Штаб Цивільного захисту гімназії

/Files/images/tsivzahist/УВАГА - гімназія.jpg


ПОЖЕЖА?!. Ні НАВЧАННЯ

/Files/images/tsivzahist/Евакуц.23.10.19 р (1).jpg Ранок 23 жовтня 2019 був трохи туманним, але день обіцяно буде теплим, хорошим. Звично розпочалися заняття в ліцеї, дзвінок завершив перший тапокликав на другий урок, минуло хвилин десять і зовсім неочікувано лунає три дзвінки!!! Юнаки 11 класу миттєво займають свої визначені пости, відчиняються двері всіх класів, розпочалася навчальна евакуація. Тривала 4 хв. 30 сек., за цей час приміщення покинули всі без виключення учасники освітнього процесу, що знаходилися тут.

Подібні тренування відбуваються постійно, щонайменше раз на рік, та неочікувано як цього дня.

/Files/images/tsivzahist/Евакуц.23.10.19 р (2).jpg/Files/images/tsivzahist/Евакуц.23.10.19 р (5).jpg


Обережно крижані бурульки!/Files/images/tsivzahist/крижані бурулі - УВАГА.jpg

Внаслідок температурних перепадів на дахах будинків, виступаючих частинах будівель і на великих деревах масово утворюються крижані бурульки. Падаючи, вони можуть травмувати перехожих. Падіння снігу або льоду з даху може привести не тільки до сильного удару або струсу мозку, але і до смерті. Вгадати той самий момент, коли бурулька вирішить, що висіти їй набридло, абсолютно неможливо...

Перейти на сайт Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області, ознайомитися з повідомленням…

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 18 Кодексу цивільного захисту України, статті 26 Закону України «Про освіту» та пункту 3 розділу 1 Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 30 грудня 2014 року № 1417, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 05 березня 2015 року за № 252/26697, з метою забезпечення безпечних і нешкідливих умов навчання, праці, виховання та пожежної безпеки в навчальних закладах та установах системи освіти України, Міністром освіти і науки Л.Гриневич видано наказ № 974 від 15.08.2016 «Про затвердження Правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України».


Згідно з наказом МОН від 19.07.2016 року за № 851 введено в дію
Табель термінових та строкових донесень Міністерства освіти і науки України
з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності

Кодекс цивільного захисту України - кодекс, що регулює відносини, пов'язані із захистом населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій, реагуванням на них, функціонуванням єдиної державної системи цивільного захисту, та визначає повноваження органів влади,права та обов'язки громадян, підприємств, установ та організацій. Кодекс прийнятий 2 жовтня 2012 року, введений у дію з 1 липня 2013 року.

Замінив собою низку законів, у тому числі:
«Про Цивільну оборону України», «Про пожежну безпеку»,
«Про загальну структуру і чисельність військ Цивільної оборони»,
«Про війська Цивільної оборони України», «Про аварійно-рятувальні служби»,
«Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру»,
«Про правові засади цивільного захисту»
.

Кодекс дає визначення деяких законодавчих термінів, зокрема: аварійно-рятувальна служба, аварія, дорожньо-транспортна пригода, евакуація, епідемія, катастрофа, надзвичайна ситуація, об'єкт підвищеної небезпеки, пожежа, пожежна охорона, стихійне лихо.
Згідно з Кодексом, цивільний захист - це функція держави, спрямована на захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій шляхом запобігання таким ситуаціям, ліквідації їх наслідків і надання допомоги постраждалим у мирний час та в особливий період.

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Кодексу цивільного захисту України"


ПЕРЕЛІК ПОТЕНЦІЙНО НЕБЕЗПЕЧНИХ ОБ’ЄКТІВ в м.Нововолинську Волинської області.

Навчальний рік у школах закінчився і розпочалася довгоочікувана для школярів пора – канікули.

/Files/images/ДСНС.png Аби літні канікули пройшли вдало та безпечно, Державна служба України з надзвичайних ситуацій (далі – ДСНС) закликає батьків нагадати дітям елементарні заходи безпеки, основні правила поводження біля річок, озер та водоймищ, про заборону розпалювати вогнища в лісовій місцевості під час підвищеної температури повітря та у невстановлених для цього місцях. ДСНС звертається до батьків з проханням розповісти або нагадати дітям, що у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події необхідно терміново сповістити про це дорослих та Службу порятунку за номером 101.
У ДСНС наголошують: більшість трагічних випадків виникає саме тоді, коли діти залишаються без нагляду дорослих.

Довідково: У 2016 році через пожежу загинуло 22 дитини, на водоймах — 28.
Джерело: сайт ПЕДРАДА.

День Цивільного Захисту - 2016

21 квітня 2016 року в нашій гімназії було проведено день ЦЗ та ОТ. Відповідно до наказу складено план проведення Дня ЦЗ. Власне тут можна переглянути "Звіт про проведення Дня ЦЗ і ОТ".

Для учнів 2-их класів було проведено підсумкові уроки по правилах безпечної поведінки в школі, побуті, на вулиці, під час прогулянок та екскурсій, серед учнів 10-11 класів проведено цікаві естафети. Усі учасники навчально-виховного процесу взяли участь в проведенні евакуації з приміщення школи.

Запрошені гості - Пархомук О.П., лікар-епідеміолог та Кардашук В.А. - завідувач Навчально-консультаційного пункту, які цікаво та доступно розповіли дітям про порядок дій під час НС природнього та техногенного характеру. Зокрема Ольга Павлівна зосередилу увагу учнів на порядку дій під час розливу ртуті, а Віктор Анатолійович нагадав правила поведінки при виявленні невідомих предметів. Усі учні 5-11 класів переглянули навчальний відеофільм "Небезпечні знахідки".

Учитель фізики Дейнека В.В., розповіла учням про вплив радіації на організм людини та разом із Коханюк І.А., учителем інформатики, продемонструвала відеофільм "Чорнобиль - секунди до вибуху", який повернув усіх присутніх у 30-річну давність, до моменту трагедії на Чорнобильській АЕС. Учні 1-8 класів організували виставку своїх малюнків "Безпека очима дітей", яка висвітлена в холі школи.

Наступного дня до нас завітали Нововолинські рятувальники-вогнеборці зі справжньою пожежною машиною.
Ця прекрасно організована акція "Запобігти, врятувати, допомогти" запам'ятається гімназистам надовго,
адже вони побачили в реальній дії
височенний фонтан, ціле море піни, вогнетривкий та робочі комбінезони, спеціальне обладнання.
Нововолинські рятувальники провели День цивільного захисту в гімназії
перегляньте світлини з цієї акції

В цілому день був плідним та цікаво-повчальним. Маємо велику надію що ми будемо проводити лише навчання і ніколи не доведеться рятувати учнів нашої гімназії від реальної загрози їх життю та здоров’ю.
Перегляньте світлини цього важливого ДНЯ…


https://youtube.com/devicesupport

Наказ Про організацію і ведення Цивільного захисту в Нововолинській гімназії.
Наказ Про підсумки підготовки цивільного захисту у 2014 році та основні завдання на 2015 рік.

/Files/images/tsivzahist/Увага ВСІМ.jpg

/Files/images/tsivzahist/Гімназія День ЦЗ (6).JPG П Л А Н проведення комплексного об’єктового тренування в Нововолинській гімназії.
Щорічно в гімназії проводиться День Цивільного захисту. Звіт Дня ЦЗ за 2014 рік.
Шановні відвідувачі, в Галерї від штабу ЦЗ Ви можете переглянути про перебіг важливих подій

Рятувальники Нововолинська завітали у гімназію

Учителям, хто працює з 8 класами радимо використовувати
"Надзвичайні ситуації природного, соціального та техногенного характеру"
Важливо кожному - "Надзвичайні ситуації воєнного характеру".
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.