Підписатися на RSS

БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ


Про перегляд та затвердження інструкцій
із безпеки життєдіяльності учнів

Для здійснення навчання учнів вимогам безпеки та правил поведінки під час освітнього процесу та в повсякденному житті затвердити
інструкції з безпеки життєдіяльності та присвоїти кожній інструкції індивідуальний номер (перелік інструкцій додається)...

На виконання протоколу від 28.12.2021 року № 19 чергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Нововолинської міської ради Волинської області у ліцеї №8 проведено тематичні уроки з основ безпеки життєдіяльності, в тому числі щодо вивчення основних вимог пожежної безпеки у побуті.
Класні керівники провели з учнями бесіди, практичні заняття та онлайн-уроки про дотримання правил пожежної безпеки ДЕТАЛЬНІШЕ...
Перегляньте кілька фото цих занять
Нововолинський ліцей №8. Протипожежна безпека від учнів 8-А класу.

До уваги класним керівникам, учителям-предметникам -
для вас збірка матеріалів для Бесід з безпеки життєдіяльності. Завантажуйте, опрацьовуйте...

Соціальна кампанія "Безпечний пішохід"

За ініціативи міського голови Бориса Карпуса у Нововолинську стартувала соціальна кампанія "Безпечний пішохід" . 17 січня 2022 р. у нашому закладі відбулася зустріч з працівниками Муніципальної варти. Учням 2-х класів розповіли про правила безпечного руху на вулицях міста, ознайомили з дорожніми знаками та сигналами світлофора. На завершення заходу працівники муніципальної варти вручили учасникам заходу світловідбивальні браслети.
Світлини ТУТ – переглядайте.

Рятувальники нагадали учням про правила безпечної поведінки взимку

14.01.2022 року працівники Володимир-Волинського РУ ГУ ДСНС України у Волинській області спільно із співробітниками управління муніципальної варти провели інформаційно-профілактичний захід для учнів 5-7 класів про правила безпечної поведінки на льоду та про заборону відвідування водних об’єктів без нагляду дорослих. Окрім того, дітям нагадали і про дотримання правил на дорозі, під час пожежі.
Перегляньте ці світлини...

Тиждень безпеки дорожнього руху

Із метою попередження дитячого травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та з урахуванням належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID – 19), у Нововолинському ліцеї №8 із 15.11 по 21.11. 2021 року був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху.

Протягом тижня класними керівниками 1-11 класів – бесіди з безпеки життєдіяльності щодо дотримання Правил дорожнього руху згідно тематики загальношкільних бесід із безпеки життєдіяльності; 19.11.2021 року – єдиний національний урок із безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому». Окрім того, в закладі освіти протягом тижня для учнів 1-11 класів були проведені конкурси малюнків, фотоколажі, відеопрезентації, аналіз ситуації, вікторини.

Нововолинський ліцей №8. Ми хочемо всім безпечної дороги додому!

Тиждень безпеки життєдіяльності 2021/2022 н.р.

На виконання наказу по ліцеї №8 від 11.10.2021 року № 173 «Про проведення Тижня знань із основ безпеки життєдіяльності» у період з 01 по 05 листопада 2021 року було проведено Тиждень безпеки життєдіяльності.
ПЕРЕГЛЯНУТИ Звіт про проведення Тижня безпеки життєдіяльності у Нововолинському ліцеї №8
Вашій увазі світлини Тижня безпеки життєдіяльності

"Подумай, обміркуй, прийми рішення"

/Files/images/9_travnya/Знаю, вмію, можу (1).jpgwym-1645618220439/Files/images/9_travnya/Знаю, вмію, можу (2).jpg/Files/images/9_travnya/Знаю, вмію, можу (3).jpg/Files/images/9_travnya/Знаю, вмію, можу (4).jpg


Пам’ятка із правил поводження у разі виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів.

Правила безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях пов’язаних із бойовими діями та полоном.

Методичні рекомендації МОН
щодо проведення бесід з учнями закладів загальної середньої освіти
з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами.

2019/2020 навчальний рік - Тематика бесід, заходів із безпеки життєдіяльності для учнів 1-11 класів
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.