ЛАСКАВО ПРОСИМО!

/Files/images/ГІМНАЗІЯ - КАНІКУЛИ.jpg Наша адреса: 45400 м.Нововолинськ
вул. Кауркова, 4 А, тел. 03344 4-92-09
e-mail: novgimnasium@ukr.net, або nogish@ukr.net
знайти нас на КАРТАХ GOOGLE - ТУТ...

Раді вітати Вас на сайті
нашої ГІМНАЗІЇ!

150 000 переглядів на 01.08.2017 р.


Другий тренінг Всеукраїнського навчально-практичного курсу
«Школа – територія прав людини»

/Files/photogallery/1954/1ф (6).jpg З 7 по 10 червня 2017 року в Освітньому Домі прав людини в Чернігові відбувся Другий тренінг для команд шкіл-учасниць Всеукраїнського навчально-практичного курсу «Школа – територія прав людини», що реалізується Українською Гельсінською спілкою з прав людини в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» за підтримки Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Права людини в дії» який провели для нас Олександра Козорог та Андрій Кінаш./Files/photogallery/1954/ф (8).jpg За 4 дні ми, розширили свої знання щодо прав людини, вчились ідентифікувати права людини у шкільному середовищі та випадки їх порушення, планувати ефективне залучення усіх учасників навчально-виховного процесу до створення умов реалізації цих прав у школі. Говорили про права дитини, забезпечення реалізації та їх захист з найкращими знавцями цього питання – Координатором Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», керівником освітнього відділу УГСПЛ Сергієм Буровим та суддею-практиком Павлом Пархоменком.
Дуже цікавою була зустріч з Оленою Бондаренко, співголовою громадського об'єднання «Батьки SOS», яка розповіла проте, які
повноваження мають батьківські комітети і де межі їх повноважень, як фінансуються навчальні за клади та як формувати фінансові /Files/photogallery/1954/ф (5).jpg потреби школи?
Ми аналізували свої ідентичності, оцінювали небезпеку дискримінації, шукали виходи з конфліктних ситуацій разом з відомою експерткою з цих питаньYana Salakhova.

Перегляньте кілька цікавих світлин…

ГІМНАЗІЄ,
прощавай...

/Files/photogallery/1953/17 р. випуск (15).jpg/Files/photogallery/1953/17 р. випуск (1).jpg 27 червня, 23 випускники отримали атестати "зрілості" та покинули стіни рідної гімназії. Посмішки і сльози, радість і сум супроводжували цього вечора всіх присутніх. Свято продовжувалося на центральній площі міста, а там троє наших медалістів отримали почесні нагороди. Щасти Вам, соколята...

Перегляньте ці чудові світлини...

ШКОЛА-ТЕРИТОРІЯ ПРАВ ЛЮДИНИ
ДВА ДНІ ПЛІДНОЇ РОБОТИ КОМАНДИ ПРОГРАМИ «РОЗУМІЄМО ПРАВА ЛЮДИНИ»
В МІСТІ НОВОВОЛИНСЬКУ (15-16.06.2017)

/Files/photogallery/1951/права люд (1).jpg/Files/photogallery/1951/права люд (9).jpg Наша гімназія продовжує робити кроки по створенню
ШКОЛИ-ТЕРИТОРІЇ ПРАВ ЛЮДИНИ.
Даний курс дає можливість розпочати активну діяльність щодо створення атмосфери поваги до прав людини в навчальних закладах, здійснювати шкільну політику відповідно до стандартів прав людини. Учні, батьки, педагоги, адміністрація працювали як єдине ціле. Розуміння змін стало тим рушієм, який дає надію на те, що вони відбудуться.

/Files/photogallery/1951/права люд (13).jpg Тренінг вдався на славу, а самі учасники тренінгу, що Не бояться ГОВОРИТИ, потрапили в середовище живої дискусії, озвучено багато гострих питань про шкільне середовище та мала місце чесна реакція на них.
Це – вражає. Емоції зашкалювали!!!
Нововолинська гімназія взяла участь у навчально–практичному курсі «Школа-територія прав людини»


/Files/images/НАКАЗ!.jpg На виконання Інструкції про організацію та діяльність гімназії, Статуту гімназії, згідно з результатами річного оцінювання та конкурсного випробування учнів до п’ятих класів зараховано: …
Ознайомитися з НАКАЗОМ № 20-РУ повністю

/Files/images/uchn/Нов.гімназія Золот.10.jpg

За результатами навчальних досягнень учнів 7-10 класів
річного оцінювання за 2016/2017 навчальний рік
визначено «ЗОЛОТУ ДЕСЯТКУ» найкращих гімназистів

Переглянути рейтингову таблицю...

Welcome back to all are friends!!!!

Розпочалося довгоочікуване літо – пора відпочинку, нових знайомств і пригод, пора яскравих вражень і пора творчості. А разом з початком літа /Files/photogallery/1949/-17 Fun Blast (27).jpg розпочав свою діяльність другий рік поспіль табір “FunBlast”. Мета якого покращити знання з англійської мови, знайти нових друзів та знайти шляхи, які допомагають зберегти нашу планету. /Files/photogallery/1949/-17 Fun Blast (5).jpg Щодня на нас чекають інтелектуальні завдання, вражаючі дослідження, ігри на свіжому повітрі, майстер класи та багато іншого…

Тому вперед до яскравих вражень у таборі “FunBlast”.
Please see these very beautiful photos …
Нововолинська гімназія табір Funblast-17

Ой що ж ми по Львову находились…

/Files/photogallery/1952/5-ті Львів (10).jpg/Files/photogallery/1952/5-ті Львів (8).jpg Львів – величний і особливий. У цьому переконалися ми, учні 5-х класів, коли побували там на екскурсії в червні 2017 року. Величні церкви, вишукані будівлі, усміхнені люди – усе це вразило нас. А ще ми відвідали кав’ярню, що на висоті 298 м над рівнем моря (там веслували машиною, яка хиталася, як пароплав на воді), спустилися в підземелля Домініканського собору, де відчули дух подій минувшини.

Звісно, шоколадна та карамельна майстерні здивували нас найбільше. Велике колесо, по якому лився шоколад, майстер-клас з виготовлення карамельних цукерок – неймовірні враження.

Наша поїздка до Львова була цікавою та яскравою, а головним було навіть не те, що ми побачили, а що відчули – дружні стосунки, ввічливе спілкування, дух /Files/photogallery/1952/5-ті Львів (29).jpg єдиного колективу. Це – прекрасно!

Схожі враження чекають на вас під час перегляду цих світлин
Марія Гайневич, 5-А клас
Анастасія Присяжнюк, 5-Б клас

"КАПІТОШКА" - SUPER!!!

"А у нас в таборі... А ми в таборі... А сьогодні в таборі..."/Files/photogallery/1948/3-А Капітошка-17 (9).jpg Щоднини учні 3-А класу лишень вихваляються про те як було весело і цікаво в пришкільному таборі "Капітошка".
День розпочинається не нудною зарядкою, а цікавою руханкою, де кожен може проявити та уявити себе найкращим спортсменом, затим усі
/Files/photogallery/1948/3-А Капітошка-17 (23).jpg дружно "штурмують" їдальню, адже там смачнющі сніданки. А поті-і-ім цілісінький день: Не доженеш!., А я знаю.., Бачиш як вмію!., Мій малюнок найкращий.

Гуде, кипить, ворушиться, стрибає, повзає, "Дай пас.." лунає.
Все це наш, чудовий і прекрасний табір "Капітошка".
Перегляньте ці чудові світлини...

А ми КЛАСНО розпочали канікули!!!

Літні канікули – найцікавіша пора. Саме це стверджують учителі: Марина Поплавська та Ірина Войтович, адже їхніх третьокласників чекала весела подорож до/Files/photogallery/1946/1 3-ті в Луцьку.jpg одного з найдревніших міст України. Мандрівка розпочалася із Луцького замку, де столітні мури розповіли про таємниці минулого. /Files/photogallery/1946/3-ті в Луцьку (14).jpg Жахливі наслідки вогня-ворога учні побачили відвідавши музей пожежної частини. А далі було найцікавіше! Понад 300 цікавих, екзотичних представників фауни чекали на нас у Луцькому міському зоопарку.

Луцьк – це фантастичне місто, в якому хочеться побувати й безмежно хочеться повернутися знову…
Перегляньте ці світлини…

1-А побували в Луцьку/Files/images/1-a_vlasyuk_o/екск. в Луцьк (2).jpg

/Files/images/1-a_vlasyuk_o/екск. в Луцьк (1).jpg Ось ми класом поїхали на екскурсію до міста Луцька.Там завітали до іграшкової фабрики «Тигрес».
Такої кількості іграшок ви не побачите більше ніде. Учні 1-А класу дізналися який шлях долають забавки доки попадуть нам у руки.
/Files/images/1-a_vlasyuk_o/екск. в Луцьк (3).jpg
А ще ми побували у місцевому зоопарку.
Поїздка вдалася на славу!


Останній Дзвоник – 2017

26 травня Останній Дзвоник пролунав у всіх школах нашого міста. Цього дня міський голова Віктор Сапожніков привітав педагогів, школярів та батьків гімназії. /Files/photogallery/1945/2017 Ост.Дз (14).jpg/Files/photogallery/1945/2017 Ост.Дз (8).jpg В нашому закладі навчальний рік завершує більше 600 школярів, з яких 23 – одинадцятикласники і 41 дев’ятикласник. Керівник міста висловив повагу освітянам за вагомі досягнення в галузі, що засвідчені численними нагородами і перемогами особистими та їх вихованців. Трьом гімназистам вручені путівки на літній відпочинок в «Артек-Буковель».

Перегляньте кілька прекрасних світлин чудового свята.

У школах Нововолинська пролунав останній дзвоник


ДЯКУЄМО Вам, найкращі вчителі!

/Files/images/pedagogi/Луцьк відзнач.Вч (2).jpg Дуже приємно, що нелегку працю вчителя поважають і цінують. 18 травня у м.Луцьку відбулося урочисте нагородження учасників та переможців ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу Вчитель року – 2017 у номінації Початкова школа, Музичне мистецтво, Інформатика, Біологія.
Місто Нововолинськ представили такі педагоги:/Files/images/pedagogi/Луцьк відзнач.Вч (3).jpg
1. Марина Поплавська, вчитель початкових класів Нововолинської гімназії;
2. Оксана Чапюк, учитель музичного мистецтва Нововолинської гімназії;
3. Тетяна Пучковська, учитель інформатики ЗОШ №2;
4. Оксана Кас’ян, учитель біології ЗОШ №3.

/Files/images/pedagogi/Луцьк відзнач.Вч (4).jpg/Files/images/pedagogi/Луцьк відзнач.Вч (5).jpg Вітаємо переможців і гордимося тим, що саме наші колеги стали призерами цього престижного конкурсу здобувши ІІІ місця в номінаціях: «Початкова школа» та «Музичне мистецтво».

/Files/images/pedagogi/Луцьк відзнач.Вч (6).jpg ТАК тримати!!! Нових творчих злетів…/Files/images/pedagogi/Луцьк відзнач.Вч (1).jpg

Прощавай 1 клас!

/Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/прощавай 1 кл (1).jpg/Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/прощавай 1 кл (2).jpg Через декілька днів закінчиться перший навчальний рік для наших маленьких школяриків. Для багатьох це був вдалий рік, для інших складний, але для всіх однаково цікавий. Траплялися і успіхи, і невдачі, проте радісних подій було набагато більше.

18 травня учні 1-Б класу влаштували неймовірний концерт, де вони гордо розповідали про свої досягнення та результати у навчання. Красиві, талановиті, обдаровані діти зривали бурні аплодисменти залу. Хтось весело усміхався, а у когось /Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/прощавай 1 кл (3).jpg/Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/прощавай 1 кл (4).jpg виступали сльози щастя.

Попереду ще чимало пригод чекають на учнів у їхньому шкільному житті. Бажаємо усім гарного відпочинку
і незабаром ми зустрічатимемо сміливих другокласників.


Джура – 2017
Міський етап всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура»)

/Files/photogallery/1941/джур (4).jpg 03-04 травня в нашому славному Нововолинську відбувся І (міський) етап гри «Джура». Прохолодний ранок середи зібрав 9 роїв зі всіх /Files/photogallery/1941/джур (34).jpg шкіл, що приступили до випробувань за умовами цієї надважливої та дуже цікавої військово-патріотичної гри. Всі вісім козачат нашого рою «Нащадки козаків» старалися з усіх сил і, здалося, що перемога в наших руках, але останнє випробування «Пластун» розставило всі крапки над «і», втішаємося третім місцем. ІІ місце неочікувано здобули учні 7-ї школи, а перемога за роєм ЗОШ №2. Вітаємо вас, наші суперники, бажаємо успіхів під час змагань ІІ (обласного) етапу гри.

Перегляньте ці світлини, пориньте у світ змагань…
"Сокіл" ("Джура") - козацьку гру вперше провели у Нововолинську

Школа - територія прав людини

Установчий тренінг нового циклу проекту проходив з 25 по 29 березня в Освітньому домі прав людини в Чернігові. Цього разу до участі в проекті були відібрані 6 шкіл, які рішуче заявили про готовність до змін, орієнтованих на демократичні цінності і права людини./Files/images/pedagogi/наші в Чернігові (1).jpg

До представників шкіл-учасниць активно долучилася і команда нашої гімназії у складі Людмили Шияндиректора, Світлани Гапонюкзаступника директора, учителя української мови та літератури, Ірини Дмитруксоціального педагога, педагога-організатора та Світлани Хахулипредставника батьківської громадськості. Вони активно взяли участь у тренінгах для шістьох команд-учасниць курсу «Школа - територія прав людини» організованого програмою USAID «Права людини в дії», яка впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» та за підтримки офісу Уповноваженого Верховної ради України з прав людини щодо підходу до організації /Files/images/pedagogi/наші в Чернігові (2).jpg/Files/images/pedagogi/на тренінгу.jpgнавчально-виховного процесу в школі, орієнтованому на права людини та демократичні цінності.

І це ще не все, адже в процесі реалізації курсу з БЕРЕЗНЯ по ГРУДЕНЬ 2017 року шкільні команди-учасниці зможуть:

• взяти участь в тренінгах для представників команд-учасниць курсу щодо підходу до організації навчально-виховного процесу в школі, орієнтованому на права людини та демократичні цінності;/Files/images/pedagogi/наші в Чернігові (4).jpg
• здійснити самооцінку свого навчального закладу щодо відповідності організації навчально-виховного процесу стандартам прав людини за методологією, розробленою програмою «Розуміємо права людини» та отримати рекомендації від експертів програми щодо покращення потенціалів закладу;
• отримати консультації експертів під час дистанційних сесій;
• організувати та провести за допомогою тренерів та експертів курсу заходи на рівні шкільної громади для педагогів, активних батьків, активістів учнівського самоврядування;
/Files/images/pedagogi/наші в Чернігові (3).jpg
• взяти участь у підсумковій конференції проекту під час якої відбудеться обмін досвідом і планування подальшої діяльності мережі «Школа – територія прав людини»

Курс «Школа територія прав людини» дає можливість розпочати активну діяльність щодо створення атмосфери поваги до прав людини в навчальних закладах, здійснювати шкільну політику відповідно до стандартів прав людини, удосконалити процедури прийняття рішень, побудувати дієве шкільне самоврядування, фахово викладати спеціальні курси, знайти однодумців, стати частиною команди «Школи – території прав людини» та багато іншого.

Українська Гельсінська Спілка з прав людини в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» за сприяння /Files/images/Гельсінська спілка - лого.jpg Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини оголошує Всеукраїнський конкурс навчально-методичних розробок з прав людини (уроків та виховних заходів). Дедлайн - 17:00, 30 вересня 2017 року.

Українська Гельсінська Спілка з прав людини, в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» та за сприяння Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, оголошує Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності».
Дедлайн - 17:00, 30 вересня 2017 року.


«ДИТИНСТВА ВЕСЕЛКОВИЙ СВІТ»

/Files/photogallery/1937/Зв.Х.С (1).JPG 17 березня гімназисти, вчителі, батьки та прихильники нашої школи побували на чудовому дійстві таланту й мистецтва, радощів і щастя, творчому звіті Нововолинської гімназії «Дитинства веселковий світ».

Різноманітна та надзвичайно насичена програма концерту не залишила байдужими нікого з присутніх у переповненому залі Нововолинського ЦДЮТ.
Переглянувши ці світлини Ви отримаєте масу задоволення, поринувши разом з нами в прекрасний світ дитинства.
Нововолинська гімназія 2017 Звітний концерт 17 березня


«Вже скільки закривавлених століть
Тебе Вкраїно, імені лишали…
Тож встаньмо, браття, в цю урочу мить:
Внесімо прапор вільної Держави!»
Міський огляд-конкурс груп прапороносців учнівських організацій шкіл «Наш стяг – пшениця у степах, під голубим склепінням неба»

/Files/photogallery/1929/огляд-конкурс (9).JPG/Files/photogallery/1929/огляд-конкурс (21).JPG 24 лютого відбувся традиційний огляд-конкурс груп прапороносців шкіл нашого міста. Цю подію було присвячено пам’яті героям «Небесної сотні», згадано як гордо розвівалося синьо-жовте знамено на Майдані під час Революції Гідності, промовляючи всьому світу: «Є у світі Україна».
До участі в конкурсі зголосились 9 груп з усіх шкіл, а передувала цьому копітка підготовка. Група прапороносців нашої гімназії, в нелегкій боротьбі посіла ІІІ місце. Могли краще? Так, але ж і суперники були достойні.

Вітаємо! Світлини огляду-конкурсу ТУТ…

семінар-практикум
"Сучасний погляд на потреби готовності дитини до школи"

/Files/photogallery/1925/семінар ДНЗ (12).jpg/Files/photogallery/1925/семінар ДНЗ (9).jpg 30 січня за ініціативи міського методичного кабінету, управління освіти на базі гімназії (директор Людмила Шиян) відбувся семінар-практикум керівників ДНЗ, вихователів-методистів "Сучасний погляд на потреби готовності дитини до школи". Програма семінару...

/Files/photogallery/1925/семінар ДНЗ (3).jpg Учасники семінару відвідали уроки учителів гімназії Оксани Власюк, Інни Книжатко, Ірини Войтович, Юлії Парчук, які працюють за науково-педагогічним проектом "Інтелект України".

Світлини семінару ТУТ…


Навчаються майбутні захисники

/Files/photogallery/1895/ВК розборка АК (8).jpg 22 листопада для юнаків 11 класу були проведені практичні заняття з вогневої підготовки предмета Захист Вітчизни. Саме у військкоматі є сьогодні макети масо габаритні автомата Калашнікова на вивчення будови якого й потрібна певна кількість часу. Тому й /Files/photogallery/1895/ВК розборка АК (6).jpg були скомпоновані уроки ЗВ таким чином, що б старшокласники змогли відчути вагу реального автомата, потужність його пружин, більш досконало опанувати призначення всіх частин і механізмів даного виду, звичайно ж неодноразово розібрати й зібрати АК. Було і здивування вагою, і подерті пальці, і гордість – А у мене вийшло найшвидше!

Кілька світлин практичних занять ТУТ…

«Незламні герої» - презентації книги

/Files/photogallery/1891/през.кн. Незлам.герої (9).JPG 16 листопада, учні 10 класу побували в центральній бібліотеці нашого міста на презентації книги «Незламні герої». Зі слів Світлани Кухарук, директора ЦБС, ставало зрозумілим, що йде справжня війна, прості люди стають героями і гинуть найкращі. Виступали родичі /Files/photogallery/1891/през.кн. Незлам.герої (15).JPG про яких пишеться на сторінках книги, майор Кондисюк розповів про побратимів. Присутні ознайомилися з презентацією про це видання та переглянули кілька важливих відео-роликів, що заставляють нас задуматися, щодо сенсу сьогодення, зокрема АТО.

Світлини презентації ТУТ…

Мистецтво надає крила і підносить далеко, далеко…

/Files/images/uchn/Шишко виставка.JPG

/Files/images/uchn/Шишко виставка 1.JPG/Files/images/uchn/Шишко виставка 2.JPG Нещодавно, на мистецькому крилі нашої гімназії, відкрила свою експозицію учениця 8-А класу Марія Шишко. Запрошуємо Вас завітати на виставку та поринути в світ прекрасного. Там Ви зустрінете замріяного котика, загадкові квіти для мами та неземні істоти…
Саме краса врятує світ, стверджує Марійка й звертається до нас: «Давайте вчитися відчувати і розуміти прекрасне…», а вона ще не одноразово візьметься за пензлик і подарує нам радість.

/Files/images/uchn/Шишко виставка 4.JPG/Files/images/uchn/Шишко виставка 3.JPG /Files/images/uchn/Шишко виставка 5.JPG


Я вірю в Україну і в свій народ

/Files/photogallery/1874/живопис (9).jpg 26 жовтня в ОЦДЮТ м.Луцьк, відбувся обласний конкурс малюнків на військово-патріотичну тематику «Я вірю в Україну і в свій народ». Цей конкурс проводився уперше. На цей захід прибуло 42 учасники від кожного міста, району нашої Волині. Юні митці брали участь у трьох номінаціях: живопис, графіка і комп’ютерна графіка. Дуже приємно, що в номінації «Живопис» наша учениця 8-А класу Анна Цісар посіла ІІІ місце.

/Files/photogallery/1874/живопис (1).jpg Її композиція/Files/photogallery/1874/живопис (12).jpg
««На решті території без опадів…»
А тут свинцеві зливи і дощі.
Не має ні любові, ані спогадів
Про світле та велике у душі»
ВІТАЄМО…
Перегляньте кілька важливих світлин.

День захисника України

/Files/photogallery/1863/день зах (17).JPG Заради Щастя і свободи /Files/photogallery/1863/день зах (10).JPG
Заради гідності народу
Заради честі України
Вшановуємо синів країни

Напередодні свята Покрови старшокласники нашої гімназії вдруге урочисто відзначили встановлений минулоріч День захисника України, водночас згадуючи славне українське козацтво та вояків УПА. На виховний захід прибули воїни сьогодення, учасники АТО, волонтер та діти війни, що ще пам’ятають справжніх патріотів, героїв Української Повстанської Армії. Душевно звучали вірші та пісні у виконанні гімназистів, проникливо говорили почесні гості, а сам захід надовго залишиться в душах школярів, адже дуже переконливо звучало наприкінці:
«СЛАВА УКРАЇНІ – ГЕРОЯМ СЛАВА»

/Files/photogallery/1863/день зах (23).JPG Героям, Боже, вбережи життя /Files/photogallery/1863/день зах (25).JPG
Хай всі живі вертаються додому
Ніяка, щоб не плакала сім’я
І всі вклонялись отчому порогу.

Перегляньте цей важливий фотоальбом…


Про всі попередні події ви можете дізнатись відвідавши АРХІВ ПОДІЙ


Наша адреса: 45400 м. Нововолинськ
вул. Кауркова, 4 А, тел. 03344 4-92-09
e-mail: novgimnasium@ukr.net, або nogish@ukr.net

Дякуємо School Champion за наш сайт!

/Files/images/гімназія на карті міста.jpg/Files/images/Новік.jpg

Наша ГІМНАЗІЯ на мапі міста ...перегляньте... Нововолинськ із висоти пташиного польоту

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.