ЛАСКАВО ПРОСИМО!

/Files/images/Головн.мал. Гімназія.jpg Наша адреса: 45400 м.Нововолинськ
вул. Кауркова, 4 А, тел. 03344 4-92-09
e-mail: novgimnasium@ukr.net , або nogish@ukr.net
знайти нас на КАРТАХ GOOGLE - ТУТ...

Раді вітати Вас на сайті
нашої ГІМНАЗІЇ!

150 000 переглядів на 01.08.2017 р.


Літературна студія
«Гроно калинове»

Любий читачу, познайомся з поетичним світом Людмили Шиян. ЇЇ ліричну героїню надихає краса столітніх сосон, зворушує крик журавлиних ключів восени, хвилює сенс людського життя, його швидкоплинність.
Прочитай – і, я переконаний, ти з нетерпінням чекатимеш нових поетичних мініатюр від авторки.
Столітні сосни все ще стоять край дороги,
Розкішними лапами в землю впираються.
Ночами чути їх тихий старечий стогін,
Риплять і за вітром вони гойдаються.
У їхньому вітті сови знаходять притулок,
Сердиті сичі зупиняються, щоб покричати,
І птаство мале шукає в гіллі порятунок –

А сосни стоять, продовжують тихо зітхати.
Здається, століття майнуло, як птах, пролетіло
І ніби недавно були молодими, стрункими,
Та потихеньку життя в деревинах зітліло,
І запахи хвої не є вже такими п’янкими.
Щоразу милуюся вами, дерева величні!
Не стогін я чую, а пісню, що лине за вітром,
Ви надихнули мене на рядки поетичні,
Що стали творчим початком, світлом!
Чумацький Шлях… Мільярди зірок…
Яке мізерне людське життя!
Лише вперед ти маєш квиток,
Назад вже немає тобі вороття.
Життя прожити – не полем іти,
Навколо нас – буремний світ.
Живи розмірено, без суєти,
Нехай на плечі не тисне гніт.
Гніт незакінчених справ, думок,
Які накопичуються, ростуть,
Пересипаються, мов пісок,
Як павуки свої сіті плетуть.
Позбався їх! Ти ж моноліт!
Заверши все, тоді лети.
Сівши у створений зореліт,
Полинь у дивні космічні світи….
Відлітають у вирій, летять журавлі,
В синьому небі кружляють, курличуть.
Осінь тихо бреде по чорній ріллі.
Птахи тужать, мене із собою кличуть.
Змахнула руками – так хочу летіти!
Осінь схопила мене, не пускає.
Від розпачу плачу, боюсь ошаліти,
А ключ над обрієм лине, зникає…
Споглядаючи в небо на сотні зірок,
Задаю запитання: «Хто я?
Чом події життєві неначе пісок?
Де в Галактиці світить моя зоря?
Хто мій ангел-хранитель і поводир?
Як життя це прожити достойно?»
Світ – автобус, я в нім – пасажир.
І квиток треба брати негайно!
Щоб не вигнали, не взяли штраф,
Щоб зійти на своїй зупинці,
Треба жити не як Голіаф,
А творити добро по краплинці.

Турнір Істориків

/Files/images/HISTORY.jpg 03 березня відбувся турнір Юних істориків, учасники турніру продемонстрували творчі здібності, особисту оцінку подіям і фактам, знання історичних постатей, конструктивний підхід до виконання завдань із використанням мультимедійних засобів навчання. В нелегкій боротьбі гімназисти здобули перемогу.
Вітаємо команду юних ІСТОРИКІВ за зайняте І місце у І (міському) етапі турніру в складі:

1. Єлизавета Гладун, 11 клас;
2. Діана Слуцька, 11 клас;
3. Марія Бусько, 10 клас;
4. Катерина Микулич, 10 клас;
5. Максим Вознюк, 9 клас. Учитель Дацюк В.Г.


Таланти гімназії

/Files/photogallery/2024/худ.сам (20).jpg/Files/photogallery/2024/худ.сам (24).jpg 28 лютого наша гімназія запросила всіх небайдужих на творчий звіт художньої самодіяльності. Протягом цієї концертної години, на сцені НЦДЮТ, панувала її величність Мистецтво. Повнісінький зал глядачів щедро дарував оплески нашим прекрасним артистам, аматорам не лишень гімназійного рівня, а й знаним далеко за межами Нововолинська. Особливу радість випромінювали ті, хто вперше продемонстрував свій талант.
/Files/photogallery/2024/худ.сам (16).jpg/Files/photogallery/2024/худ.сам (10).jpgПогляньте на ці світлини…
Наші чудові, прекрасні артисти – ви МОЛОДЦІ…

Нововолинська гімназія дала звітний концерт


28 лютого 2018 року в рамках обласного конкурсу читців творів Т.Г.Шевченка відбувся міський етап.
Максим Воробей, учень 8 класу здобув І місце – ВІТАЄМО!!!

Нововолинська гімназія. Тарас Шевченко ПЕРЕБЕНДЯ, читає Максим Воробей


«У математиці є своя краса, як у живопису та поезії»

/Files/photogallery/2022/матем (6).jpg/Files/photogallery/2022/Математика КЛАС.jpg А учні початкових класів з цим погоджуються. У тижні математики брала участь вся початкова школа.
Було випущено газету, що містила різну математичну інформацію: задачі, загадки, головоломки.

Учні виконували різноманітні композиції з геометричних фігур, де проявили творчість й фантазію. Кожен змагався в розв’язуванні задач на кмітливість, розгадували кросворди й ребуси. Для першачків було проведено конкурс математичних розмальовок. Цікаво пройшли математичні турніри, КВК, подорожі, інформаційні хвилинки, калейдоскопи. Учні вміло використовували кмітливість, ерудицію, здобуті знання на уроках математики.
Про все це тут на світлинах…

Ще один крок до успіху…

/Files/images/1-a_kl_ntelekt_ukrani/Дар.Харів Яцика.jpg/Files/images/1-a_kl_ntelekt_ukrani/Дар.Харів з книжками.jpg 17 лютого Дарину Харів, ученицю 4-А класу, чекала поїздка в м.Луцьк де відзначено її вдалий виступ на обласному рівні та щоб взяти участь в загальнонаціональному етапі XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

…І знову виконання завдань за стислий проміжок часу, грамотність учасника, творча активність…
- «Було дуже цікаво і майже нестрашно, як минулого разу, я познайомилася з учнями інших шкіл …» - весело розповідала Даринка.

На урочистій частині заходу Дарину була відзначено дипломом та презентовані книги, як одній із переможців обласного етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, що проходив у м.Ковелі. Усім присутнім подарували піднесений, світлий і радісний настрій!
Бажаємо перемог та успіхів!
Ми пишаємося тобою!!!

День відкритих дверей КНУКІМ

/Files/photogallery/2021/Д.В.Двер (6).jpg Субота 17 лютого подарувала шістьом гімназистам незабутні враження. Вони, в складі делегації випускників-2018, відвідали Київський національний університет культури і мистецтв на День відкритих дверей. Школярі, що прибули із Волинської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської, Полтавської, Житомирської, Одеської, Кіровоградської, Сумської, Харківської, Черкаської, областей, а також Львова, Кам’янця-Подільського та Запоріжжя одразу поринули у творчу атмосферу вишу. /Files/photogallery/2021/Д.В.Двер (1).jpg У головному холі університету лунала гучна драйвова музика, а щирий сміх було чутно навіть за межами навчального закладу. Потенційних вступників чекала інформативна екскурсія, на яку вони вирушили одразу після смачного сніданку у студентському кафе «Титанік». Кожен інститут, факультет, чи кафедра дивували своєю відкритістю та щирим бажанням бачити кожного в студентських лавах КНУКІМ.

Кульмінацією та найяскравішим моментом Дня відкритих дверей стала зустріч із Михайлом Поплавським. «Ваша доля – у ваших руках. Ви є режисерами свого життя!» /Files/photogallery/2021/Хрещатик 1.jpg наголосив Михайло Поплавський і акцентував увагу молоді на формуванні особистісного іміджу, активності та самопросуванні у соцмережах, творчому самовдосконаленні. Школярі зарядились шаленою енергетикою Дня відкритих дверей і відзначили, що Університет культури – це виш, в якому вони прагнуть навчатись і реалізувати свої мрії, а в майбутньому –/Files/photogallery/2021/кулінар.jpg стати успішними лідерами.
Захопленню всіх присутніх не було меж, коли на сцену вийшла студентка КНУКІМу, а також головна героїня молодіжного телесеріалу «Школа» Ірина Кудашова, яка розповіла про власну творчу реалізацію і яскраве студентське життя в університеті. «Вступайте до богемного вишу! Цей вищий навчальний заклад для талановитої молоді, тобто для вас. В Університеті культури – найкрутіші викладачі! Я бажаю вам натхнення, успішно скласти ЗНО і стати зірковими студентами вишу!».

Переглядайте ці захоплюючі світлини...


«Учитель року-2018»

/Files/images/pedagogi/Ю.В.Матіюк в Луцьку.jpg «GutenTag, шановні колеги!»/Files/images/pedagogi/ІІІ м.Нім.мова Матіюк Ю.В..jpg

12 лютого до луцького навчально-виховного комплексу «Гімназія №14» з’їхалися дев’ять учителів німецької мови зрізних куточків Волині. Хоч то найменша за кількістю номінація в конкурсі Вчитель року-2018, проте це ніскільки не вплинуло на напруженість фахових змагань. «Градус» хвилювань, старань, спроб, успіху не знижувався до п’ятниці і ось такий бажаний РЕЗУЛЬТАТ – наша «зірочка» Юлія Матіюк посідає ІІІ місце.

ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМО!!!

«Учитель року-2018»

/Files/images/pedagogi/ІІІ місце Криворучко І.В..jpg Від 29 січня по 02 лютого 2018 р. в Княгининівській спеціалізованій школі-інтернаті І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» відбувся ІІ (обласний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року- 2018» у номінації «Фізична культура». Змагатися у професійній майстерності прибули шістнадцять педагогів.

/Files/images/pedagogi/ІІ тур фізра.jpg Без сумніву, кращі вчителі фізичної культури Волині показали у цих своєрідних змаганнях «здоровий дух у здоровому тілі», продемонструвавши високий рівень професіоналізму в чесній боротьбі. Нелегкою вона була, та наша Іринка Василівна Криворучно, з честю здобула ІІІ місце.

ВІТАЄМО!!!

«Учитель року-2018»

/Files/photogallery/2017/ІІ місце Гапонюк.jpg «Людина народжується для добра. Хтось зводить будинки, хтось садить дерева, а вчитель переливає свої знання та прагнення їх шукати – у дітей…»

/Files/photogallery/2017/ІІ тур Вч.р.18.jpg Протягом 22-26 січня в Луцькому НВК №9 відбувся ІІ (обласний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» у номінації «Українська мова та література». 15 волинських педагогів показували свою майстерність у конкурсних випробуваннях «Тестування з фахової майстерності», «Практична робота», «Методичний практикум», «Урок», «Навчальний проект».

Честь нашого міста захищала Світлана Гапонюк, учитель Української мови та літератури гімназії. За результатами усіх видів – визнана лауреатом, виборовши ІІ місце.
ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМО!!! ВІТАЄМО!!!

Щедрує «Дивосвіт»…

/Files/photogallery/2015/12 січня 18 р. Щедрують (8).jpg Споконвіку Різдво, Новий рік, Водохреще – найулюбленіші і для малечі, і для дорослих.
Веселі українські свята з обрядами, забавами та багатою кутею...
За давньою народною традицією у ці дні в Україні колядують, щедрують.
/Files/photogallery/2015/12 січня 18 р. Щедрують (2).jpg

Фольклорний колектив Нововолинської гімназії «Дивосвіт» із віншувальними словами та піснями вітали мешканців міста, Дзвінким переливом лунали дитячі голоси, бажаючи людям достатку, здійснення мрій, усіляких гараздів, миру. Тексти колядок та щедрівок – своєрідна молитва за Україну, побажання здоров'я та достатку господарям. Тому, за ініціативи юних учасників фольклорного дійства, зібрані кошти підуть на благодійність, адже за народним повір'ям те, що побажають щедрувальники, обов'язково має здійснитися.
А чудові світлини дійства ТУТ…

Усім відомо, що осінь – врожайна пора. А для Дарини Рожицької з 8-А – ще й зима.
Крім білосніжної краси та віночка свят, вона подарувала Даринці поетичний талант.

/Files/images/grono_kalinove/гол.фото.jpg Нововолинська гімназія. Вірш ПРО ЗИМУ. Дарія Рожицька/Files/images/січ.чер-2018.jpg Календар святкових вихідних в Україні на 2018 рік

В Україні офіційно затверджені 11 днів державних свят, які є вихідними.
Згідно з календарем вихідних українців очікують чотириденні канікули в березні, квітні, червні та грудні.

/Files/images/святкові дні 2018.jpg 1 січня – Новий рік (понеділок)
7 січня – Різдво Христове, православне (неділя)
8 березня – Міжнародний жіночий день (четвер)
8 квітня – Пасха (неділя)
1 травня – День міжнародної солідарності трудящих (вівторок)
9 травня – День Перемоги (середа)
27 травня – Трійця (неділя)
28 червня – День Конституції України (четвер)
24 серпня – День незалежності України (п’ятниця)
14 жовтня – День захисника України (неділя)
25 грудня – Різдво Христове, католицьке (вівторок).

Різдво подарує нам три вихідних: 6-8 січня./Files/images/лип.груд.2018.jpg
На Великдень ми будемо гуляти ще три дні: 8-9 квітня.
День Солідарності Трудящих дозволить нам не працювати лише один день: 1 травня.
І День Незалежності України, який потрапить на п’ятницю, дозволить святкувати цілих три дні: 24-26 серпня.

Вихідними будуть і деякі несвяткові дні в разі, якщо офіційний вихідний випадає на суботу-неділю або вівторок або четвер (в останньому випадку робочі дні будуть переноситися на суботу).


Маленькі, найперші, але сходинки вгору

/Files/images/1-a_yuparchuk/1-А. І-й семестр (1).jpg/Files/images/1-a_yuparchuk/1-А. І-й семестр (2).jpg Чудовий настрій, море позитивних емоцій, зустріч з казковими героями саме так зустрів місяць грудень учнів 1-А класу. І ось великі подвиги маленьких першачків, які вони зробили цими днями: неперевершені шедеври ялинок створені власноруч, декорація класної кімнати до новорічних свят , допомога воїнам АТО і на прикінці грудня на діток чекали приємні зустрічі і солодкі подарунки від Святого Миколая і дідуся Мороза.

/Files/images/1-a_yuparchuk/1-А. І-й семестр (3).jpg/Files/images/1-a_yuparchuk/1-А. І-й семестр (4).jpg


Гостинці в АТО

/Files/photogallery/2014/АТО перед (1).JPG/Files/photogallery/2014/в АТО гостинці.jpg 19 грудня 2017 року всі, без виключення, учні 1-11 класів висловлювали свою підтримку і вдячність солдатам, які захищають країну.
Щоб підняти бойовий дух військовим, гімназисти від щирого серця малювали мирне небо, сонце і щасливе майбутнє у квітучій батьківщині, писали зворушливі побажання перемоги та скорішого повернення до своїх рідних, й передали гостинці та малюнки щоб створити для солдатів святковий дух.
Діти переконані, що їх листівки мають врятувати кожного солдата, який знаходиться в зоні АТО.

Перегляньте ці світлини…

Добро творити легко!

/Files/photogallery/2013/Карітас в 4-А (1).jpg/Files/photogallery/2013/Карітас в 4-А (14).jpg Цікава зустріч за участю представників благодійного фонду «Карітас-Волинь» чекала на учнів 4-А класу. Тренінг «Сила добра» заставив кожного учасника замислитися над своїми вчинками, проаналізувати поведінку героїв з оповідання, усвідомити цінності людини в житті. Здавалося б питання для дорослих, але діти завжди знаходили відповіді працюючи гуртом. Як може така, ще маленька людина, так висловлювати думку! Приємно, що у їхніх серцях живе доброта, розуміння, любов до ближнього. Давайте дарувати усмішки один одному, бути добрими й милосердними. Пам’ятаймо, добро починається з кожного з нас!

Дуже дякуємо пані Тетяні, пані Вікторії та пані Наталії з фонду «Карітас-Волинь» за цікаву зустріч, чекаємо на вас знову.
А тут чудові фото, переглядайте…

Приємні новини від 4-А

/Files/images/uchn/4-А перемоги.jpg

9 грудня 2017 відбувся обласний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика для учнів 3-11 класів закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти, а також студентів закладів вищої освіти. Дуже приємно зазначити, що наша талановита Даринка Харів визнана переможцем серед учнів 4 класу, посівши ІІ місце.

ВІТАЄМО!

Переглянути новину на сайті ВІППО…

/Files/images/uchn/Дарина Харів.jpg Вітаємо Дарину Харів за зайняте І місце у міському етапі конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика
та за зайняте ІІІ місце у міському етапі олімпіади з української мови./Files/images/uchn/Зінчук Артем.jpg

Наказ управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради від 29.11.2017 р. № 395-А «Про направлення учнів-переможців загальноосвітніх навчальних закладів міста на ІІІ (обласний) етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика»

Вітаємо Артема Зінчука за зайняте І місце в обласному заочному етапі всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Урок казки».

Вітаємо призерів ІІ (міського) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
із зайнятим ІІ місцем

Олену Лагуняк, ученицю 10 класу, учитель Захарчук Є.К.

із зайнятим ІІІ місцем

Єлизавету Гладун, ученицю 11 класу, учитель Нестерук Л.Р.;
Тетяну Попович, ученицю 11 класу, учитель Захарчук Є. К.;
Наталію Думу, ученицю 8 - Б класу, учитель Степанюк М.І.;
Юлію Нестерович, ученицю 5-А класу, учитель Степанюк М. І.

Наказ управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради від 29.11.2017 р.№376
«Про підсумки проведення ІІ (міського) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика»


Вітаємо призерів ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з НІМЕЦЬКОЇ мови :
Із зайнятим І місцем – диплом І ступеня:

Бусько Марію Іванівну, 10 клас, вчитель Матіюк Ю. В.
Попович Тетяну Володимирівну, 9 клас, вчитель Матіюк Ю. В.

наказ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 27.11.2017р. № 373
«Про підсумки ІІ–го етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови у 2017-2018 н.р.»

Вітаємо призерів ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії:
Із зайнятим І місцем – диплом І ступеня:

Микулич Катерину Ігорівну, 10 клас, учитель Дацюк В. Г.

Із зайнятим ІІ місцем – диплом ІІ ступеня:

Бусько Марію Іванівну, 10 клас, учитель Дацюк В. Г.
Вознюка Максима Вікторовича, 9 клас, учитель Дацюк В. Г.

Із зайнятим ІІІ місцем – диплом ІІІ ступеня:

Гладун Єлизавету Олександрівну, 11 клас, учитель Дацюк В. Г.
Луцюк Вікторію Вадимівну, 9 клас, учитель Дацюк В. Г.

Наказ управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради від 27.11.2017р. № 372
«Про підсумки ІІ–го етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії у 2017-2018 н.р.»


Вітаємо переможців І (міського) туру
Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018»

Світлану Миколаївну Гапонюк, учителя української мови та літератури

Відеорезюме учасника конкурсу «Учитель року – 2018» Гапонюк С. М.

Ірину Василівну Криворучко, учителя фізичної культури

Відеорезюме учасника Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2018"

Юлію Віталіївну Матіюк, учителя німецької мови

Відеорезюме: Учитель року 2018, німецька мова

(Наказ управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради від 17.11.2017 року №360
«Про підсумки І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018»)
Переглянути новину на сайті методичного кабінету

Бажаємo перемоги на ІІ (обласному) турі конкурсу.

День народження гімназії

/Files/photogallery/2007/ДНГімн (3).jpg/Files/photogallery/2007/ДНГімн (7).jpg 17 листопада 2017 року учнівський, батьківський та педагогічний колективи Нововолинської гімназії відзначали 23 – річницю від дня заснування закладу. Гімназійна родина поповнилась учнями 5-х класів. Серед них – юні науковці, декламатори, художники, спортсмени, співаки і танцюристи. Традиційно в цей день для п’ятикласників відбулася «посвята» в гімназисти, а учні 11 класу передали їм факел «знань». Директор гімназії Людмила Шиян привітала всіх присутніх зі святом, вручила нагороди школярам за перемогу у мовно-літературних конкурсах, турнірах, спортивних змаганнях. Окрасою заходу стали виступи учасників зразкового танцювального ансамблю «Барвінок» та юних вокалістів. Окрім того, в цей день у гімназії відбувся благодійний ярмарок, на якому вдалося отримати значну суму - 8437.50 грн.
Перегляньте ці прекрасні світлини

Конкурс малюнків на патріотичну тематику «Дякую за Україну»

В рамках "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності"(17.10 по 20.10.2017) юні митці, талановиті художники взяли участь у Конкурсі малюнків на патріотичну тематику «Дякую за Україну» та настільки чудово, що найбільш вдалі роботи відзначені переможними на міському рівні.

/Files/images/uchn/кращі художники гімназисти-17р..jpg

ВІТАЄМО!!!

До уваги гімназистів, учасників наукового товариства "Інтелект"
ВИМОГИ
щодо написання, оформлення та представлення учнівських науково-дослідницьких робіт

На Конкурс подаються науково-дослідницькі роботи (далі – роботи) проблемно-пошукового характеру, які відповідають віковим інтересам та пізнавальним можливостям учасників Конкурсу, свідчать про їх обізнаність із сучасним станом галузі дослідження, опанування ними методики проведення експерименту.
Тематика має відповідати напрямам наукових секцій наукових відділень Малої академії наук України.

Ознайомитися повністю...

Краса і багатство української мови

/Files/photogallery/2005/Д.У.П.М. поч.школ (1).jpg З 6 по 10 листопада у початковій школі проходив Тиждень української писемності та мови. Розпочався він виставкою малюнків «Мова /Files/photogallery/2005/Д.У.П.М. поч.школ (21).jpg наша – серце наше» і створенням стінгазети «Подорож країною мовознавства».

Найрізноманітніші заходи тривали упродовж цих днів. Це і вікторини, історичні круїзи, патріотичні квести, години мовознавства, інформаційні хвилинки, а також цікаві ранкові зустрічі про скарби рідного слова. Метою усіх проведених заходів було донести до учнів красу і багатство української мови, збагатити словниковий запас, виховувати любов до мови і її необхідність у нашому житті.

Ми – УКРАЇНЦІ! Там, де живе рідна мова, живе і народ.
Розмовляймо рідною українською мовою!
Ми це можемо, погляньте сюди…

Мова єднання/Files/photogallery/2004/квест День Укр.П.М (1).jpg

Коли запитаєте учнів 2-Б класу, що для них українська мова, отримаєте відповідь:
"Це наша рідна, материнська, солов'їна, барвінкова мова".
Юні патріоти провели веселий і цікавий мовознавчий квест, приурочений Дню української писемності.

Незабутні світлини заходу знайдете тут...


"Кришталь моєї мови дорогої"
Вітаємо переможців!!!

/Files/images/grono_kalinove/мовоз (1).JPG /Files/images/grono_kalinove/мовоз (3).JPG 7 листопада відбулася мовознавча гра «Кришталь моєї мови дорогої» між командами 6-х та 7-х класів, приурочена Дню української мови та писемності, яку провів Микола Степанюк. Найерудованішою та суперкреативною виявилася команда 6-А класу у складі Попкової Єлизавети (капітана команди), Шевчук Анастасії, Касьян Оксани, Гайневич Маши, Бучака Антонія, Гонтар Евеліни, Лопоши Вікторії, Лютяниці Аніти, Бадзюнь Єлизавети та Приступи Анастасії.

/Files/images/grono_kalinove/мовоз (2).JPG Вітаємо переможців!!! /Files/images/grono_kalinove/Команда-переможець 6-А кл..JPG
Розділяємо їх радість!!!

Нововолинська гімназія. "Кришталь моєї мови дорогої" Мовознавча гра.

Керівник секції «Українська мова» наукового товариства «Інтелект» М.І. Степанюк

Закон України "Про ОСВІТУ"

/Files/images/pedagogi/Закон Про ОСВІТУ.jpg/Files/images/pedagogi/реформа школи.jpg Верховна Рада України 5 вересня ухвалила проект закону про освіту. Відтепер в Україні навчатимуть за компетентнісним методом.

"Очікуваними результатами прийняття Закону України "Про освіту"є створення системи освіти нового покоління, що забезпечить умови для здобуття освіти всіма категоріями населення України, ефективної системи забезпечення всебічного розвитку людини та сприятиме істотному зростанню інтелектуального, культурного, духовно-морального потенціалу суспільства та особистості".

25 вересня Президент Петро Порошенко підписав закон "Про освіту".

"Це – одна із найголовніших реформ, бо від жодної іншої реформи майбутнє країни не залежить так, як від освітньої", - зазначив Порошенко.
Завантажити повний текст закону «Про освіту»

СЛАВА Захисникам УКРАЇНИ!

/Files/photogallery/1989/перед Покровою (17).jpg Із метою національно-патріотичного виховання 12.10.2017 року у Нововолинській гімназії відбувся виховний захід під гаслом «Народ мій є, народ мій завжди буде…», приурочений святу Покрови, Дню захисника України та українського козацтва.

На зустріч із гімназистами завітали: Якубчак Степан Михайлович – воїн УПА, член Нововолинського братства вояків ОУН-УПА ім. Клима Савура; Демчук Володимир Вікторович – голова громадської організації «Незламні нововолинці», батько загиблого кіборга Демчука Вадима, учня Нововолинської гімназії (ЗОШ №8); Волохатий Олександр Васильович – воїн АТО.

/Files/photogallery/1989/перед Покровою (19).jpg Вкотре учні мали можливість переконатися, що складною була доля нашої держави. По ній топталися орди татар, пазурами роздирали її тіло ляхи і москалі, над нею свистіли гостродзьобі стріли, чорною смертю дихали гармати, вирували нескінченні битви за її честь і свободу.

Шлях України позначений високими степовими могилами, руїнами та втратою найдорожчих людей. І сьогодні до нас знову повернулася війна. Цього разу вона прийшла не із заходу, а зі сходу… Усі присутні на заході вшанували пам’ять героїв – УПА, Небесної Сотні та бійців, що загинули у зоні проведення АТО, хвилиною мовчання. Сподіваємося, що подвиг земляків – воїнів УПА, АТО буде вписаний на сторінки нашої історії і надихатиме молоде покоління на вчинки заради майбутнього своїх дітей.
Перегляньте ці світлини...

Спортивні розваги четвертокласників

/Files/photogallery/1995/4-А - 4-Б спорт (10).jpg Фізкультура – це здоров’я!
Фізкультура – це життя!
Хоч ми учні ще маленькі
думаєм про майбуття.

Ось зібрався повсякчас
весь четвертий дружній клас.
А, Б, В – всі об’єднались
і невпинно так змагались.

/Files/photogallery/1995/4-А - 4-Б спорт (12).jpg Як вже всі ми не старались,
уперед всі класи рвались,
вболівальників юрба,
дружба все ж перемогла!

Як було цієї днини ___________ ви погляньте на світлини…/Files/photogallery/1987/Інавгур. Президента 2017 р (6).jpg Інавгурація президента Нововолинської гімназії.

10 жовтня 2017 року відбулася інавгурація президента учнівської республіки «Перспектива». Новообраний президент склала присягу… та підписали з директором Меморандум про співпрацю між учнівським та педагогічним колективами.

Перегляньте ці світлини…

Мій рідний край – Україна!

/Files/photogallery/1986/наша Україна (9).jpg А що для Вас означає Україна? Яка ж вона?

Бо для нас, учнів 4-А класу – це яскрава палітра фарб, за допомогою якої ми передали свою любов, тепло до рідної землі, вдячність захисникам і надію на краще майбутнє. Саме сьогодні з нашого кабінету линули українські пісні, співаючи які, маленькі художники творили свої світлини…

Переглядайте, радійте разом з нами…

Засідання ради школи

/Files/images/shkterpl/Рада школи (5).jpg Учні.. Батьки… Вчителі…

Без цих трьох складових неможливо уявити школу. Діти отримують знання, дізнаються про досягнення науки, техніки, мистецтва, /Files/images/shkterpl/Рада школи (2).jpg опановують закони моралі та життя в суспільстві, навчаються цінувати життя і здоров’я. Вчителі у своїй практиці використовують сучасні форми, методи роботи, запроваджують інноваційні технології, щоб школярі отримали знання. Батьки звертаються до педагогів за підтримкою щодо навчання та виховання своїх дітей. Без співпраці, взаєморозуміння між учнівським, педагогічним та батьківським колективами неможлива ефективна робота закладу.
Тому днями в Нововолинській гімназії відбулося засідання ради школи за участю (пропорційно) усіх учасників навчально-виховного процесу.


ЗУСТРІЧ ІЗ ВОЛИНСЬКОЮ ПОЕТЕСОЮ – НІНОЮ ГОРИК

5 жовтня учні 6-Б та 7-Б класу відвідали Нововолинську міську бібліотеку для дітей та зустрілися з Ніною Горик, поетесою, волинянкою, членом Національної спілки письменників України, лауреатом літературно-мистецької премії імені Марка Вовчка, літературної премії «Благовіст», обласної освітянської премії імені Лесі Українки, заслуженим учителем України, та членами літературно-мистецької вітальні «Мамина криниця»./Files/images/uchn/з Ніною Горик.jpg

На заході учні мали можливість послухати вірші Ніни Горик, які ввійшли до її збірок: «Волинь моя, воле…», «Територія слова», «На ниточці родоводу», «Як у картоплі народилися картоплята»; пісню у виконанні Олександра Каліщука, яку почесний громадянин міста Нововолинська, композитор, написав на слова Ніни Горик; придбати книги з автографом та сфотографуватися на згадку з автором.

ОСІННІ ДИВОВИЖІ

/Files/photogallery/1983/чудоОсінь-17 р (32).jpg Нині осінь нас чарує,
Неповторна, чарівна,
Різні барви нам дарує
І дивує нас вона.

Щорічно в нашій гімназії проводиться виставка дитячих доробок з овочів, фруктів, квітів та листя «Дари осені» і кожного року вражають фантазія, талант та майстерність виконання робіт! Учні 1-11 класів з ентузіазмом взялися за створення свого маленького шедевру виявивши творчі здібності та чудовий смак. Це - свята природи, її величі, краси, неповторності, вишуканості, ніжності, а також фантазії дітей.

Всі роботи, котрі були представлені на виставці, заслуговують похвали та
подяки від школи за участь у виставці! МОЛОДЦІ! Чекаємо на такі ж чарівні роботи в наступному році!
Переглядайте ці чудові світлини…

/Files/images/pedagogi/УО вітання.jpg

Із Днем вчителя привітали освітян Нововолинська


Зустріч з КНИГОЮ

/Files/photogallery/1981/в бібліотеці 5-А (7).jpg 27 вересня 2017 року, учні 5-А класу відвідали міську бібліотеку для дітей. День відкритих дверей покликав їх до казкової країни Мудрагелії, де живуть тільки розумники, які все добре знають і вміють. Життя в цій країні незвичайне і цікаве, а потрапити до неї допомогли добрі друзі-книги. На всі наші «Що? Де? Коли?» – розумні книги відповідь дадуть завжди.

Перегляньте ці світлини… Тетяна Малєва, класний керівник 5-А класу

Прапор з АТО

/Files/photogallery/1978/1. Прапор з АТО.jpg

22 вересня в нашій гімназії надзвичайна подія!
Нам передали СИМВОЛ ПЕРЕМОГИ!

/Files/photogallery/1978/Прапор з АТО (1).jpg Тато Даші Мазурик, учениці 6-Б класу, військовослужбовець реактивної батареї 14 механізованої бригади, нині виконує захисну місію в АТО, передав колективу гімназії прапор України. Особливість цього знамена в тому, що розписане та розмальоване було воїнами там, на сході, там під пострілами, там під «градами»…

«Від особового складу 1-ї реактивної батареї та особисто від мене, прийміть цей символ перемоги та відваги!» - Роман Мазурик./Files/photogallery/1978/Прапор з АТО (10).jpg

У відповідь, заступник директора гімназії Світлана Гапонюк подякувала шестикласниці Дар'ї Мазурик та випускнику гімназії (в минулому) Роману Мазурику й побажала нашим захисникам впевненої перемоги, щасливого повернення до рідного дому, а всім нам миру. Звертаючись до гімназистів, отримала згоду на те, що ми й надалі будемо проводити благодійні акції в підтримку наших воїнів котрі в АТО.

Перегляньте ці світлини символічної передачі прапора...
СЛАВА УКРАЇНІ!

Міжнародний день миру – це важливе свято для всього населення планети.
І в честь цього дня учні 1-А класу виготовили газету з символом миру – жовто-блакитним голубками.
Ми бажаємо, щоб на усій планеті панували спокій, щастя і добро!
/Files/images/1-a_yuparchuk/Д.М.1-А.jpg

Ми за мир в усьому світі,
Щоб були щасливі діти,
/Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/2-Б (1).jpg/Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/2-Б (2).jpg Щоб здорові і веселі,
Жили всі в рідній оселі.

Щоб сміялись і раділи,
І ніколи не хворіли,
В щасті,радості,добрі,
Жили всі на цій землі.

З нагоди відзначення Міжнародного дня Миру, учні 2-Б класу виготовляли прекрасних і дивовижних голубів – птахів миру і символів щастя.
Усі працювали натхненно та з любов'ю.

«Україна бажає миру!»

/Files/images/1-a_kl_ntelekt_ukrani/Д.М. 4-А (4).jpg/Files/images/1-a_kl_ntelekt_ukrani/Д.М. 4-А (3).jpg Саме таку тему мала інформаційна хвилинка проведена у 4-А класі. Учні ділилися думками, що значить для них мир, переглядали відеоролики, слухали пісні. А найцікавішим було створення газети, де кожен намалював яскравого голуба, що символізує мир на всій Землі.

/Files/images/1-a_kl_ntelekt_ukrani/Д.М. 4-А (2).jpg Хай буде мир завжди на цій землі!/Files/images/1-a_kl_ntelekt_ukrani/Д.М. 4-А (1).jpg
Хай радість буде у серцях і душах!
Ні! Скажемо війні. Хай буде мир!!!

Зустріч з письменниками

/Files/photogallery/1974/9-й кл. в бібліотеці (16).jpg/Files/photogallery/1974/9-й кл. в бібліотеці (15).jpg У п’ятницю 15 вересня учні 9 класу відвідали міську бібліотеку де відбувся важливий захід, а саме зустріч з місцевими письменниками Ярославом Грицем та Світланою Журою. Митці зачитали уривки з деяких своїх цікавих робіт, розповіли про те, що їх надихає до творчості. Дев’ятикласники почули про сокровенне, про те як це стати поетом, хто ж буде першим читачем. Непомітно й незабутньо промайнула кількагодинна зустріч, а на завершення подаровано декілька примірників своїх збірок.

Чудова зустріч – чудові світлини… Переглядайте.

Увага! Діти на дорозі!

/Files/photogallery/1970/Дорога (1).jpg

/Files/photogallery/1970/Дорога (8).jpg Щороку у вересні в Нововолинській гімназії проводиться місячник «Увага! Діти на дорозі!», головною метою якого є збереження життя та здоров’я дітей.

/Files/photogallery/1970/Дорога (3).jpg Щоб нагадати дітям правила дорожнього руху, призабуті за літній період, педагог-організатор із учнями 6-А класу провела інформаційну хвилинку «Абетка доріг» та вікторину «Світлофор» для учнів початкових класів. А учениця 9 класу Марія Шишко намалювала плакат «Увага! Діти на дорозі!».

А на цих світлинах ви можете побачити як це відбувалося…

Перше вересня
/Files/photogallery/1965/1 вер.2017 р (25).JPG 2017/2018 навчального року

1 вересня наша гімназія, святковою лінійкою розпочала новий навчальний рік. Чудовий ранок і прекрасний настрій створили атмосферу радості усім присутнім на цьому святі.
Перегляньте цей фотоальбом.


Україна – європейська держава

/Files/images/uchn/5-А 2017 1-ше вересня (1).jpg/Files/images/uchn/5-А 2017 1-ше вересня (2).jpg 1 вересня, для учнів 5-А класу, гостинно відчинила двері шкільна бібліотека, де ми провели перший урок «Україна – європейська держава», куди запросили і батьків. Ми щасливі, що народилися на чудовій, багатій, мальовничій землі – у нашій Україні. Тут жили наші діди й прадіди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського.

Україна не тільки задекларувала свою незалежність, вона домоглася дипломатичного визнання на міжнародній /Files/images/uchn/5-А 2017 1-ше вересня (4).jpg/Files/images/uchn/5-А 2017 1-ше вересня (5).jpg арені. Вона переконала світову громадськість у важливості свого державницького існування як запоруки стабільності в Європі.

Класний керівник 5- А класу Тетяна Малєва, бібліотекар гімназії Зоя Парчук

/Files/images/навч.календар 2017-18 н.р..jpg


ГІМНАЗІЄ,
прощавай...

/Files/photogallery/1953/17 р. випуск (15).jpg/Files/photogallery/1953/17 р. випуск (1).jpg 27 червня, 23 випускники отримали атестати "зрілості" та покинули стіни рідної гімназії. Посмішки і сльози, радість і сум супроводжували цього вечора всіх присутніх. Свято продовжувалося на центральній площі міста, а там троє наших медалістів отримали почесні нагороди. Щасти Вам, соколята...

Перегляньте ці чудові світлини...

Про всі попередні події ви можете дізнатись відвідавши АРХІВ ПОДІЙ


Наша адреса: 45400 м. Нововолинськ
вул. Кауркова, 4 А, тел. 03344 4-92-09
e-mail: novgimnasium@ukr.net, або nogish@ukr.net

Дякуємо School Champion за наш сайт!

/Files/images/гімназія на карті міста.jpg/Files/images/Новік.jpg

Наша ГІМНАЗІЯ на мапі міста ...перегляньте... Нововолинськ із висоти пташиного польоту

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.