ХОЧУВСЕЗНАЙКИ#1-А

Науково-педагогічний проект
"ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ"


Мудра казка
/Files/photogallery/2068/бібліо 1-А.jpg «Із доброти, любові, ласки – народжується мудра казка». Під такою назвою у бібліотеці гімназії було проведено бібліотечний уїк-енд за участю учнів 1-А класу, на якому діти переглянули відеоролик про добро, мультфільм про дружбу,
прослухали інтерв’ю своїх однолітків та весело подискутували між собою.
Перегляньте ці чудові світлини…

Впевнено крокуємо дорогою знань!

Цікаве й захоплююче навчання разом із героями-коротульками можна побачити у 1-А класі. Кожен день на учнів чекають нові відкриття й досліди, цікаві завдання, веселі пісні, конструювання з Lego,..

А ці світлини чудові!..

Залюбки працюємо разом! Робота у парі та групі не лише весела, а й цікава!

Перегляньте цей фотоальбом!..


Вікно у зиму

/Files/images/1-a_voytovich/зимові мал (1).jpg/Files/images/1-a_voytovich/зимові мал (2).jpg А ми, учні 1-А класу, прикрасили свої віконечка у класі на зимову тематику та взяли участь в акції «Вікно у зиму».

Дякуємо нашим батькам за допомогу та організаторам конкурсу «Розумний вулик» за цікаву акцію,
де можна проявити творчість та креативність.


Перший раз до бібліотеки

/Files/photogallery/2058/1-й раз в біб. 3.jpg Найпершим другом і порадником у кожного з нас є книга. Вона вчить нас мудрості, доброти, розширює кругозір, змушує задуматись. І тоді кожному, хочеться відкрити її, зазирнути у потаємний світ, щоб відчути щось особливе. З самого дитинства ми повинні берегти, шанувати і поважати її. Саме з такою метою шкільну бібліотеку відвідали наймолодші її школярі – першокласники, для яких було проведено екскурсію по бібліотеці. Діти 1-А, 1-Б та 1-В класів дізнались що таке бібліотека, які книги знаходяться у ній, познайомилися із книжковими виставками, правилами користування та як поводити себе у бібліотеці. У кінці екскурсії з учнями 1-А класу (вчитель Ірина Войтович), було проведено мистецьку годину «Зроби закладку власноруч», на котрій присутні працювали над оформленням кожен своєї закладки в улюблену книгу. Яскраво засвітилися оченята першачків, адже вони стали читачами нашої бібліотеки!..

Як це було, погляньте сюди…

Похід в музей

А ми, учні 1-А класу, побували у міському історичному музеї. На нас чекала цікава екскурсія. Ми більше дізналися про воїнів АТО, розглянули військове спорядження, речі, світлини, прапор України з підписами учасників бойових дій і волонтерів, частини зброї та боєприпасів. У другій частині екскурсії ми мали змогу помилуватися картинами золотої осені.

"У нашій школі ˗ цікаво!!!"
Вчимося по-новому!

/Files/photogallery/2047/1-А СУПЕР (18).jpg/Files/photogallery/2047/1-А СУПЕР (1).jpg Щоденні ранкові зустрічі у колі друзів, цікаві вправи з цеглинок LEGO, письмо по манній крупі, викладання літер та чисел із дроту, шнурівок, макаронних виробів, природних матеріалів, малювання крейдою на шкільному подвір'ї,.. Так, це можливо!
Саме так, навчаються маленькі учні 1-А класу за науково-педагогічним проектом "Інтелект України".
Погляньте на ці світлини...

З Днем народження, мій 1- А клас!

/Files/photogallery/2045/1-А перш.дзвін. (17).jpg/Files/photogallery/2045/1-А перш.дзвін. (2).jpg Сьогодні вперше пролунав шкільний дзвінок, вперше несміливі дівчатка і хлоп’ятка переступили поріг Країни Знань і стали справжніми школярами. Це був для нас дивовижний день! Ми виконували цікаві завдання, садили своє деревце, яке ростиме разом з нами, отримували подарунки і мудрі настанови від одинадцятикласників. Я впевнена, що попереду нас чекає ще багато цікавих днів.
Перегляньте наші світлини, вам сподобається!

Ще один крок до нової української школи…

/Files/images/1-a_voytovich/новий 1-А (1).jpg/Files/images/1-a_voytovich/новий 1-А (2).jpg Навчання промайнуло як одна мить. На кожного з нас чекали: новизна знань, море емоцій, нові знайомства.
Дякуємо організаторам за отриманий багаж знань, який будемо впроваджувати у творчому процесі.
/Files/images/1-a_voytovich/новий 1-А (3).jpg Чекаю вас, мої першачки на святкову лінійку та перший урок

/Files/photogallery/2042/Хочу-знайки (1).jpg/Files/photogallery/2042/Хочу-знайки (4).jpg Теплий травень зустрів майбутніх першачків 1-А класу гімназії, що навчатимуться за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».
Дошкільнята вперше спробували себе в ролі учнів, вперше виконали цікаві завдання від Незнайка та Кнопочки, вперше…
Але нові відкриття, нові перемоги, нові знайомства, нові друзі чекатимуть на маленьких чомучків уже зовсім скоро, 1-го вересня.
Перегляньте ці світлини, ми там прекрасні...
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.