 11 класів дзвінок покликав на перший урок.

Ось як це було – Старт в новий навчальний рік

Квест «День ЗНАНЬ – 2019»

Нововолинський ліцей № 8 День ЗНАНЬ 19 Квест


/Files/images/лінійка 02.09.2019.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.