УРА, ПРИКОРДОННИК!!!

21 червня наших гімназистів гостинно зустрів, улюблений для дітлахів Нововолинська, табір «Прикордонник». Два тижні різноманітних смаколиків у їдальніта полуденків, захоплюючих вечорів відпочинку, романтичних дискотек, суперових спортивних змагань і, звичайно, басейн. Неймовірна природа соснового лісу, а на додаток прекрасна погода, створили чудову атмосферу для нових знайомств, ще міцнішої дружби та першого кохання.

4 липня роз’їдемося по своїх домівках і ще довго згадуватимемо цей реально класний відпочинок в «Прикордоннику».
Перегляньте кілька прекрасних світлин…

Welcome to FunBlast!

6 червня Нововолинська гімназія гостинно відкрила двері літнього мовного табору FunBlast. Ми вже здійснили захоплюючу мандрівку з України до Китаю, де познайомились з культурою та традиціями країни, спробували себе у мистецтві малюнку на камені, побували на чайній церемонії.

У таборі діють певні правила, які ми з радістю дотримуємося:

Speak English

Говори англійською

Life is 10% what happens to you, 90% how you reactforit.

Життя – це 10% ситуації, та 90% реакції на ці ситуації

I have the right to say:”I don’t understand”

Право сказати «Я не розумію»…

Life is beautiful, loveit.

Життя прекрасне, цінуй його.

Запрошуємовідвідати нашу сторінку сайту «Welcome to FunBlast», дізнаватись багато нового і розважатись разом з нами – «Speak English, Play, Create!»(Говори англійською, розважайся, твори)
FunBlast is cool…

Трудовий десант в «Прикордонник»

Усі діти чекають з нетерпінням відкриття нового сезону у таборі "Прикордонник", а тому необхідні охочі руки, аби підготувати його до літнього періоду. Ідея директора табору Лариси Вознюк була підтримана ініціативною молоддю гімназистів. Учениці 10 класу виявили бажання попрацювати, адже у цій справі головне – мати бажання. Тому Цюпка Маряна, Нідзельська Валерія, Гайневич Яна, Хахула Діана та Поліщук Вероніка разом з класним керівником Оксаною Бик вирішили 31 травня здійснити екстремальну подорож велосипедами на Буг, в табір. Там на нас чекали шпалери, клей, фарби і багато роботи. Ми попрацювали досить ефективно. Умілі руки завжди потрібні.

Перегляньте світлини нашого волонтерського десанту...


Навчальний рік у школах закінчився і розпочалася довгоочікувана для школярів пора – канікули.

Аби літні канікули пройшли вдало та безпечно, Державна служба України з надзвичайних ситуацій (далі – ДСНС)закликає батьків нагадати дітям елементарні заходи безпеки, основні правила поводження біля річок,озер та водоймищ,..

детальніше на сторінці ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ...


ВИПУСКНИЙ - 2016

28 травня в нашій гімназії відбувся прекрасний ВИПУСКНИЙ для тих, хто приходитиме сюди лишень як гість.
А ми пам'ятатимемо, сумуватимемо і радітимемо їхнім успіхам.
Щасти ВАМ - СОКОЛЯТА.

Світлини ВИПУСКНОГО - переглядайте!..
Свято випускників 2015-2016

Найщиріші вітання з особливим днем –зі святом Останнього дзвоника!

Водночас радісне і сумне сьогодні свято.Уся країна з ним вас хоче привітати.Окрилені весною журавлята…Що у життєвий вирій вже готові відлітати…

Шановні випускники! У цей день розпочинається новий етап вашого життя, настав час робити усвідомлений вибір і покладатися на власні сили. Ваш успіх залежатиме насамперед від вас самих – вашої ініціативи, впевненості і віри у власні сили. Бажаємо досягти всього задуманого.Нехай ваше доросле життя буде наповнене щастям, досягненнями, дивовижними відкриттями! Всі ці роки поруч зі своїми учнями були вчителі, які ділилися знаннями і досвідом, раділи перемогам і переживали за невдачі своїх вихованців. Дякуємо вам, дорогі колеги, за вашу щоденну наполегливу працю, чуйність і любов до ваших учнів.

Для багатьох школярів в цей день завершується ще один навчальний рік, подолана чергова сходинка в освоєнні знань. Для них розпочинаються довгоочікувані канікули. Бажаю всім школярам гарного відпочинку і яскравих вражень та бути готовими до цікавих відкриттів у новому навчальному році.Дорогі батьки, це і ваше свято. Дякую вам за підтримку ваших дітей, допомогу школам, без якої, на жаль, навчальним закладам було б дуже складно. Освіта дітей – наша спільна справа, і ми переконані – школа й батьки мають бути партнерами заради кращого майбутнього наших дітей.

Під час лінійки Останнього дзвоника була проведена акція «Замість квітів – допоможи Погребському Давидові» (учневі ЗОШ № 5 м.Нововолинська, який лікується від онкозахворювання). До акції долучилися учні, батьки та вчителі. Усього зібрано 7066 грн. Ці кошти були передані родині Погребських.
Щиро ДЯКУЄМО за небайдужість.
Світлини урочистої лінійки ТУТ…

УЧИТЕЛІ гімназії – з найкращих КРАЩІ!
ГІДНЕ ЗАВЕРШЕННЯ КОНКУРСУ

23 травня вактовому залі Палацу учнівської молоді Луцька відбулося свято вшанування учасників ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2016». На ньому були присутні найкращі вчителі математики, історії, англійської мови, предмета «Захист Вітчизни», основ християнської етики - гордість нашого краю. «Це педагоги, які довели собі йіншим, щоневтомна праця йпостійне самовдосконалення дають можливість сягнути нових висот задля головного призначення вчителя— навчити людину бути людиною». Детальніше сайт ВІППО.

У ІІ (обласному) турі Конкурсів брали участь 4 педагоги міста Нововолинська, які успішно виступили і всі стали лауреатами:

Ступчик Зоя Романівна, учитель англійської мови гімназії (ІІ місце) – номінація «Англійська мова»;

Ковальчук Тетяна Миколаївна, учитель математики гімназії (ІІІ місце) – номінація «Математика»;

Власюк Оксана Анатоліївна, учитель початкових класів гімназії (ІІ місце) – у конкурсі «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування».

Янюк Олег Миколайович, учитель Захисту Вітчизни ЗОШ №7 (ІІІ місце) – номінація «Захист Вітчизни».

Конкурс засвідчив високий рівень підготовки учасників, які продемонстрували професійну майстерність, глибоку обізнаність із сучасними досягненнями психолого-педагогічної науки в галузі дидактики, методики викладання відповідних предметів, розуміння головної мети освіти – реалізації нової стратегії навчання як важливої складової розвитку особистості, створення освітньої моделі, яка б відповідала потребам сьогодення та забезпечувала реалізацію освіти впродовж усього життя. Свої ідеї і знахідки вони вдало втілювали під час проведення майстер-класів, конкурсних уроків, використовуючи інноваційні форми роботи з учнівськими колективами

Перегляньте кілька світлин з урочистості…

НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВІ ЗБОРИ

В кінці травня для юнаків 11-го класу проводяться підсумкові навчально-польові збори, що завершують вивчення предмета Захист Вітчизни.Протягом трьох днів хлопці, одягнувши військову форму, займалися стройовою підготовкою, пригадали основи тактики й тактичної медицини, а найголовніше – виконали бойові стрільби зі справжньої зброї. Так, в середу, всі Нововолинські одинадцятикласники прибули у військову частину м.Володимира-Волинського на полігон. Там їм ще раз показали автомат, як його правильно та швидко розбирати,вірно зайняти бойову позицію, без помилок прицілюватися й виконали бойові стрільби. Наче й лячно було, дуже гучний звук, важкий бронежилет, але ж очі сяють – Я влучив; Спочатку кулі пішли праворуч; Мене похвалили!.. А потім їх повели в казарму, показали правила й порядок солдатського побуту. Відвідали музей військової частини, познайомилися з бойовим шляхом, заслугами, гордістю. І ось, біля експозиції «Миротворча діяльність», аж виструнчився Олександр Дорош – на стенді про його дядька, про його родину! А далі, чи не найцікавіше – бойові машини. І можна вилізти на БМП, заскочити в танк – Ого, як тут мало місця!; А яка вага?; Скільки чоловік екіпаж… Повертаючись додому, ще довго лишень про це й розмови. Щасти Вам, випускники. Ніколи не знайте війни…

Світлини зборів ТУТ

Шановні відвідувачі.

Нам дуже приємно поділитись радісною звісткою про певне досягнення в роботі нашого веб-сайту, а саме високою позицією у цьогорічній редакції вебометричного рейтингу довузівських навчальних закладів України,що проводиться Інтернет Асоціацією України (ІнАУ) та Міністерством освіти і науки України (МОН).

Перегляньте рейтингову таблицю...

Ніхто не забутий, Ніщо не забуте…

Пам’ять: вона кличе, вона хвилює, вона торкає наші серця. Минають роки, відлітають у вічність, але є дати, не підвладні рокам – це День Перемоги.

Напередодні свята наші другокласники завітали в гості до ветерана ІІ світової війни – Миколи Захаровича Сватка. Школярі висловили щирі слова вдячності, подарували яскраві весняні квіти. Дитячі очі були сповнені здивування від розповідей про подвиги ветерана та отримані за них медалі.

По закінченні зустрічі Микола Захарович ще довго дивився у слід дітей, а в його очах були радість і сум водночас…

Перегляньте світлини цієї цікавої зустрічі…

“КРОКС 2016”

23-24 квітня 2016 року у м. Луцьку відбувся ХІ відкритий чемпіонат старшокласників Волині “КРОКС”, який перейшов на Всеукраїнський рівень, оскільки були представники не лише з нашого рідного краю, але й з інших областей країни. Інтелектуально-розвиваючі ігри проходили під ореолом пам'яті випускника Волинського ліцею-інтернату М. Королька, який загинув в зоні АТО. Наші учні показали високий рівень підготовки, тому команда Нововолинської гімназії “Перспектива” увійшла до фіналу змагань і здобула призове місце в індивідуальній першості. Конкурсна програма була цікавою та нелегкою. Усі учасники гідно відстоювали честь своїх навчальних закладів, а керівники команд не находили місця від хвилювання за своїх підопічних. Звичайно перемога приходить з досвідом, адже суперники були дійсно професіоналами і старожилами цих змагань. Ми пишаємося нашими досягненнями у цьому чемпіонаті і гордо носимо звання призерів ХІ відкритого чемпіонату старшокласників Волині “КРОКС”.

До команди “Перспектива” увійшли учні 10-11 класів:Гавула Діана (ІІІ місце), Поліщук Вероніка, Мазко Анастасія, Таскін Олександр, Дорош Олександр, Галушко Олександр та Марчук Андрій.
ВІТАЄМО!!! Кілька фото ТУТ…

XVI міжрегіональна конференція – модель ООН

21 квітня стартувала XVI міжрегіоналальна конференція – модель ООН у Кривому Розі.Ось уже другий рік поспіль гімназисти роблять свій внесок у вирішення глобальних проблем людства. Тема цьогорічної конференції "Роль міжнародної спільноти у боротьбі з тероризмом". Гімназія представляє державу Ірак, народ якого бореться із цією бідою у власній країні. Учні гімназії: Діана Хахула, Єлизавета Гладун, Роман Грабовський, Микола Якубчак працювали у чотирьох комітетах, обговорюючи питання "Роль світової спільноти у боротьбі із тероризмом". Закінчився перший день конференції – море позитиву та емоцій, плідної дискусії та обговорень, екскурсія містом, нові знайомства, а головне – можливість показати себе, своє місто та нашу гімназії. Попереду іще два дні плідної роботи.22 квітня – другий день моделі ООН. Гарячі дискусії, емоції, конкуренція, напружена робота у комітетах, але результати того варті. Завершення вечора – звана вечеря у посла ООН. Гімназисти привітали генерального секретаря ООН традиційними арабськими жестам, оскільки представляли країну Ірак. Одним із завдань – було створити відеоролик, із 30 команд, було обрано лише шість найкращих, які демонстрували на званій вечері і відео гімназистів там присутнє! Ми гордо представляємо своє місто та рідну гімназію.

Кілька світлин неймовірних пригод із Кривого Рога...

Семінар директорів ЗНЗ м. Нововолинська

01 квітня наша гімназія зустрічала поважних гостей, керманичів освіти міста Нововолинська. Тема семінару: "Освітні інновації та їх упровадження у навчальному закладі". До цього заходу посилено готувались усі педагоги та самі гімназисти. Щільною, досить насиченоюбула програма семінару,разом з тим цікавою і важливою.

Перегляньте світлини цього семінару.

Освітні інновації нашого закладу
БЛОГОСФЕРА – від мрій до цілей та звичок

ІХ Міжнародний конкурс з українознавства

24-26 березня 2016 року в м. Києві відбувся ІХ Міжнародний конкурс з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх закладів України, Румунії, США. Учень 11 класу нашої гімназії Андрій Марчук здобув ІІ місце, захистивши науково-дослідницьку роботу «Нововолинці – учасники Революції Гідності і АТО».

– Я дуже задоволений, що мав змогу взяти участь в конкурсі такого рівня. За роки навчання в гімназії мені доводилося брати участь і перемагати у міських та обласних випробуваннях. До столиці ще не потрапляв, а тут відразу Міжнародний!..

Першого дня все відбувалося в Будинку вчителя. Писали контрольну роботу, на якій я отримав 19 з 20 можливих балів. Також відбулося тестування з українознавства.Другого дня в Інституті українознавства проводився захист науково-дослідних робіт та були підведені підсумки. Я поступився лише учасниці з м.Калуш, впевнено перемігши інших 19.Триденне перебування в Києві – це не лише тести, захист, а й екскурсії до визначних місць: Національного університету ім. Т.Г. Шевченка, Софії Києвської, Золотоверхого Михайлівського собору, Андріївської церкви, Золотих воріт, Майдану, Алеї Героїв Небесної Сотні. Класно було!

Хочеться подякувати Валентині Григорівні Дацюк, моєму вчителеві з історії за тяжку працю та звертаюся до учнів з вимогою тримати планку гімназиста на належному рівні в різних випробуваннях.
Кілька захоплюючих світлин ТУТ...

Приємна НОВИНА!!!

Оксана Анатоліївна Власюк лауреат ІІІ (заключного) етапу ХІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Вчитель року – 2016 духовно-морального спрямування» в номінації «Використання інноваційних технологій на уроках духовно-морального спрямування».
ВІТАЄМО! ВІТАЄМО! ВІТАЄМО! Перегляньте декілька світлин з Острога

Міський огляд-конкурс груп прапороносців учнівських організацій шкіл «Наш стяг – пшениця у степах, під голубим склепінням неба»
«Вже скільки закривавлених столітьТебе Вкраїно, імені лишали…Тож встаньмо, браття, в цю урочу мить: Внесімо прапор вільної Держави!»

Цими словами та урочистою піснею Тараса Петриненка «Наш прапор», 29 лютого розпочався традиційний огляд-конкурс груп прапороносців шкіл нашого міста. Цю подію було присвячено пам’яті героям «Небесної сотні», згадано як гордо розвівалося синьо-жовте знамено на Майдані під час Революції Гідності, промовляючи всьому світу: «Є у світі Україна».До участі в конкурсі зголосились 9 груп з усіх шкіл, а передувала цьому кропітка підготовка. Після жеребкування гімназистам пощастило виступити першими, що, звичайно, є найважчим. «Струнко», «Кроком руш», «Вільно»… і все? Ні – виступають сильні кандидати, які рішуче налаштовані на перемогу, а як довго радиться журі – це і є висновком того, що суперники справді були сильними…

УРА-А!!! Перше місце – група прапороносців Нововолинської ГІМНАЗІЇ!!!
Вітаємо! Вітаємо! Вітаємо!
Світлини огляду-конкурсу ТУТ…

Пройшов тиждень інформатики. Підсумуємо…

Чи можна уявити сучасний світ без комп’ютера? Наскільки ми, люди, залежні від Інтернету? Гаджети – друзі чи викрадачі часу сучасної молоді?

Відповіді на ці та інші питання намагалися віднайти наші гімназисти. Спонукала їх до цих роздумів, запросивши взяти участь у різноманітних заходаху рамках Тижня інформатики,вчитель інформатики Інна Коханюк.
Світлини цих подій ТУТ…

ГІМНАЗИСТИ та ІНТЕРНЕТ

- Діти, а ви уявляєте сучасне життя без Інтернету? - Ні! - Звичайно ні! - Це неможливо!- А як же листування, ігри онлайн, мультики, спілкування у соціальних мережах?

Такі запитання шестикласників посипалися з усіх куточків класу.
STOP! А чи справді все так бездоганно? Чи може в Інтернеті є приховані підводні рифи, які несуть для нас, користувачів, певні небезпеки?

9 лютого, у Всесвітній день безпечного Інтернету, учні 6-А класу разом із своїмкласним керівником – учителем інформатики Інною Коханюк, сміливо помандрували мережею Інтернет, аби з’ясувати які ж небезпеки чатують на нас у всесвітній павутині. З цікавістю діти завітали на сайт «ON-ляндія – безпечна веб-країна», де ознайомилися з різноманітною корисною інформацією; переглянули цікаве відео та веселий мультфільм, а далі найцікавіше – усе, що знали і дізналися під час заходу спробували втілити у проекті «Безпечна «павутина» дітям». Поділились власним досвідом та допомагали малечі не заблукати в «павутині» одинадцятикласники нашої гімназії Олена Чорна та Влад Бачинський. І як результат – розгаданий кросворд ще й яскрава газета «Мій безпечний Інтернет». Задоволені і з новим багажем знань учні радо шикувалися для фото-сесії.

А ви все знаєте про Інтернет? Якщо ні, то завітайте до нас!

В гімназії відкрили меморіальну дошку Герою

06 грудня у День Збройних Сил України, у нашій гімназії відкрили меморіальну дошку на честь загиблого військовослужбовця Вадима Демчука. В урочистостях взяли участь міський голова Віктор Сапожніков, військові побратими Героя, його рідні та близькі, працівники Нововолинського військового комісаріату, учні, педагоги.Своїми спогадами про вихованця поділився начальник управління освіти Микола Остапюк, пригадуючи запитання Вадима та інших його однокласників про службу в Афганістані. Очільник освіти запевнив, що приклад Вадима – гідний наслідування. Він наголосив, що з метою вшанування пам’яті загиблих Героїв у школах міста проводиться пошукова робота, учні плетуть маскувальні сітки, проходять благодійні акції, кошти від яких йдуть на допомогу бійцям АТО.З великою гордістю за свого учня і з глибоким сумом розповіла класний керівник Ніна Волчук про те, яким чесним, трудолюбивим та доброзичливим у спілкуванні був Вадим.Зворушливо говорили однокласник Вадима Віктор Вознюк та його побратим Віталій Пясецький, які підкреслили, що Вадим віддав своє життя за краще майбутнє для кожного із нас. На його прикладі виховуватимуться нові покоління патріотів. Хлопці у синіх беретах подарували гімназистам прапор 80-ї аеромобільної бригади ізнадписом: «Ніхто, крім нас».Батько Вадима Володимир Іванович подякував міській владі, адміністрації гімназії, педагогам і школярам за увагу до сина, за те, що прийшли віддати йому шану.Священики місцевої Свято–Михайлівської церкви отці Михайло та Олексій освятили меморіальну дошку та відслужили панахиду за полеглим бійцем.Живі квіти лягли до його портрета. Учні запалили свічі пам`яті.

Меморіальну дошку кіборгу встановили на фасаді нововолинської гімназії
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ. СЛАВА УКРАЇНІ.


УСТАНОВЧИЙ СЕМІНАР Всеукраїнський науково-практичний проект «Інтелект України»: практика реалізації у початковій школі»
Зібратись разом – це початок,/Files/images/1-a_kl_ntelekt_ukrani/Рівне Інтелект 1.jpg
Триматись разом – це прогрес,
Працювати разом – УСПІХ!

Саме з цих слів і розпочався семінар для педагогів загальноосвітніх навчальних закладів, що відбувся 27 серпня в м. Рівне. В роботі даного форуму взяли участь і наші вчителі: Світлана Селедець, Валентина Остапюк, Ірина Войтович, Юлія Парчук.


Наші педагоги взяли участь в традиційному марші нововолинців
/Files/photogallery/1686/2015 рік День незалежності (21).JPG
"Я по світу іду в вишиванці"- переглянути ТУТ.
Слава Україні! Героям слава!
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.