5-Б клас, Інтелект України

Класний керівник –
Оксана Григорівна Кот

В добру путь, мої випускники!

Всі ви дорослими стали/Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/Приємні спогади поч.шк. 4-Б.jpg/Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/на вас чекає успіх І.Книж..jpg
І за 4 роки дуже багато пізнали.
Хай далі навчання в радість вам буде,
І сила до знань неодмінно прибуде.
До здійснення мрій сміливо крокуйте,
Кожну пораду прийміть та цінуйте.
Бажаю труднощів не знати,
Вершини всі нові здолати.
Будьте дружніми завжди -
І не буде вам біди.
Час прийшов прощатись з першою ланкою школи,
Тільки хвилин найкращих нам не забути ніколи.

Нововолинський ліцей № 8. 4 Б клас - Приємні спогади - Бувай, початкова школо


Bon Voyage 4-Б
Мрійте про незабутню подорож!/Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/Bon Voyage 4-Б.jpg
Обізнані екскурсоводи 4-Б класу запрошують усіх до захоплюючої мандрівки унікальними місцями та мальовничими куточками нашої планети. Ви зможете побачити визначні пам'ятки історії та культури різних народів світу. Ознайомтеся із рекламно-інформаційними буклетами нашої туристичної агенції...

4-Б клас Нововолинського ліцею № 8 закликають - Мрійте про незабутню подорож!


Біда навчить/Files/photogallery/2136/колаж Дист.Навч..jpg
Із впровадженням карантину уся країна перейшла на дистанційне навчання. Спочатку виникало безліч запитань: як?, де? і коли навчати дітей. Паніка була як в учителів, так і в батьків. Лише діти тішилися "додатковими канікулами". Освітяни кинулися освоювати новітні технології та платформи, шукати інтерактивні сайти, що допоможуть зацікавити учнів здобувати знання вдома.

/Files/photogallery/2136/Книжатко працює он-лайн 1.jpg Уже протягом кількох місяців я зі своїми четвертокласниками наполегливо працюємо. Ми проводимо он-лайн – уроки, конференції, готуємо різноманітні проєкти, знімаємо відео та записуємо голосові повідомлення. Здобутий досвід дистанційного навчання – безцінний.

Ось як проходять наші "учнівські" будні...

"Велике задоволення працювати вчителем української мови у початкових класах за науково-педагогічним проектом "Інтелект України". І хоча я навчаю лише підгрупу класу, та намагаюсь не бути осторонь справ класу"./Files/images/pedagogi/Св.Селедець.jpg
Світлана Селедець запрошує на сторінку "Шкільні будні" свого блогу...

"Мовні забавлянки" в 3-Б

Учні 3-Б класу провели цікавий та пізнавальний тиждень, що був присвячений Дню української мови та писемності. Ми розгадували головоломки й ребуси, багато читали, співали, писали диктант та дізнавалися чимало нового про рідну мову за допомогою інформаційних/Files/photogallery/2056/Укр.мова та писемність 3-Б (4).jpg хвилинок. Проте найбільше нам сподобалося виступати для школяриків 1-2 класів із виставою "Мовна країна". Задоволені УСІ!
Як це було – погляньте сюди…

«СУПЕРОВЕ» навчання

/Files/photogallery/2054/навкол.світ (8).jpg/Files/photogallery/2054/навкол.світ (9).jpg

Природа – таємнича і прекрасна. Вона притягує, вабить і зачаровує. На уроках «Людина і світ» допитливі учні 3-Б класу не лише досліджують дивовижний навколишній світ, але й самі вирощують та доглядають за рослинами.
Як? Погляньте сюди…

Енергійні третьокласники!!!/Files/photogallery/2053/енерджі 3-Б (7).jpg

Цікаве шкільне життя продовжується. З новими силами ми впевнено й сміливо крокуємо до знань.
Попереду на нас чекають неймовірні відкриття, а про нинішні експерименти,
досягнення й традиції 3-Б класу розкажуть чудові фото...
/Files/photogallery/2053/енерджі 3-Б (11).jpg/Files/photogallery/2053/енерджі 3-Б (14).jpg

А це наш другий, "класний" клас...

/Files/photogallery/1919/1-Б к (11).jpg


Ось і скінчилась навчання пора...

/Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/2-Б О.Д..jpg Пролунав останній шкільний дзвінок. Швидко пролетів навчальний рік, проте скільки роботи було зроблено. Учні 2-Б класу хотіли продемонструвати набуті знання, тому влаштували веселі інтелектуальні змагання зі своїми батьками. Найперше, чим вразили діти – це неймовірний блиск в очах кожного, коли відповідь на питання знали лише вони.

/Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/2-Б (18 р.).jpg/Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/2-Б Книжатко.jpg Сміх, радість, чудовий настрій панував у класі.
А закінчився святковий урок частуванням смаколиками.
Попереду літо і незабаром ми зустрічатимемо вже дорослих третьокласників.

Кольоровий тиждень

/Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/кольоротерапія (1).jpg Дивовижну подорож країною барв здійснили учні 2-Б класу. Кожний день був надзвичайно цікавим, яскравим і пізнавальним. Діти дізнавалися про значення та символіку кольорів, дивилися відеоролики, готували виставку різноманітних речей відповідного відтінку, а також самі одягалися в цей колір./Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/кольоротерапія (2).jpg

Впровадження технології кольоротерапії в освітній процес має позитивний вплив на школярів: гармонізує емоційний стан, підвищує працездатність, знімає стрес, покращує настрій і самопочуття. Це простий та дієвий метод оздоровлення.

/Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/кольоротерапія (3).jpg/Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/кольоротерапія (4).jpg/Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/кольоротерапія (5).jpg


Мова єднання

/Files/photogallery/2004/квест День Укр.П.М (2).jpg/Files/photogallery/2004/квест День Укр.П.М (11).jpg Коли запитаєте учнів 2-Б класу, що для них українська мова, отримаєте відповідь:
"Це наша рідна, материнська, солов'їна, барвінкова мова".
Юні патріоти провели веселий і цікавий мовознавчий квест, приурочений Дню української писемності.

Незабутні світлини заходу знайдете тут.../Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/вогонь - друг.jpg Вивчіть правила пожежні,
Будьте завжди обережні!

Головний девіз, під яким пройшов останній перед канікулами навчальний тиждень у гімназії. Учні 2-Б класу пригадали як повинні себе поводити у критичних ситуаціях, адже вогонь не лише друг людині, він ще й приховує в собі велику небезпеку./Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/колоски.jpg

А напередодні, відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу "Колосок". Майже усі учасники показали високі результати, отримавши золоті та срібні сертифікати. Піднесений настрій запанував усюди, особливо тішилися другокласники. Ми пишаємося вами, наші любі школярики!


/Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/2-Б Осінь (1).jpg Королева Осінь
Нас до столу просить.
Всіх без винятку частує
Й для Зими запас готує./Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/2-Б Осінь (2).jpg

Осіння пора зачаровує барвами і щедрими дарунками, а наші школярі дивують усіх фантазією та креативністю. Учні 2-Б класу показали свою дивовижну творчість у виставці осінніх композицій, що нині триває у гімназії. "Яка краса!" – лунає звідусіль…


Ми за мир в усьому світі,
/Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/2-Б (1).jpg/Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/2-Б (2).jpg Щоб були щасливі діти,
Щоб здорові і веселі,
Жили всі в рідній оселі.

Щоб сміялись і раділи,
І ніколи не хворіли,
В щасті,радості,добрі,
Жили всі на цій землі.

З нагоди відзначення Міжнародного дня Миру, учні 2-Б класу виготовляли прекрасних і дивовижних голубів – птахів миру і символів щастя.
Усі працювали натхненно та з любов'ю.

Прощавай 1 клас!

Через декілька днів закінчиться перший навчальний рік для наших маленьких школяриків. Для багатьох це був вдалий рік, для інших складний, але для всіх однаково цікавий. Траплялися і успіхи, і невдачі, проте радісних подій було набагато більше.

18 травня учні 1-Б класу влаштували неймовірний концерт, де вони гордо розповідали про свої досягнення та результати у навчання. Красиві, талановиті, обдаровані діти зривали бурні аплодисменти залу. Хтось весело усміхався, а у когось виступали сльози щастя.

Попереду ще чимало пригод чекають на учнів у їхньому шкільному житті. Бажаємо усім гарного відпочинку
і незабаром ми зустрічатимемо сміливих другокласників.


Христос Воскрес!

/Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/1-Б Пасха 2017 р (2).jpg Великдень – одне з найбільших та найулюбленіших сімейних свят на Україні. Наша велика шкільна родина вже давно почала готуватися до цього світлого торжества. Найперше, що спробували зробити учні 1-Б класу, це виготовити символи Пасхи: писанки та крашанки у техніці декупаж. Діти старанно працювали над такою цікавою і захоплюючою справою. Результат перевершив усі сподівання – кожен /Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/1-Б Пасха 2017 р (1).jpg виріб був неповторним і унікальним.

А після уроків ми вирушили до міського музею на Великодню виставку. Хлопчики та дівчатка із захоплення спостерігали за представленими експонатами, дивувалися роботою народних умільців. Першокласники також взяли участь у святковому оформленні холу гімназії, створивши чудову Великодню композицію. На завершення дружні школярики влаштували чаювання із смачною паскою, де бажали усім миру, щастя та добра.

Невгамовні першачки

/Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/спортивний 1-Б (1).jpg Рух – це життя! “Живчики” з 1-Б класу на своєму прикладі демонструють як спільний активний відпочинок згуртовує колектив та зміцнює здоров'я. Радісні та енергійні малята, навіть у зимову пору року, із задоволенням грають у різноманітні ігри на свіжому повітрі. Адже такі забави не лише покращують настрій, але й підвищують імунітет. Коли ж надворі дощить або погода не сприяє прогулянці, то в нагоді стануть спортивні конкурси. Ці розваги теж принесуть величезну користь та позитив. /Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/спортивний 1-Б (2).jpg

Не забуваємо ми й залучати наших батьків, що такі ж спритні та невтомні як і їхні діти.

Позаду І-й семестр, ну самий перший...

Швидко й непомітно промайнули 4 місяці навчання в гімназії. І семестр запам’ятався усім по-різному, проте для першокласників всі ці дні були насичені /Files/photogallery/1919/1-Б к (7).jpg враженнями, емоціями та почуттями. Для малих школяриків усе було невідомим та цікавим: перший дзвінок, перші уроки та перерви, перша вчителька. Розпочавши новий важливий етап їхнього життя, учні стали досліджувати усе навколо. Допитливі оченята ловили кожен рух і кожне слово. Перебуваючи у школі, вони з кожним днем ставали більш впевненішими у собі. Незадовго зникло й хвилювання.

/Files/photogallery/1919/1-Б к (20).jpg Хоч ми зробили лише кілька кроків у навчанні, однак вже можемо розповісти про свої перші досягнення. Мова іде про те, як діточки встають зрання, аби не запізнитися на ранкову зарядку, як навчилися гарно піднімати руку, щоб відповісти на запитання або як самостійно складають свій портфелик, часом забуваючи зошити. Звичайно, першокласники все це роблять ще не зовсім досконало, зате для них це перемога. Попереду на школярів чекають ще чимало труднощів та невдач, але жага до пізнання, радість успіху допоможуть подолати перепони, нададуть сміливості іти уперед до нових звершень.

Тепер гімназія насправді стала другою домівкою для учнів 1-Б класу, двері якої завжди відчинені і де радо їх зустрічатимуть повсякчас.


З новими силами до нових звершень!

/Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/після канікул (1).jpg/Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/після канікул (3).jpg Радісні та усміхнені знову за шкільні парти повернулися наші першокласники після зимових канікул. Вони з нетерпінням чекали початку навчання, щоб з новим натхненням працювати на уроках і, звичайно, зустрітися з друзями, щоб поділитися враженнями про свій відпочинок та розповісти про різдвяні пригоди. А у класі на школяриків чекала приємна несподіванка – дітлахи знайшли чарівну торбинку Діда Мороза. Вони, затамувавши подих, витягували папірці із передбаченнями та побажаннями. Кожен отримав веселий прогноз на наступний семестр. Вперед з новими силами до нових звершень!

/Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/після канікул (2).jpg/Files/images/1-b_ntelekt_ukrani/після канікул (4).jpg

Пригадаємо найяскравіші моменти з життя класу за перше півріччя…
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.