Раді вітати на сайті ЛІЦЕЮ №8!

/Files/images/гімназія на карті міста.jpg

Адреса: 45400 м.Нововолинськ
вул. Кауркова, 4 А, тел. 03344 4-92-09
e-mail: novgimnasium@ukr.net, або nogish@ukr.net
знайти нас на КАРТАХ GOOGLE ...

/Files/images/Інтелект України-на сірому.jpg /Files/images/НУШ.jpg /Files/images/Проект - Шк. тер.П.Л..jpg

/Files/images/den_sobornost_2014/з Днем НЕЗАЛЕЖНОСТІ.jpg ПРИВІТАННЯ МІНІСТРА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ СЕРГІЯ ШКАРЛЕТА
З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

24 серпня 1991 року було ухвалено Акт проголошення незалежності України, що символізувало відновлення державної незалежності України та увінчало тривалий шлях нашого народу до самостійності.

За цей час (1990/1991 н.р. – 2020/2021 н.р.) сфера освіти і науки, як і держава загалом, зазнала чималих змін, які ми продовжуємо дотепер і впроваджуємо прогресивні реформи та інновації, зокрема: державні стандарти освіти, зовнішнє незалежне оцінювання, інклюзивний простір, Нову українську школу.

ДЕТАЛЬНІШЕ...

/Files/photogallery/2183/Олімп.урок 2021 (1).jpg/Files/photogallery/2183/Олімп.урок 2021 (11).jpg Олімпійський урок на березі міського озера

Учні 7-А класу Нововолинського ліцею 8 під керівництвом учителя фізичної культури Ірини Криворучко взяли участь в "Олімпійському уроці", який було проведено в рамках Всеукраїнського Олімпійського тижня.
ДЕТАЛЬНІШЕ на сторінці 7-А класу -

"Диспозитив" І місце “КРОКС”/Files/images/uchn/КРОКС І місце 2021.jpg

/Files/images/uchn/Диспозитив команда.jpg Учні Нововолинського ліцею №8 команда "Диспозитив" у складі: Максима Лопоши, Іллі Грицака, Дарини Корець, Дарини Мисан та Богдана Біляка взяли участь у змаганні КРОКС, присвяченому пам’яті ім. М.Королька, який загинув на Сході України. Обласний відкритий чемпіонат “КРОКС” старшокласників Волині пам’яті випускника ліцею Миколи Королька спрямований на забезпечення потреб особистості у творчій самореалізації, здобуття юнацтвом додаткових знань, умінь, навичок за інтересами, інтелектуальний і духовний розвиток, підготовку їх до активної професійної та громадської діяльності, а також на створення системи пошуку, розвитку, підтримки юних талантів і обдарувань для формування творчої та наукової еліти у різних галузях суспільного життя. Цього року чемпіонат проходив у онлайн режимі, участь взяли 14 команд із різних куточків України. Вітаємо команду нашого ліцею із зайняти І місцем!!! Учні показали прекрасні знання з історії, мистецтва та спорту нашої держави. Так, тримати!


В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам'ятає людство.
У перші березневі дні початкова школа Нововолинського ліцею №8 вшанувала Тараса Шевченка, слово якого і нині живе під сонцем України.
Перегляньте ці світлини –
Перегляньте ці відео фрагменти –

Зустріч з письменницею Дарою Корній

19.02.2021 року за сприяння Нововолинської міської бібліотеки у міському Палаці культури відбулася зустріч з письменницею Дарою Корній. Жінка відома як прозаїк, авторка міського фентезі, лауреат Премії імені Лесі Українки Кабінету Міністрів України в галузі дитячої літератури 2020 року, що, за її словами, є найпочеснішим, адже Леся Українка – улюблена письменниця львівської літераторки, тому й тур Дари Корній по Волині організовано саме перед великим для українців святом – 150- річчям від Дня народження славетної землячки. Учні 10 класу відвідали захід і неначе побували у творчій майстерні авторки, адже вона розповідала, що пише, як пише і чому пише, ділилася новими напрацюваннями, говорила про плани на майбутнє.

Десятикласники діляться враженнями про захід:/Files/photogallery/2171/ДК зустріч 19.02 (2).jpg
Вероніка: «Незвичайна людина та цікава персона»;
Давид: «Дуже сподобався захід, із захопленням слухав письменницю»;
Дмитро: «Багато дізнався про життя письменниці, про її книги. Мені сподобалося»;
Яна: «Письменниця, яка вкладала події у свої книги з реального життя, зацікавлювала своїми творами; вона палка шанувальниця Лесі Українки, яка теж писала для дітей; найбільшу увагу приділяє міфічним героям»;
Юлія Базилевич: «Письменниця привернула увагу захоплюючою розповіддю про своє життя, написання творів і дуже зацікавила цим, мені б хотілося прочитати декілька її книг»;
Юлія Зуб: «Захід був захоплюючим, письменниця багато розказала про свої книги, чим заінтригувала. Із задоволенням пішла б ще раз»;
Софія: «Майстриня слова просто захопила розповідями; мені сподобалося»;
Богдан: «Було цікаво послухати людину, яка прямо зараз творить нову українську літературу»;
Дарина: «Мене ніколи не приваблювали українські міфічні герої, але після прослуханого з радістю б прочитала кілька її книг. Письменниця є справжньою патріоткою держави, і це дуже приємно слухати. Хочеться, щоб таких людей ставало більше. Буду слідувати такому прикладу»;
Анна: «Це був дуже корисний досвід. Зазвичай ми уявляємо письменників тихими, замкнутими, але Дара Корній справді яскрава особистість. Мені дуже сподобалося спілкування з нею».

Максим з Юлею Зуб записали на відео ті слова письменниці, які найбільше їх вразили, оскільки у авторки є твори про сучасні важкі події.
Переглянути відео фрагменти –
Переглянути світлини –

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови 2021

Учні 6-А та 7-А класів долучились до святкування.

Зиму проводжаємо – весну зустрічаємо!

/Files/photogallery/2168/День Стрітення 2021 (1).jpg/Files/photogallery/2168/День Стрітення 2021 (6).jpg 15 лютого наш народ відзначає свято Стрітення Господнє. За народними повір'ями цього дня Зима зустрічається з Весною.
Школярі молодших класів Нововолинського ліцею 8 ознайомилися із традиціями українського народу, особливостями святкування Стрітення.
Дійство вдалося на славу!
Атмосфера була незабутньою!
Перегляньте ці світлини -
Нововолинський ліцей №8. Учні молодших класів та Свято Стрітення

ЗАСІДАННЯ НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА "ІНТЕЛЕКТ"

/Files/images/uchn/В.Винницький захист.jpg 11 лютого відбулося засідання наукового товариства "Інтелект" у Нововолинському ліцеї №8 для учнів 8-11 класів, які бажають брати участь у написанні науково-дослідницьких робіт та керівників секцій. З метою заохочення та зацікавлення учнівської молоді закладу учень 9 класу Василь Винницький презентував свої здобутки під час написання роботи з історії України. Детальніше...

#SID2021 #SaferInternetDay
#ДеньБезпечногоІнтернету

/Files/images/blogi_zastavki/Безпечний Інтернет.png 9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (SaferInternetDay) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».
Перебіг подій #SID2021 – ДЕТАЛЬНІШЕ…

УВАГА!!!

Шановні учасники освітнього процесу відповідно до листа МОН України від 05.08.2020 №1/9-420 «Щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному році» в ліцеї №8 впроваджуються обмежувальні заходи щодо уникнення скупчення учнів під час входу/виходу в приміщення закладу. Учні будуть входити/виходити у ліцей №8 відповідно до схеми.
/Files/photogallery/2139/запуск класів по кольорових зонах 1.jpg /Files/photogallery/2139/запуск класів по кольорових зонах 2.jpg
/Files/photogallery/2139/схема руху 1.jpg /Files/photogallery/2139/схема руху 2.jpg
Відвідування ліцею №8 сторонніми особами та батьками учнів ЗАБОРОНЕНО.

Якщо все ж таки виходите з дому – дотримуйтесь простих правил, так вбережете себе та близьких

/Files/images/pedagogi/протокол 1 вихід з дому.jpg/Files/images/pedagogi/протокол 2 повернення.jpg/Files/images/pedagogi/протокол 3 спільне проживання.jpg


Про всі попередні події ви можете дізнатись відвідавши АРХІВ ПОДІЙ

Дякуємо School Champion за наш сайт!

Питання? Відповідь!

  • SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'Eduv_novgimnasium.c_Statistic' doesn't exist
Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.